Poprowadzimy oddłużanie i zapanujemy nad Twoimi długami

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Otrzymanie finansowania zewnętrznego jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Niestety ta lekkość, z jaką możemy uzyskać pożyczkę jest jednocześnie pułapką, w którą wpada wielu konsumentów. Istotnie na początku cieszą się, że nawet nie wychodząc z domu i bez zbędnych formalności pieniądze wpływają na ich konta. Niewątpliwie ten kij ma dwa końce, a tym gorszym są długi, których potem nie jesteśmy w stanie spłacić. Z pewnością nasz Kancelaria wychodzi naprzeciw Tym, którzy w nie wpadli. Oczywiście, że zaplanujemy i poprowadzimy oddłużanie, ale musisz dać znać, że potrzebujesz naszej pomocy. W związku z tym, możesz wybrać najbardziej wygodną dla siebie formę kontaktu i porozmawiamy o Twoich kłopotach. Z pewnością Pani Krystyna już wie, jak wygląda współpraca z naszą Kancelarią Oddłużeniową, ponieważ broniliśmy ją w kolejnej sprawie o zapłatę. Tym razem naszym przeciwnikiem procesowym było Ultimo Portfolio Investment. W rezultacie podnieśliśmy w sprzeciwie trafne argumenty i sąd oddalił całe powództwo Ultimo.  

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 14.106,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zaplanujemy i poprowadzimy oddłużanie, dzięki czemu odzyskasz płynność

Poprowadzimy oddłużanie

Prawdziwym utrapieniem są te długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić. Niewątpliwie w większości przypadków jesteśmy sami sobie winni, że doprowadziliśmy do tak trudnej sytuacji. Istotnie musimy spojrzeć sobie prosto w oczy i zrobić rachunek sumienia, przyznając się do popełnionych błędów. Ponieważ od czegoś trzeba zacząć dobrze, kiedy zrozumiemy, że mamy problem i potrzebujemy pomocy. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się w sprawach o długi, nie tylko zaplanujemy, ale też poprowadzimy oddłużanie. Oczywiście nie pomożemy, jeżeli pozostaniesz bierny i nie dasz znać, że potrzebujesz naszego wsparcia. Być może wydaje Ci się, że nikt nie może już nic zrobić, jednak mimo wszystko zbierz siły i skontaktuj się z nami. Z pewnością po konsultacji prawnej na wszystko spojrzysz inaczej.

Wiemy od Klientów, że zanim nawiązali z nami współpracę, próbowali sami zapanować na rosnącym zadłużeniem. Z pewnością mieli jak najlepsze chęci, jednak nieznajomość tematu przyczyniła się do jeszcze większych długów. Przede wszystkim trzeba działać razem z mecenasami, którzy specjalizują się w tym temacie. Istotnie w naszej Kancelarii poprowadzimy oddłużanie w profesjonalny sposób, wykorzystują wszystkie dozwolone prawem metody. Oczywiście poinformujemy Cię, jakie działania należy podjąć i wdrożymy je w życie dopiero po uzyskaniu Twojej zgody. Ponieważ utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, Ci są na bieżąco informowani, co dziej się w ich sprawach. Niewątpliwie ten aspekt współpracy jest dla nas bardzo ważny. Przede wszystkim stawiamy na dobrą komunikację, dzięki której oddłużana przez na osoba jest na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje. Bezsprzecznie jest to bardzo ważne dla Klientów, którzy nie trwają w zawieszeniu, ale wiedzą, jak postępuje oddłużanie.

Podejmując działania na rzecz zadłużonych, staramy się, aby Ci możliwe jak najszybciej pozbyli się długów. Bez wątpienia w przypadku spirali zadłużenia, każdy wyjęty z niej dług już robi wielką różnicę. Oczywiście potrzeba czasu, aby zamknąć wszystkie, jednak widzimy jak cieszą się nasi Klienci, kiedy widzą, że długów ubywa. Z pewnością poprowadzimy oddłużanie każdej osoby, która zwróci się do naszej Kancelarii po pomoc prawną. Dlatego zachęcamy także Ciebie, abyś w końcu podjął właściwą decyzję i skorzystał z naszego wsparcia. Do wyjaśnienia zapewne będzie wiele kwestii, ale tym zajmą się już nasi specjaliści od oddłużania. Przede wszystkim na samym początku dokładnie przeanalizują Twoją sytuację , a potem ustalą plan działania.

Poprowadzimy oddłużanie procesowe i wygrywamy sprawę w sądzie

W naszej Kancelarii działamy na rzecz tych, którzy wpadli w długi. Przede wszystkim podejmujemy czynności, których celem jest redukcja istniejącego zadłużenia. Istotnie poprowadzimy oddłużanie włączając się do spraw, które znajdują się na różnych etapach. Ponieważ pozwana przez Ultimo weszła w posiadanie sądowego nakazu zapłaty, należało w określonym terminie wnieść sprzeciw. Oczywiście zrobiliśmy to i w efekcie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Reasumując, powództwo Ultimo Portfolio Investment upadło w całości.


Konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy

Każdy bez względu na miejsce zamieszkania możesz skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Istotnie prowadzimy sprawy bez konieczności osobistej wizyty w naszej Kancelarii. Ponieważ konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy, który zaciągnął Pan…

Oddłużanie konsultacja prawna

Mamy za sobą kolejne spotkanie w sądzie z Alektum Capital. Bez wątpienia oddłużanie konsultacja prawna pokazały, że będziemy mogli skutecznie obronić pozwaną o zapłatę. Oczywiście musieliśmy poczekać, aż sędzia wyda wyrok, ponieważ…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Poprowadzimy oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget