Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego

11 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wielu zadłużonych szuka skutecznych sposobów, które pozwolą im wyjść z długów. Niewątpliwie jedni wybierają dobrze, a inni niestety jeszcze bardziej zwiększają swoje zadłużenia. Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego pod okiem specjalistów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej przebiega w zaplanowany i profesjonalny sposób. Istotnie Ci, którzy decydują się na współpracę, otrzymują pomoc na najwyższym poziomie i naprawdę wychodzą z długów. Dlatego też zachęcamy jeszcze tych niezdecydowanych do kontaktu i porozmawiania z nami na temat oddłużania i warunków współpracy. Ponieważ wiemy, że wielu uważa, że nie stać ich na pomoc mecenasa, zanim zrezygnujesz najpierw dowiedz się, jak to wszystko u nas wygląda. Z pewnością to, co usłyszała Pani Zofia nie zniechęciło jej, a wręcz przeciwnie. Dlatego działamy teraz na rzecz Klientki i reprezentowaliśmy ją w sprawie z powództwa Smart AI. W rezultacie skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, wszystko załatwił. Sędzia po zapoznaniu się z naszymi argumentami, oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.   

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
6.237,20 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego

Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego

Wielu konsumentów, u których zaczynają się kłopoty z terminowym regulowanie zaciągniętych zobowiązań, popełnia podstawowy błąd. Istotnie zamiast od razu skontaktować się a naszą Kancelarią Oddłużeniową, idą w dalsze pożyczanie. Niewątpliwie działając w ten sposób, nie unikają czynności windykacyjnych, które mogą skończy się egzekucją komorniczą. Bezsprzecznie antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego okażą się skuteczne, kiedy wierzyciel całkowicie zakończy prowadzone czynności. Z pewnością, aby tak się stało, trzeba wiedzieć, jak właściwie poprowadzić daną sprawę, żeby wszystko zakończyło się pozytywnie. Ze względy na to, że nawet nie każdy, kto skończył prawo, umie zabrać się za oddłużanie, należy wspomagać się tymi, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Bezsprzecznie w naszej Kancelarii znajdziesz prawdziwych ekspertów z ogromnym doświadczeniem i wysoką skutecznością w oddłużaniu.

Działając na rzecz naszych Klientów, podejmujemy szereg czynności prawnych, które mają doprowadzić do oddłużenia. Dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy proces wychodzenia z długów, niósł za sobą jak najmniej porażek. Z pewnością prowadząc na przykład kilkanaście czy kilkadziesiąt spraw jednego Klienta, trzeba liczyć się z tym, że jakaś może zakończyć się wydaniem niekorzystnego wyroku. W związku z tym, zawsze zalecamy, aby budować poduszkę finansową, która przydaje się w takich okolicznościach. Oczywiście antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego w naszej Kancelarii następuje po tym, jak zamykamy sprawę. Z pewnością dzieje się to wówczas, kiedy uzyskujemy wyrok na korzyść Klienta lub zawieramy ugodę na ratalną spłatę zadłużenia. Niewątpliwie podpisanie tego typu porozumienia wstrzymuje czynności windykacyjne, ale dłużnik musi wywiązywać się z zawartych tam ustaleń. W związku z tym, w chwili powstania ponownych zaległości, wierzyciel najczęściej zrywa ugodę i na nowo wdraża windykację. Po prawomocnym wyroku możemy spodziewać się egzekucji komorniczej.

Nie ma dwóch takich samych spraw

Zanim podejmiemy jakkolwiek czynność związaną z konkretnym zadłużeniem, musimy bardzo dokładnie poznać jego genezę. Oczywiście rozmawiamy na ten temat z samym zadłużonym, ale przede wszystkim analizujemy wszystkie dokumenty, które mają związek z tym długiem. Antywindykacja- umorzenie postępowania windykacyjnego poprzedzone są szeregiem działań, które doprowadzą nas do zamknięcia sprawy. Istotnie nie zapominajmy, że proces w sądzie jest też jedną z metod windykacyjnych i to tych, które niosą za sobą realne konsekwencje. Zwracamy na to uwagę, ponieważ sprawa, która trafiła na wokandę, weszła na kolejny, wyższy etap odzyskiwania długu przez wierzyciela. Bez wątpienia windykacja ma wiele twarzy, a My wiemy jak ją powstrzymać.

Sprawa z Smart AI w sądzie i jej szczęśliwy finał

Nasza Klientka wiedziała, że po tym jak wnieśliśmy sprzeciw do E- sądu i tam nastąpiło umorzenie sprawy, trafi ona do sądy rejonowego. Istotnie nie minęły cztery miesiące, kiedy odebrała nakaz zapłaty. Z pewnością podjęte przez naszego mecenasa kroki sprawiły, że tym razem sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo Smart AI. Oczywiście antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego to fakt. Teraz wierzyciel wtórny jako strona, która przegrała ten spór, poniesie wszystkie koszty procesowe.


Czy sprawdzona pomoc zadłużonym istnieje?

Czy sprawdzona pomoc zadłużonym istnieje? Sporo osób w dzisiejszych czasach poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Zadłużenie jest problemem, który dotyka coraz większej liczby osób. Żyjemy w niepewnych czasach, kiedy nagłe zdarzenia życiowe,…

Skuteczne oddłużanie w sądzie

Rzeczywiście gro prowadzonych przez nas spraw, opiera się o sąd. Bez wątpienia w takich przypadkach naszym nadrzędnym celem jest skuteczne oddłużanie w sądzie. Oczywiście zdarza się, że pomimo wysiłków, niestety zapada niekorzystny…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget