Czym jest skuteczne oddłużanie?

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czym jest skuteczne oddłużanie? Pewnie wiele razy zadawaliście sobie takie pytanie. My wiemy jedno. Oddłużanie to droga do wolności finansowej. Wielu z nas boryka się z problemem zadłużenia, który potrafi przytłoczyć i wpędzić w spiralę finansowych trudności. Czym jest skuteczne oddłużanie? To proces, który ma na celu wyjście z długów i odzyskanie pełnej kontroli nad swoim budżetem. Przekonała się o tym nasza klientka, która dzięki wsparciu naszej Kancelarii Oddłużeniowej odzyskała spokój ducha i stabilność finansową.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
9.353,92 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czym jest skuteczne oddłużanie?

Czym jest skuteczne oddłużanie

Oddłużanie to nie tylko kwestia spłaty zobowiązań. To również umiejętne zarządzanie swoimi finansami i negocjacje z wierzycielami. Nasza klientka, podobnie jak wielu innych, stanęła przed trudnym zadaniem uporania się z długami. Z pomocą naszych specjalistów, którzy dokładnie przeanalizowali jej sytuację, udało się stworzyć plan oddłużeniowy, który był realny do wykonania i dopasowany do jej możliwości finansowych. Jednym z etapów oddłużania jest reprezentowanie klienta przed sądem w przypadku, gdy dojdzie do sprawy sądowej. Tak właśnie się stało w przypadku naszej klientki. Wygraliśmy sprawę z wierzycielem Profi Credit, co dla naszej klientki było ogromnym sukcesem. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, co potwierdza, że nasze działania były skuteczne i dopasowane do konkretnej sytuacji prawnej.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim, to indywidualne podejście do każdego przypadku. Nie ma dwóch identycznych sytuacji zadłużeniowych, dlatego tak ważne jest, aby plan oddłużeniowy był skrojony na miarę potrzeb i możliwości finansowych klienta. Dzięki temu proces oddłużania staje się znacznie bardziej efektywny i mniej stresujący. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do aspektów prawnych. Edukujemy również naszych klientów w zakresie zarządzania finansami, aby w przyszłości potrafili unikać podobnych sytuacji. Oddłużanie to także nauka odpowiedzialności za swoje decyzje finansowe i budowanie zdrowych nawyków, które pozwolą zachować finansową stabilność.

Stawiamy na transparentność i jasne zasady współpracy

Czym jest skuteczne oddłużanie

Każdy klient jest dla nas ważny, a jego dobro i satysfakcja są naszym priorytetem. Wspieramy osoby zadłużone na każdym etapie procesu oddłużania, począwszy od analizy sytuacji finansowej, poprzez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentowanie w sądzie. Czym jest skuteczne oddłużanie? Oddłużanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim misja, aby pomagać ludziom w odzyskaniu wolności finansowej. Nasza klientka jest tego najlepszym przykładem. Dzięki determinacji i profesjonalizmowi naszego zespołu, udało się jej wyjść na prostą i cieszyć się życiem bez ciężaru długów.

Jeśli Ty również zmagasz się z problemem zadłużenia i nie wiesz, jak sobie z nim poradzić, pamiętaj, że nie jesteś sam. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa Ci pomóc. Ty też możesz żyć bez długów. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Oddłużanie to proces, który może przywrócić Ci spokój i pozwolić na nowo cieszyć się życiem bez obciążenia finansowego. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Nie czekaj aż długi zjedzą całą Twoją energię. Zacznij działać zanim sytuacja bardziej się skomplikuje. Z nami możesz spać spokojnie.


Pomoc prawna oraz oddłużanie to Twoja droga do wolności

Pomoc prawna oraz oddłużanie? Jak najbardziej! Zadłużenie to problem, z którym boryka się wiele osób. Często wydaje się, że jest to sytuacja bez wyjścia, a spirala długów ciągle się pogłębia. Jednak istnieje…

Trzeba wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty

Oddłużanie to proces, wymagający od mecenasa i zadłużonej osoby dużo pracy. Z pewnością chowanie głowy w piasek, skończy się egzekucją komorniczą Niewątpliwie w chwili pozwania długu, trzeba wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czym jest skuteczne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget