Skuteczne oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki

18 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie i pomoc na wyciągnięcie ręki.W dzisiejszych czasach, gdzie niestabilność ekonomiczna staje się coraz bardziej powszechna, wielu z nas zmaga się z problemem zadłużenia. Trudności w spłacie kredytów, pożyczek czy zobowiązań finansowych mogą prowadzić do poważnych konsekwencji i wpływać na jakość życia. W takich sytuacjach nieocenioną pomocą służy profesjonalna Kancelaria Oddłużeniowa, która oferuje skuteczne wsparcie w wyjściu z pętli zadłużenia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa posiada bogate doświadczenie w pomaganiu klientom w odzyskaniu stabilności finansowej.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 
16.232,23 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 2.750,58 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Klientka, podobnie jak wielu, stanęła przed trudnym wyzwaniem

Skuteczne oddłużanie i pomoc

Przez długi czas czuła się przytłoczona i nie wiedziała, jak poradzić sobie z rosnącymi zobowiązaniami. Zdecydowała się na skorzystanie z naszych usług i jak się okazało, była to decyzja, która zmieniła jej życie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa podjęła się reprezentowania jej interesów i zaproponowała skrojone na miarę rozwiązania, które pomogły jej wyjść na prostą.

Dzięki naszej interwencji Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części. Było to dla naszej klientki ogromną ulgą i pozwoliło na odzyskanie kontroli nad własnym życiem finansowym. Jest to przykład, który pokazuje, że nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach, z odpowiednim wsparciem i doświadczeniem, możliwe jest odnalezienie drogi wyjścia z zadłużenia.

Skuteczne oddłużanie i pomoc to nie tylko interwencje prawne. To również doradztwo i pomoc psychologiczna, negocjacje z wierzycielami i reprezentacja w sądzie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksowe podejście do problemu zadłużenia, co oznacza, że każdy przypadek traktujemy indywidualnie, a nasze działania są zawsze dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości naszych klientów.

Klientka jest bardzo zadowolona z naszych usług

Skuteczne oddłużanie i pomoc

Dzięki naszej pomocy, udało jej się nie tylko uporać z długami, ale również zbudować solidne podstawy dla przyszłej stabilności finansowej. Teraz, kiedy cieszy się wolnością finansową, może spać spokojnie i planować swoje życie bez ciągłego stresu związanego z zadłużeniem.

Oddłużanie to proces wymagający zarówno wiedzy prawnej, jak i finansowej. Ważne jest, aby wybrać kancelarię, która posiada odpowiednie kompetencje i doświadczenie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest przygotowana, aby sprostać nawet najbardziej skomplikowanym sytuacjom, oferując pomoc na teraz – skuteczną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Jeśli zmagasz się z problemem zadłużenia, pamiętaj, że nie jesteś sam. Istnieją profesjonalne rozwiązania, które mogą pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoją sytuacją finansową. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach oddłużania i zacznij działać na rzecz swojej finansowej wolności już dziś.

Skuteczne oddłużanie i pomoc z naszą Kancelarią Oddłużeniową są realne. Kancelaria Oddłużeniowa zna się na procesie oddłużania oraz wie, w jaki sposób pomóc dłużnikom wyjść na prostą. Wiemy, że długi nie są niczym przyjemnym i powodują sporo stresów. Dlatego zamiast martwić się i działać samemu, skontaktuj się z nami już dzisiaj i pozwól sobie pomóc.

Zajmiemy się Twoimi długami najlepiej, jak tylko potrafimy. Od swoich klientów wymagamy cierpliwości oraz determinacji w dążeniu do swojego założonego celu. Celem każdego dłużnika jest oddłużenie się. Z naszą Kancelarią Oddłużeniową jest to możliwe i realne oraz pewne.


Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu jest ważna

Kiedy przyglądamy się sprawom naszych Klientów, wiele rzeczy budzi nasze zastrzeżenia. Istotnie, kiedy analizujemy umowy zaciągniętych zobowiązań, często widzimy, że naliczane są niezasadne opłaty. Niewątpliwie także pozwy o zapłatę wnoszone do sądów,…

Prowadzimy oddłużanie osób prywatnych

Prezentujemy Państwu kolejną sprawę, gdzie firma pozabankowa zbyła na drodze cesji, udzieloną konsumentowi pożyczkę. Oczywiście miało to miejsce wówczas, kiedy windykacja nie była w stanie wyegzekwować pieniędzy. W związku z tym, niewygodne…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie i pomoc

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget