Sprzeciw od nakazu EPU to żaden problem

13 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Sprzeciw od nakazu EPU nie jest sprawą skomplikowaną. Zmagasz się z nakazem zapłaty w postępowaniu upominawczym (EPU) i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Nie jesteś sam. Wiele osób znajduje się w podobnej sytuacji, czując się przytłoczone i niepewne, jakie kroki podjąć, aby obronić swoje prawa. Jest to sytuacja, która może wydawać się złożona i stresująca, ale z odpowiednią pomocą prawną można ją rozwiązać. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest właśnie po to, aby Cię przez to poprowadzić.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 
1.314,37 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Sprzeciw od nakazu EPU

Sprzeciw od nakazu EPU jest formalnym dokumentem, który pozwala dłużnikowi zakwestionować roszczenie wierzyciela. To pierwszy krok do tego, aby móc bronić się w sądzie i uniknąć niechcianych konsekwencji, takich jak egzekucja komornicza. Ważne jest, aby sprzeciw był sporządzony prawidłowo i żeby został wniesiony w terminie. To właśnie w tym specjalizuje się nasza Kancelaria Oddłużeniowa.

Sprzeciw od nakazu EPU

Jeśli nie wiesz, jak napisać sprzeciw od nakazu EPU, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym i znamy dokładnie procedury, które umożliwiają skuteczne działanie w takich sprawach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy dokładnie przeanalizują Twoją sytuację, doradzą najlepsze rozwiązania i przygotują profesjonalny sprzeciw od nakazu EPU.

Jeden z naszych klientów, dzięki naszej pomocy, wygrał sprawę w Sądzie Okręgowym. Była to trudna batalia, ale dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu udało się osiągnąć korzystny wynik. To świadczy o naszej skuteczności i potwierdza, że z nami możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w każdym etapie postępowania.

Rozumiemy, że droga przy oddłużaniu jest długa i skomplikowana. Wymaga znajomości przepisów, umiejętności negocjacji oraz determinacji. Nasza kancelaria jest przygotowana, aby wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Z nami dasz radę pokonać wszystkie problemy i odzyskać kontrolę nad swoją sytuacją finansową.

Nie pozwól, aby strach przed skomplikowanymi procedurami sądowymi zniechęcił Cię do działania. Sprzeciw od nakazu EPU to nie problem, ale szansa na to, aby stanąć w obronie swoich interesów. Nasza kancelaria jest gotowa Ci w tym pomóc, zapewniając indywidualne podejście i dostosowanie strategii do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że im szybciej zareagujesz, tym lepiej dla Ciebie

Sprzeciw od nakazu EPU

Nie czekaj, aż będzie za późno. Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli rozpocząć pracę nad Twoim sprzeciwem i zapewnić Ci profesjonalną obronę przed roszczeniami wierzyciela. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej stawiamy na transparentność, zaangażowanie i skuteczność. Z nami możesz być pewien, że Twoja sprawa znajduje się w dobrych rękach. Weź sprawy w swoje ręce i pozwól nam pomóc Ci wyjść na prostą. Razem możemy osiągnąć sukces i odzyskać spokój finansowy, który jest tak ważny dla Ciebie, jak i Twojej rodziny.

Dla nas nie ma tematów niemożliwych. Uważamy, że z każdej sytuacji jest wyjście. Nie można się zamartwiać ani poddawać. Oddłużanie wymaga sporo cierpliwości oraz dążenia do swojego założonego celu. Każdy klient, który się do nas zgłasza po pomoc ma zupełnie inną historię oraz inne długi. Niemniej jednak każdy znajdzie u nas pomoc.

Zaufaj nam i daj sobie pomóc!


Oddłużenia prawnik antywindykacja

Osoby zadłużone odbierając sądowy nakaz zapłaty, bardzo często wpadają w panikę. Oczywiście po tym, co nasłuchali się od windykacji myślą, że to orzeczenie od razu otwiera wierzycielowi drogę do wszczęcie egzekucji komorniczej.…

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty

Tak proszę Państwa, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez sąd na rzecz Prokura. Z pewnością dzięki temu pozwany obronił się przed zapłatą, dochodzonego procesowo długu. Oczywiście dalej prowadzimy oddłużanie naszego Klientka,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw od nakazu EPU

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget