Oddłużenia prawnik antywindykacja

12 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Osoby zadłużone odbierając sądowy nakaz zapłaty, bardzo często wpadają w panikę. Oczywiście po tym, co nasłuchali się od windykacji myślą, że to orzeczenie od razu otwiera wierzycielowi drogę do wszczęcie egzekucji komorniczej. Z pewnością tak się stanie, ale w sytuacji, kiedy nie podejmiemy obrony i poddamy sprawę walkowerem. Jednak u nas oddłużenia prawnik antywindykacja sprawi, że ten dokument otworzy drogę do przedstawienia swoje stanowiska w sprawie. Istotnie nie inaczej stało się także w tej z powództwa Profi Credit. Przede wszystkim podczas rozmowy uspokoiliśmy Panią Otylię i powiedzieliśmy, co teraz zrobimy. Ze względu na fakt, że sąd rejonowy w dużej mierze podzielił stanowisko powoda, zasądzając z dochodzonej kwoty aż 4.500,00 zł, wnieśliśmy o uzasadnienie wyroku. Bezsprzecznie nie zgadzaliśmy się z tym, a treść uzasadnienia tylko potwierdziła, że popełniono błędy podczas orzekania. W związku z tym, apelacja stała się faktem. W rezultacie sąd II instancji ograniczył roszczenie Profi Credit do 855,00 zł.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
5.855,58 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Zasądzono 855,00 zł oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Oddłużenia prawnik antywindykacja

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej od lat podejmujemy działania, których celem jest redukcja długów Klientów. Ponieważ specjalizujmy się w tym zakresie od 20 lat, potrafimy trafnie ocenić sytuację każdego zadłużonego. Oddłużenia prawnik antywindykacja to sprawdzone narzędzia, dzięki którym przywracamy równowagę finansową domowym budżetom Polaków. W związku z tym każdy, kto ma kłopoty finansowe, może śmiało skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy wpadli w długi i chcę się z nimi uporać. Ze względu na fakt, że sam dłużnik nie jest w stanie skutecznie walczyć z długami, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oddłużeniowej. Z pewnością zostając naszym Klientem, dasz sobie szansę na powrót do spokojnego życia.

Pamiętaj o tym, że aby podejmować właściwe decyzje w procesie oddłużania, trzeba posiadać określoną wiedzę i umiejętności. Bez wątpienia także trzeźwe spojrzenie bez zbędnych emocji ma tutaj niebagatelne znaczenie. Z pewnością sami Państwo przekonaliście się, jakie skutki miały decyzje, które sami podejmowaliście pod wpływem stresu. Niewątpliwie zamiast poprawiać Waszą sytuację, powodowały coraz większe zadłużenie. Oczywiście nie twierdzimy, że nie przejmujemy się tym, co dzieje się z naszymi Klientami, ponieważ też przeżywamy ich

Oddłużenia prawnik antywindykacja

kłopoty i wykazujemy się dużą empatią. Jednak sprawy nie dotykają nas osobiście i możemy zachować zdrowy dystans, który przekłada się na skuteczne działania.  Profesjonalne oddłużenia prawnik antywindykacja z odpowiednim doświadczeniem, to najlepsze rozwiązanie na problemy związane z długami. Bezsprzecznie aktywna współpraca z naszą Kancelarią otwiera drogę do zredukowania posiadanych długów. Przede wszystkim nie można się bać i należy szukać właściwych rozwiązań.

Chowanie głowy w piasek tylko wszystko pogorszy, a przecież na pewno chcesz znowu móc spokojnie żyć i nie martwić się tym, że komornik może wkroczyć do Twojego życia. Pamiętaj, że dzięki pomocy prawnej, która uzyskasz od naszych mecenasów, możesz zamknąć temat długów. Chociaż w tej chwili może wydawać Ci się to niemożliwe, powinieneś zaufać tym, którzy wiedzą jak poprowadzić oddłużanie. Istotnie doskonale zdajemy sobie sprawę, że targają Tobą najróżniejsze negatywne emocje i ciężko jest podejmować właściwe decyzje. Dlatego skuteczne oddłużenia prawnik antywindykacja w zaistniałej sytuacji, będą najlepszym rozwiązaniem. Z pewnością zdanie się na specjalistów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej może wyjść tylko na dobre. Niewątpliwie każdego dnia oddłużamy procesowo wielu Polaków i pokazujemy, że wiemy jak prowadzi się sprawy związane z długami.

Wnosimy apelację i sąd II instancji znacząco ogranicza powództwo Profi Credit

Mimo, że już tak długo pracujemy w oddłużaniu, nadal nie możemy pogodzić się z faktem, że niektórzy tak bezceremonialnie domagają się zapłaty nienależnych im pieniędzy. Z pewnością nasze oddłużenia prawnik antywindykacja, który podważa zasadność tego typu powództw, jest nie do przecenienia. Z pewnością wie o tym pozwana o zapłatę przez Profi Credit, którą reprezentowaliśmy w tej sprawie. Reasumując, spór zakończyliśmy w sądzie II Instancji po tym, jak zaskarżyliśmy wyrok wydany przez sad rejonowy. W rezultacie właśnie tam zapadł wyrok, na jaki liczyliśmy. Ograniczenie powództwa Profi Credit stało się faktem.


Pożyczka Provident Polska

Pożyczka Provident Polska to pomysł, który wyprowadził naszą Klientkę na manowce. Na szczęście sprawa trafiła do Kancelarii Oddłużeniowej i zakończyła się pełnym sukcesem. Sąd oddalił powództwo firmy pożyczkowej w całości. Powód: Provident Polska…

Prowadzimy oddłużanie Kruk

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Prokura o zapłatę 21.578,31 zł, zapada korzystny dla pozwanej wyrok. Oczywiście prowadzimy oddłużanie Kruk, które właśnie zaczęło się od firmy windykacyjnej. Namawiano Panią Oliwie do podpisania…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia prawnik antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget