Antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wiemy, że wiele osób, które wpadły w długi, szuka pomocy za pośrednictwem Internetu. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie, ponieważ wpisując frazę: antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź, może znaleźć także i nas. Oczywiście Google wyświetlą Państwu też inne miejsca, jednak warto się zastanowić, czy nasza oferta oddłużeniowa nie jest najlepsza. Niewątpliwie zanim podejmiecie decyzję, w którą stronę pójdziecie warto skontaktować się także z nami i zapytać, co możemy zaproponować. Ważnym aspektem jest to, jaka jest skuteczność danej Kancelarii oraz to jak długo prowadzi swoją działalność. Bezsprzecznie ten drugi wskaźnik jest bardzo ważny, ponieważ ktoś, kto ma kiepskie efekty, nie utrzyma się długo na rynku. Istotnie My nieprzerwanie działamy już od 20 lat, więc nasuwa się oczywisty wniosek. Dlatego też pozwany przez Prokura o zapłatę 10.554,53 zł, postawił na doświadczonych oddłużeniowców. Bez wątpienia zależało mu na profesjonalizmie, bo na szalę rzucono pokaźną kwotę. W rezultacie doprowadziliśmy do oddalenia całego powództwa Prokura.     

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
10.554,53 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź

antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź

Nie ma, co dyskutować z faktem, że firm, które zajmują się oddłużaniem ciągle przybywa. Istotnie także antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź i w tym mieście nie należą do rzadkości. Oczywiście to bardzo dobrze, że tak się dzieje, ponieważ zadłużonych ciągle przybywa i potrzebują oni specjalistycznego wsparcia. Bezsprzecznie tego rodzaju pomoc jest bezcenna, gdyż pozwala konsumentom wychodzić z długów. Niewątpliwie każdy Klient oczekuje, aby jego sprawy nigdy nie trafiły do egzekucji komorniczej. Przede wszystkim jednak oczekuje tego, aby długi, w które wpadł, zostały zredukowane. Z pewnością dobrze wykonana praca na rzecz Klienta, pozwala to osiągnąć. W związku z tym, nie można działać półśrodkami, ale należy w pełni zaangażować się w prowadzone sprawy.  Dlatego specjalistyczna wiedza, umiejętności, kreatywność i doświadczenie w oddłużaniu pozwalają na podejmowanie skutecznych działań. Bez wątpienia właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

Teraz nie są te czasy, że wszyscy zadowalają się byle czym. Z pewnością w wielu dziedzinach dążymy do doskonałości, co przekłada się też, na jakość świadczonych usług. Bezsprzecznie antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź, także robią wszystko, aby nie pozostawać w tyle. Oczywiście My ze swojej strony, kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość oferowanych Klientom usług. Tak jesteśmy usługodawcami, ponieważ działamy na rzecz dziesiątek tysięcy Polaków, kierując ich oddłużaniem. Niewątpliwie właśnie w tym zakresie dążymy do perfekcji, jednocześnie proponując wiele działań, które pomagają im w tym trudnych momentach życia. Istotnie nie tylko reprezentujemy dłużników w sądach czy podczas negocjacji. Dlatego, skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować. Jesteśmy pewni, po konsultacji prawnej zrozumiesz, że jesteś we właściwym miejscu.

W zasadzie w każdym większym mieście można znaleźć mecenasa, który może zaoferować pomoc prawną w oddłużaniu. Z pewnością antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź należą do jednych z najlepszych.  Oczywiście także My działamy w tym mieście i podnosimy innym poprzeczkę coraz wyżej. Niewątpliwie zdrowa rywalizacja przekłada się, na jakość wykonywanej pracy, na czym oczywiście korzystają Klientów. Bezsprzecznie jest to bardzo dobry trend, ponieważ to właśnie Ci, którzy szukają u nas pomocy są najważniejsi. Jeszcze bardziej skupiamy się na tym, co moglibyśmy ulepszyć, zmodyfikować, aby ciągle podnosić skuteczność prowadzonych czynności prawnych. Istotnie w przypadku naszej Kancelarii Oddłużeniowej jest trudno, gdyż właśnie ta nasza skuteczność jest już bardzo wysoka. Jednak nie spoczywamy na laurach i nieustannie doskonalimy swoje umiejętności.

Bronimy w sądzie pozwanego przez Prokura i wygrywamy proces o zapłatę

Gdy Pan Waldemar wpadł w długi, zaczął szukać pomocy prawnej. Oczywiście antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź znalazły się w kręgu jego zainteresowania. Istotnie po przeprowadzeniu kilku rozmów, podjął decyzję, że to nam powierzy swoje oddłużanie. Oczywiście czujemy się zaszczyceni, ze nas wybrał i robimy wszystko, aby jak najszybciej pozbył się długów. Z pewnością kolejną reprezentację w sądzie, możemy zaliczyć do udanych. W rezultacie po skutecznie wniesionym sprzeciwu od sądowego  nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe powództwo Prokura.


Kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna

Prezentujemy Państwu kolejny przykład na to, że kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna w wydaniu naszych mecenasów, działa na korzyść Klientów. Istotnie w tym przypadku reprezentowaliśmy w sądzie pozwaną przez fundusz sekurytyzacyjny…

Kruk oddłużanie

Pozwana przez Prokura, była najpierw windykowana przez podmiot należący do tej samej grupy kapitałowej, co pozywający. Oczywiście Kruk oddłużanie miało przynieść Pani Agacie, uwolnienie się od długu, ale dopiero po jego spłacie.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja Kancelarie Prawne Łódź

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget