Oddłużanie komornicze jest możliwe

19 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa udziela pomocy tym, którzy wpadli w długi. Istotnie podejmujemy rozmowy z wierzycielami i negocjujemy dobre ugody. Oczywiście reprezentujemy w sądach pozywanych o zapłatę i też w imieniu Klientów wnosimy pozwy o zwrot nienależnie pobranych opłat. Z pewnością podejmujemy odpowiednie czynności wówczas, kiedy sprawy są na etapie egzekucyjnym. Niewątpliwie także oddłużanie komornicze jest możliwe, ale całej sytuacji muszą przyjrzeć się nasi mecenasi. Niewątpliwie tutaj wiele zależy od samego wierzyciela, który musi wykazać chęć podjęcia dialogu. Bezsprzecznie trzeba wykazać duże umiejętności negocjacyjne, aby ten był skłonny zatrzymać działania komornika. Dlatego, aby nie popełnić błędu, najbezpieczniej skorzystać z naszej pomocy prawnej. Bez wątpienia jedno nieprzemyślane pismo, może spalić wszystkie mosty, które prowadziły do ugody. W związku z tym, nie ryzykuj, ponieważ masz dużo do stracenia. Ze względu na fakt, że komornik sporo kosztuje, zdaj się na doświadczenie naszych ekspertów od oddłużania. Po analizie dokumentów powiemy, jak możemy Ci pomóc.    

Powód: Opus Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.368,06 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie komornicze jest możliwe

Oddłużanie komornicze jest możliwe

Proszę Państwa, musimy nauczyć się stawić sobie samym granice, a unikniemy wielu nieprzyjemności. Ponieważ specjalizujemy się w oddłużaniu, zawsze podkreślamy, jak duże znaczenie ma podejmowanie przemyślanych decyzji finansowych. Chociaż nie zawsze możemy uniknąć długów, jednak można zminimalizować ich negatywne skutki. Przede wszystkim nie zadłużajmy się ponad miarę i nie korzystajmy z pożyczek udzielanych przez podmioty rynku pozabankowego. Oczywiście należy wiedzieć, że kiedy dług trafił do egzekucji, także oddłużanie komornicze jest możliwe. Z pewnością należy liczyć się z tym, że pomimo wszelkich starań, czasami nie udaje się zatrzymać trwających czynności i uwolnić od opłat egzekucyjnych. Jednak nawet to nie powinno nas zniechęcać do podjęcia odpowiednich czynności, które mogą zatrzymać komornika. Przede wszystkim pomoc mecenasów, którzy specjalizują się w oddłużaniu jest tutaj kluczowa. Istotnie, jak pokazuje nasze doświadczenie w tym zakresie, należy próbować, ponieważ można dużo zyskać.

Tak proszę Państwa, oddłużanie komornicze jest możliwe i w naszej Kancelarii prowadzimy także sprawy, które już są na etapie egzekucyjnym. Niewątpliwe każdy powinien wykorzystać wszystkie możliwości, aby zmniejszyć dług. Istotnie w sytuacji, gdy komornik prowadzi swoje czynności, spłacamy nie tylko wierzyciela, ale także samego komornika. To nas, jako dłużnika obciąża wszelkim kosztami związanymi z egzekucją. Dlatego warto zrobić wszystko, aby te działania zostały wstrzymane i skupić się na spłacie rzeczywistego długu bez dodatkowych opłat. W związku z tym, zachęcamy do skorzystania z naszej konsultacji prawnej, abyśmy mogli ocenić faktyczny stan sprawy i podjąć odpowiednie kroki. Jeszcze mocniej chcemy podkreślić, że oddłużanie komornicze jest możliwe i z naszą pomocą, może zakończyć się sukcesem. Przede wszystkim nie bój się korzystać ze wsparcia profesjonalistów, ponieważ jesteśmy po to, żebyś mógł uporać się ze swoim zadłużeniem. Zadzwoń, napisz, przyjdź do naszej Kancelarii i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Niestety nie wszyscy bronią się przed pozwami o zapłatę i w konsekwencji odzyskaniem długu zajmuje się komornik. Niewątpliwie bardzo się tego boimy, ale jednocześnie wielu nie robi nic, aby do tego nie dopuścić. W związku z tym, weź sprawy w swoje ręce i skorzystaj z profesjonalnej pomocy specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii. Istotnie przekonasz się, że bardzo często także oddłużanie komornicze jest możliwe, kiedy zajmują się nim odpowiedni mecenasi. Dlatego nigdy nie rezygnuj i walcz o siebie, a my Ci w tym pomożemy.

Skuteczne oddłużanie procesowe w sprawie z Opus Collection

Jesteśmy wszechstronnymi oddłużeniowcami i w naszej Kancelarii nawet oddłużanie komornicze jest możliwe. Oczywiście Klientka, która została pozwana przez Opus Collection nie musi się obawiać komornika, ponieważ od początku pozostaje pod naszą opieką. W związku z tym, ma pewność, że nie dopuścimy do egzekucji. Przede wszystkim odpowiednio reagujemy na ruchy wierzycieli i podejmujemy adekwatne czynności prawne. Oczywiście także w prezentowanej sprawie, stanęliśmy na wysokości zadanie. W wyniku skutecznie wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Opus Collection.


Skuteczne oddłużanie pożyczki pozabankowej

Bez wątpienia chcemy, aby każdy dzień wywoływał uśmiech na naszych twarzach. Z pewnością taki idylliczny scenariusz nie zawsze jest możliwy i bywa, że niestety wszystko może potoczyć się z złym kierunku. Istotnie…

Termin na sprzeciw od nakazu zapłaty

Pozwana przez Smart AI wiedziała, że termin na sprzeciw od nakazu zapłaty zaczął biec, kiedy odebrała list polecony z sądu. W związku z tym, w obawie przed uprawomocnieniem się wydanego orzeczenia, postanowiła…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie komornicze jest możliwe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget