Pomoc prawna oraz oddłużanie to Twoja droga do wolności

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc prawna oraz oddłużanie? Jak najbardziej! Zadłużenie to problem, z którym boryka się wiele osób. Często wydaje się, że jest to sytuacja bez wyjścia, a spirala długów ciągle się pogłębia. Jednak istnieje rozwiązanie, które pozwala odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Skuteczna pomoc prawna oraz oddłużanie są nie tylko możliwe, ale i dostępne dla każdego, kto gotów jest podjąć kroki w celu poprawy swojej sytuacji. Kancelaria Oddłużeniowa, która działa na rynku już od 20 lat, to miejsce, gdzie klient może wydostać się ze spirali zadłużenia i cieszyć się wolnością finansową.

Powód: EOS 1 NSFIZWartość przedmiotu sporu: 26.308,28 złZadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowaUzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Kiedy zadłużenie staje się ciężarem, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie, ważne jest, aby znaleźć zaufanego partnera, który pomoże odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych i znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy wnikliwie analizują każdy przypadek i dobierają indywidualne strategie oddłużenia. Dzięki nam, nasi klienci mogą zapomnieć o długach i zacząć nowy rozdział w życiu bez ciężaru finansowych zobowiązań.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą Kancelarię Oddłużeniową?

Pomoc prawna oraz oddłużanie

Odpowiedź jest prosta – doświadczenie i skuteczność. Przez 20 lat działalności pomogliśmy tysiącom osób wyjść na prostą. Nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne i skrojone na miarę jego potrzeb. Rozumiemy, że każda sytuacja jest unikalna i wymaga dedykowanego rozwiązania. Nasza pomoc prawna w oddłużaniu obejmuje szeroki zakres działań, począwszy od negocjacji z wierzycielami, przez reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych, aż po pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i doradztwo w zakresie zarządzania finansami.

Klient, który decyduje się na współpracę z naszą Kancelarią, może być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc mu wydostać się ze spirali zadłużenia. Nasz proces oddłużania opiera się na kilku etapach. Najpierw przeprowadzamy dokładną analizę sytuacji finansowej klienta. Następnie ustalamy możliwe scenariusze i strategie działania. Wspólnie z klientem wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie, które może obejmować m.in. negocjacje z wierzycielami, postępowanie upadłościowe. W każdym kroku towarzyszymy naszym klientom, zapewniając wsparcie prawne i emocjonalne.

Pomoc prawna oraz oddłużanie

Pomoc prawna oraz oddłużanie

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej kładziemy duży nacisk na budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Rozumiemy, że problem zadłużenia to nie tylko kwestia finansowa, ale również emocjonalna. Dlatego nasze podejście jest holistyczne – dbamy o dobrostan naszych klientów na każdym etapie współpracy. Przekonał się o tym klient, który wygrał dzięki nam sprawę w Sądzie Rejonowym. Sąd oddalił powództwo w całości.

Skuteczna pomoc prawna oddłużanie to nie tylko nasza specjalność, ale również misja. Wiemy, że wolność finansowa to podstawa do tego, aby móc cieszyć się pełnią życia i realizować swoje marzenia. Dlatego każdego dnia pracujemy na to, by nasi klienci mogli odzyskać spokój ducha i stabilność finansową.

Jeśli borykasz się z problemem zadłużenia i szukasz skutecznego rozwiązania, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację, podczas której będziemy mogli omówić Twoją sytuację i zaproponować najlepsze wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Pamiętaj, że skuteczna pomoc prawna oddłużanie u nas jest możliwa – wystarczy podjąć pierwszy krok ku zmianie.

Nie czekaj. Problemy nie rozwiążą się same. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc.


Poprowadzimy oddłużanie i zapanujemy nad Twoimi długami

Otrzymanie finansowania zewnętrznego jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Niestety ta lekkość, z jaką możemy uzyskać pożyczkę jest jednocześnie pułapką, w którą wpada wielu konsumentów. Istotnie na początku cieszą się, że nawet…

Nasza pomoc prawna w oddłużaniu

Darzymy respektem naszych przeciwników procesowych i zapewne, dlatego nasza pomoc prawna w oddłużaniu utrzymuje tak wysoką skuteczność procesową. Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że bardzo dbamy o naszych Klientów, starając się…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64Email: pomoc@portal-dluznika.plNasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna oraz oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget