Czy sprawdzona pomoc zadłużonym istnieje?

11 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy sprawdzona pomoc zadłużonym istnieje? Sporo osób w dzisiejszych czasach poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Zadłużenie jest problemem, który dotyka coraz większej liczby osób. Żyjemy w niepewnych czasach, kiedy nagłe zdarzenia życiowe, utrata pracy czy nieprzewidziane wydatki mogą doprowadzić do sytuacji, w której trudno jest nam wywiązać się z naszych zobowiązań finansowych.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.497,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W takich przypadkach nieoceniona okazuje się sprawdzona pomoc zadłużonym, która oferowana jest przez specjalistyczne Kancelarie Oddłużeniowe. Te instytucje dysponują odpowiednią wiedzą oraz narzędziami, które pozwalają skutecznie walczyć z problemem zadłużenia.

Sprawdzona pomoc zadłużonym naprawdę istnieje

sprawdzona pomoc zadłużonym

Długoletnie doświadczenie, kompleksowa wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta to cechy, które charakteryzują profesjonalne Kancelarie Oddłużeniowe. Zespół ekspertów finansowo-prawnych jest przygotowany, by stawić czoła nawet najtrudniejszym sprawom związanym z zadłużeniem, oferując doradztwo i realne rozwiązania, które umożliwią wyjście z pętli długów.

Rozwiązania oferowane przez naszą Kancelarię Oddłużeniową są różnorodne i dostosowane indywidualnie do każdej sytuacji. Wśród nich znajdują się negocjacje z wierzycielami, wsparcie w procesach sądowych oraz pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej.

Przykładem skutecznej pomocy może być sprawa pani Anny, która zgłosiła się do naszej kancelarii z prośbą o pomoc w sprawie oddłużeniowej. Z uwagi na niefortunne zdarzenia życiowe oraz błędy w zarządzaniu finansami, znalazła się w sytuacji, w której nie była w stanie spłacać swoich zadłużeń. Rosnące odsetki i naciski ze strony wierzycieli sprawiły, że pani Anna czuła się bezradna i zagubiona.

Nasza kancelaria przeprowadziła dokładną analizę sytuacji finansowej klientki, przegląd dokumentacji oraz identyfikację możliwych droga prawnych do rozwiązania problemu. Wspólnie podjęliśmy decyzję o oddłużaniu.

Wygraliśmy sprawę w Sądzie Rejonowym

Dzięki starannie przygotowanej strategii obrony oraz specjalistycznej wiedzy naszych prawników, udało się wygrać sprawę pani Anny w Sądzie Rejonowym. Argumenty zaprezentowane przez naszych ekspertów przekonały sąd, a dowody przedstawione w sprawie okazały się niepodważalne. Sąd oddalił powództwo w całości. Dla naszej klientki oznaczało to ogromną ulgę i możliwość ponownego zorganizowania swojego życia finansowego bez ciężaru długów, które ją przytłaczały.

Sąd oddalił powództwo w całości

sprawdzona pomoc zadłużonym

W przypadku pani Anny, decyzja sądu była dla niej przełomem. Sąd oddalił powództwo w całości, co oznaczało, że wierzyciele nie mieli już żadnych szans. To ważne zwycięstwo otworzyło przed naszą klientką nowe możliwości. Dało jej czas potrzebny na uporządkowanie swoich finansów bez dodatkowej presji.

Zadłużenie nie musi oznaczać końca świata, a każdy ma prawo do drugiej szansy. Sprawdzona pomoc zadłużonym może okazać się kluczem do rozwiązania problemów finansowych i powrotu do normalności życiowej. Ważne jest, by w porę zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy potrafią zaoferować praktyczne rozwiązania oparte na obowiązującym prawie i doświadczeniu w dziedzinie oddłużania.

Jeśli znajdujesz się w sytuacji podobnej do tej, z którą zmierzyła się nasza klientka, pamiętaj, że nie jesteś sam. Profesjonalna Kancelaria Oddłużeniowa dysponuje narzędziami i wiedzą niezbędną do pomocy w wyjściu z zadłużenia i odbudowy stabilności finansowej. Nie czekaj, szukaj pomocy i zacznij działać już dziś, bo odpowiednio wczesna reakcja i skuteczne działanie mogą zmienić Twoje życie na lepsze.

Nie wolno Ci się poddawać. Pamiętaj o tym! W przeciwnym razie wierzyciele wejdą Ci na głowę a Ty przy najbliższej okazji będziesz mieć więcej problemów. Dlatego działaj!


Pomoc prawna i oddłużanie długów przywrócą spokój

Pomoc prawna i oddłużanie długów to popularny temat i z pewnością nie jest to temat tabu. W dzisiejszych czasach, kiedy kredyty i pożyczki są powszechnie dostępne, łatwo jest wpaść w pułapkę zadłużenia.…

Skuteczny sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty

Tak proszę Państwa, skuteczny sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty w sprawie z Heimondo pozwolił na wygranie sprawy z powództwa Heimondo. Oczywiście pozwana o zapłatę przez wierzyciela wtórnego, skorzystała z naszej specjalistycznej pomocy…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sprawdzona pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget