Konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Każdy bez względu na miejsce zamieszkania możesz skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Istotnie prowadzimy sprawy bez konieczności osobistej wizyty w naszej Kancelarii. Ponieważ konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy, który zaciągnął Pan Norbert został wypowiedziany, finalnie trafił do sądu. Właśnie po raz pierwszy z tą sprawą mężczyzna zwrócił się do nas po pomoc. Oczywiście wiedzieliśmy, że przed nami stoi trudne wyzwania, gdyż procesy z bankami nie należą do prostych. Ponieważ stanęliśmy na wysokości zadania i finalnie roszczenie banku zostało oddalone, z chwilą odebrania kolejnego nakazu zapłaty wiedział, kto może mu pomóc. Niewątpliwie takich „wracających” Klientów mamy bardzo dużo i zapewne jest to dobre świadectwo, które mówi o naszych wysokich kompetencjach w oddłużaniu. Dlatego także w sprawie z Centrum Rozwiązań Kredytowych reprezentowaliśmy Pana Norberta. Z pewnością także tutaj po analizie dokumentów, mecenas wiedział jak podważyć zasadność dochodzonego roszczenia i poniósł trafne argumentu. Bez wątpienia skuteczny sprzeciw sprawił, że zapadł wyrok oddalający.       

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 7.788,98 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy zawsze jest dobrym rozwiązaniem?

Konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy

Nie ma, co dyskutować z faktem, że zawsze wygodniej jest płacić jedną ratę niż kilka. Istotnie nie musimy pilnować wielu terminów i unikamy w ten sposób opóźnień. Dlatego też wielu konsumentów posiadających wiele zobowiązań, bierze pod uwagę konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy. Z pewnością nie możemy stwierdzić, że jest to naprawdę złe rozwiązanie, ale jak każda decyzja finansowa, musi zostać poprzedzona odpowiednimi analizami. W związku z tym, zanim skierujesz swoje kroki do banku, umów się najpierw na wizytę do dobrego doradcy. Niewątpliwie takie postępowania uchroni przed podjęciem niewłaściwej decyzji, która później może Cię drogo kosztować. Przede wszystkim zostanie dokładnie sprawdzona Twoja zdolność kredytowa i mecenas omówi wszystkie za i przeciw, związane z tego typu zobowiązaniem. W rezultacie podejmiesz świadomą decyzję i może jednak nie zaciągniesz tego kredytu.

Pamiętaj, że przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, musisz poznać jej treść. Ponieważ wiemy, że bolączką Polaków jest to, że nie czytają umów kredytowych/pożyczkowych, tak naprawdę nie wiedzą, na co się decydują. W związku z tym nieustannie przypominamy, aby nigdy tego nie lekceważyć, bo potem możemy mieć kłopoty. Z pewnością także konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy także powinien pozostawać pod specjalnym nadzorem. Istotnie w naszej pracy już wielokrotnie spotkaliśmy się z tym, że właśnie tego typu zobowiązanie pogrążyło Klienta. Przede wszystkim piszemy, jako praktycy a nie teoretycy. Bez wątpienia życie szybko weryfikuje to, co rzeczywiście się sprawdza w realnym świecie. Oczywiście na papierze wszystko może wyglądać pięknie, ale potem następuje bolesne zderzenie z rzeczywistością. Dlatego podejmując jakąkolwiek decyzję o finansowaniu zewnętrznym, wspieraj się opinią specjalistów, którzy wiedza, na co należy zwrócić uwagę.

Wiemy, że wielu może uznać to za truizm, ale każdy kredyt, każda pożyczka, którą chcesz zaciągnąć stanowi potencjalne zagrożenie. Oczywiście chodzi o to, że możesz dosłownie rozsadzić swój budżet i ściągnąć na siebie naprawdę wielkie kłopoty. Istotnie, kiedy taka sytuacja zaistnieje, dopiero wówczas zrozumiesz, że mieliśmy rację. Bez wątpienia także konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy, może przyczynić się do powstania przeterminowanego długu i zamiast wszystko uporządkować wyciągnie zawleczkę. Zapewne możesz tego uniknąć, ale musisz postępować tak, jak pisaliśmy wyżej. Załóżmy, że jednak nie uniknąłeś błędu, nie jesteś bezradny i możesz się oddłużać z naszą pomocą. W związku z tym pamiętaj, że osoby, które mają długi też mają prawo do obrony, a my im skutecznie w tym pomagamy.

Reprezentujemy pozwanego przez Centrum Rozwiązań Kredytowych

Tak proszę Państwa, za nami kolejna sprawa, w której reprezentowaliśmy naszego Klienta w sądzie. Istotnie to konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy sprowadził go do naszej Kancelarii, a teraz zajmujemy się tez innymi długami. Wydaje się, że już niebawem zakończymy proces oddłużania, ale jeszcze musimy poczekać na uprawomocnienie tego wyrok, który prezentujemy poniżej. A tam mamy oddalenie całego roszczenia, którego zapłaty dochodziła spółka Centrum Rozwiązań Kredytowych.


Antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź

Wiemy, że wiele osób, które wpadły w długi, szuka pomocy za pośrednictwem Internetu. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie, ponieważ wpisując frazę: antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź, może znaleźć także i nas. Oczywiście…

Kancelaria prawna oddłużanie Łódź- Portal Dłużnika

Zadłużeni w trakcie windykacji przeżywają prawdziwy koszmar. Bez wątpienia to, czego boją się najbardziej, wiąże się z sądem i komornikiem. Przede wszystkim wielu, tak jak pozwana przez Smart AI, na początku nie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Konsolidacyjny kredyt oddłużeniowy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget