Czy spłata długów musi być koszmarem?

13 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy spłata długów musi być konieczne? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od sytuacji finansowej dłużnika, rodzaju zadłużenia oraz drogi, którą wybieramy, aby rozwiązać problem zadłużenia. W tej kwestii nieocenioną pomocą służą specjalistyczne instytucje takie jak nasza Kancelaria Oddłużeniowa, która od lat specjalizuje się w procesach oddłużeniowych.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
2.003,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Spłata długów nie musi być koszmarem

Weryfikujemy zobowiązania naszych klientów, identyfikujemy niesprawiedliwe praktyki stosowane przez wierzycieli, a także prowadzimy negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania dla naszych klientów jak najlepszych warunków spłaty lub skutecznie bronimy w sądach.

Niektórzy mogą zadać pytanie: "Spłata długów, Czy to nie jest przypadkiem konieczność?" Rzeczywiście, w większości przypadków osoby zadłużone stają przed koniecznością spłacania swoich zobowiązań. Jednak kluczowe jest podejście do tego procesu oraz znajomość przysługujących nam praw. Dzięki naszej pomocy, spłacanie długu może przebiegać sprawnie i w sposób, który nie degraduje jakości życia naszych klientów.

Dostarczamy kompleksowe usługi oddłużeniowe

spłata długów

Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację i opracujemy strategię dążącą do oddłużenia Cię. Pomożemy Ci także zrozumieć swoją sytuację prawną i działania, które możesz podjąć, by wyjść z trudnej sytuacji finansowej.

Nie tylko wspieramy naszych klientów w procesie spłaty długów, ale również pomagamy im w odzyskaniu pieniędzy, które zostały niesprawiedliwie pobrane przez wierzycieli, takich jak firma Dobra Kasa. Wiele z nich stosuje praktyki, które mogą być uznane za niezgodne z obowiązującym prawem, a nasi klienci często nie zdają sobie z tego sprawy. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie bronić interesów dłużnika w sądzie, co potwierdza nasza historia sukcesów.

Na dowód naszej skuteczności przedstawiamy wyrok Sądu Rejonowego. Udało się naszemu klientowi odzyskać pieniądze, które zostały mu niesłusznie pobrane. To pokazuje, że walka o sprawiedliwość finansową jest możliwa i może zakończyć się sukcesem. Odzysk z naszą Kancelarią jest realny, a dalsze wspólne działania mogą prowadzić do całkowitego uwolnienia się od ciężaru długów.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami

spłata długów

Jesteśmy tu po to, aby pomóc i udowodnić, że nie musisz samodzielnie zmagać się z problemami finansowymi. Z odpowiednią pomocą, doświadczeniem i wiedzą, możesz skutecznie zadbać o swoją przyszłość finansową i zapomnieć, co to znaczy żyć w cieniu długów.

Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście. Trzeba tylko znaleźć drogę. Wiemy doskonale, że długi to nic przyjemnego i ciężko jest sobie z nimi poradzić samemu nie mając odpowiedniej wiedzy. Prawo to dziedzina skomplikowana, ale spłata długów z naszą Kancelarią Oddłużeniową nie musi być dramatem. Większość spraw w sądach wygrywamy. Nie musisz się już martwić. Wystarczy się z nami skontaktować.

Niektórzy uważają, że wyjście ze spirali długów jest niemożliwe. To bzdura. Jest jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko chcieć, mieć odpowiednich fachowców i być przede wszystkim cierpliwym. Oddłużanie to proces długi i bywa męczący. Dlatego też właśnie trzeba zacząć działać szybciej. Czas odgrywa tutaj dużą rolę. Wierzyciele nie śpią i tylko czekają na Was. Może na nich też trzeba poczekać i uderzyć w odpowiednim momencie?


Sprzeciw od nakazu EPU to żaden problem

Sprzeciw od nakazu EPU nie jest sprawą skomplikowaną. Zmagasz się z nakazem zapłaty w postępowaniu upominawczym (EPU) i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Nie jesteś sam. Wiele osób znajduje się…

Kredyt na oddłużenie

W Internecie można znaleźć wiele ofert dla zadłużonych osób. Ponieważ oferowany kredyt na oddłużenie wielu wydaje się dobrym rozwiązaniem, sięgają oni po tego typu finansowanie. Bez wątpienia właśnie z takiej oferty skorzystał…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

spłata długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget