Dobra Kancelaria Oddłużeniowa to klucz do wyjścia z długów

16 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zapamiętaj, że nie każda sprawa związana z długami powinna trafić na wokandę. Bezsprzecznie są takie, które lepiej rozwiązać na etapie przedsądowym, aby zminimalizować ryzyko egzekucji komorniczej. Z pewnością w takiej sytuacji najbezpieczniej podjąć rozmowy z wierzycielem i dojść z nim do porozumienia. Niewątpliwie zwarcie ugody korzystnej dla obu stron, okaże się najlepszym rozwiązaniem. Godnym uwagi jest fakt, że także tutaj trzeba wiedzieć, w którą pójść stronę, aby nie wpakować się w raty, których nie damy rady spłacić. Dlatego dobra Kancelaria Oddłużeniowa także w czasie negocjacji okaże się najlepszym wyborem. Istotnie każdą decyzję podejmujemy po bardzo dokładnym zapoznaniu się ze sprawą i dopiero potem działamy. Bez wątpienia w przypadku naszej Klientki mieliśmy tylko jedno rozwiązanie, czyli oddłużanie procesowe. Ponieważ Pani Katarzyna odebrała już sądowy nakaz zapłaty, musieliśmy ją bronić. W związku z tym, kiedy przesłała do Kancelarii wszystkie dokumenty, poddaliśmy je analizie. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa Alektum Capital.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.675,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Dobra Kancelaria Oddłużeniowa podejmie właściwe i skuteczne działania

Dobra Kancelaria Oddłużeniowa

W naszej pracy przestrzegamy zasady, która mówi, nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia. Z pewnością dzięki temu, możemy tak skutecznie pomagać zadłużonym, ponieważ zawsze szczegółowo analizujemy ich sytuację. Chociaż większość spraw jest do siebie podobna, jednak nigdy nie wiemy, co tak naprawdę wierzyciel zawarł w konkretnym pozwie. Niewątpliwie tylko dobra Kancelaria Oddłużeniowa taka jak nasza, rozumie jak ważne jest przygotowanie do prowadzenia oddłużania. Dlatego tak dużo czasu poświęcamy na ten etap, gdyż rzutuje on na to, co wydarzy się później. Istotnie podniesienie niewłaściwych argumentów bądź zarzutów w sprzeciwie od nakazu zapłaty spowoduje, że nic nie osiągniemy. W związku z tym, współpracuj tylko z doświadczonymi mecenasami, którzy specjalizują się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia tylko takich znajdziesz w naszej Kancelarii.

Właściwie prowadzony proces wychodzenia z długów, powinien dawać gwarancję, że Klient sukcesywnie zmniejsza swoje zadłużenie. Istotnie może wydawać się to oczywiste, jednak mamy przykłady na to, że niestety nie zawsze tak się dzieje. Oczywiście mamy też dłużników, którzy trafiają do nas z innych miejsc, gdzie nie udzielono im właściwej pomocy prawnej. Bezsprzecznie dobra Kancelaria Oddłużeniowa to taka, która w każdym aspekcie działa na korzyść swojego Klienta. Podczas gdy My do każdego podchodzimy indywidualnie, są firmy oddłużeniowe, którzy działają we wszystkich sprawach praktycznie tak samo. Oczywiście można domyślać się, że każda obrona potraktowana w ten sposób, jest procesową loterią. Profesjonalne oddłużanie to nie gra w chybił- trafił, ale ciąg przemyślanych i zaplanowanych czynności prawnych, których celem jest redukcja długów Klienta.

Długi to wstydliwy problem, którym nie chcemy się dzielić nawet z najbliższymi. Istotnie najczęściej zamykamy się z kłopotami finansowymi w jednej bańce i robimy wszystko, żeby nie pękła. Istotnie dopiero po jakiś czasie rozumiemy, że dopiero wyjście z niej okazał się dla nas zbawienne. Oczywiście o naszych problemach nie musi od razu dowiedzieć się cały świat. Wystarczy, że powiemy o nich najbliższym i mecenasowi, który specjalizuje się w oddłużaniu. Godnym uwagi jest fakt, że nasza dobra Kancelaria Oddłużeniowa, doskonale radzi sobie ze wszystkimi sprawami, które dotyczą długów. Dlatego też mamy tak wiele sukcesów w oddłużaniu procesowym, jak i negocjacyjnym. W związku z tym, zawsze staramy się podejmować takie czynności, które zadziałają na korzyść Klientów. A, że posiadamy ogromne doświadczenie, to i nasza skuteczność nieustannie utrzymuję się na bardzo wysokim poziomie.

Dobra Kancelaria Oddłużeniowa reprezentuje pozwaną przez Alektum

Pamiętaj, że długi same nie znikną, a mogą zmienić całe Twoje życie w nieustanną walkę z windykacją i komornikiem. Dlatego tak jak naszej Klientce, jest Ci potrzebna dobra Kancelaria Oddłużeniowa, w której pracują sprawdzeni oddłużeniowcy. Bezsprzecznie to dzięki nam Pani Katarzyna redukuje swoje zadłużenie i już niedługo całkowicie odzyska płynność finansową. Niewątpliwie także wygrany proces z Alektum Capital, dołożył swoją cegiełkę. Istotnie wyrok sądu brzmi jednoznacznie, czyli oddala powództwo wierzyciela wtórnego.


Nasza realna pomoc zadłużonym to ulga w długach

Niezależnie od tego czy masz kilka czy kilkaset tysięcy długu, powinieneś oddłużać się z pomocą specjalistów. Bezsprzecznie nasza realna pomoc zadłużonym sprawdza się od dwudziestu lat. Istotnie jesteśmy jedną z Kancelarii Oddłużeniowych,…

Kontynuujemy oddłużanie kredytów

Często zgłaszają się do nas po pomoc prawną zadłużeni, którzy nie spłacili do końca kilku kredytów. W związku z tym, działamy w ich imieniu, bardzo często także kontynuujemy oddłużanie kredytów, które zostały…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobra Kancelaria Oddłużeniowa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget