Kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna

10 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Prezentujemy Państwu kolejny przykład na to, że kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna w wydaniu naszych mecenasów, działa na korzyść Klientów. Istotnie w tym przypadku reprezentowaliśmy w sądzie pozwaną przez fundusz sekurytyzacyjny Universe. Jeszcze bardziej cieszy jednak to, że ponownie stanęliśmy na wysokości zadania i wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Godnym uwagi jest fakt, że oddłużenia procesowe, które prowadzimy najczęściej kończą się na korzyść naszych Klientów. Niewątpliwie wynika to z tego, że naszą kadrę tworzą najlepsi specjaliści od oddłużanie. Istotnie dobry zespół pozwala osiągać wiele sukcesów, dzięki którym zadłużeni wracają do finansowej równowagi. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na tym, aby rzeczywiście zlikwidować swoje długi, skorzystaj z naszej pomocy prawnej. A wracając do sprawy z Universe, chcemy zaznaczyć, że wierzyciel wtórny próbował za wszelką cenę przeforsować swoje stanowisko, co do zasadności roszczenia. Być może udałoby się to, ale na nieszczęście powoda, po drugiej stronie stał nasz mecenas. Powództwo upadło w całości.  

Powód: Universe 3 NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
10.168,17 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna

Kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna

Spójrz prawdzie w oczy i przestań udawać przed samym sobą, że ciągle panujesz nad sytuacją. Prawdopodobnie właśnie zastanawiasz się nad zaciągnięciem kolejnej pożyczki i łudzisz się, że tym razem uda się cokolwiek spłacić. Niewątpliwie zafundujesz sobie następny dług, który powiększy Twoją pętlę chwilówek.

Bezsprzecznie tylko i wyłącznie kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna specjalistów jest Ci teraz potrzebna. Istotnie nie ma, co z tym dyskutować, ponieważ sam ściągasz na siebie coraz większe długi. Przede wszystkim przestać pożyczać pieniądze i spisz wszystkie zobowiązania, które posiadasz. Prawdopodobnie skala zadłużenia zadziała jak wiadro lodowatej wody i zrozumiesz, że czas zrobić z tym porządek. Oczywiście z pomocą przyjdą mecenasi z naszej Kancelarii, którzy specjalizują się w oddłużaniu.

Życie z długami jest naprawdę bardzo trudne. Istotnie każdy dzień to droga przez mękę i lęk, co się może wydarzyć. Niewątpliwie to trwająca windykacja nieustannie przypomina o zadłużeniu i straszy konsekwencjami. Być może właśnie usłyszałeś, ze niebawem komornik zacznie zajmować Twój majątek, a sprawa nawet nie trafiła jeszcze do sądu. Tak, to są stosowane metody, których celem jest zastraszenie dłużnika i dosłowne wyciągnięcie z niego pieniędzy. A skąd je weźmie? Oczywiście zaciągając kolejne zobowiązanie i powiększając zadłużenia. Dlatego, aby nie ulegać wywieranej presji, musisz mieć profesjonalnego pełnomocnika. Z pewnością kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna jest Ci potrzebna na już, więc nie czekaj i pozwól sobie pomóc. Przede wszystkim odezwij się do nas, a my przeanalizujemy sytuację i powiemy, co możemy zrobić. Zapewne usłyszysz, że oddłużenie jest tylko kwestią czasu.

Czasami życie ma plany, które zupełnie różnią się od Twoich. Podczas gdy marzysz o stabilizacji, nieprzewidziane sytuacje mogą wszystko bardzo skomplikować. Z pewnością, kiedy długi stają się faktem, wszystko rozpada się jak domek z kart. Ważnym aspektem jest wówczas to, aby się nie poddawać i wspierać pomocą udzielaną przez ekspertów. Istotnie nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie masz szans, żeby wrócił spokój i radość. Bezsprzecznie nasze kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna jest po to, aby ratować z takich opresji. Przede wszystkim specjalizujemy się w sprawach, które mają związek z najróżniejszymi długami. Dlatego każda osoba fizyczna, jak i ta prowadząca działalność gospodarczą, może skorzystać z naszego wszechstronnego wsparcia. Zapraszamy do współpracy.

Kompleksowe oddłużanie pomoc prawna w sprawie z powództwa Universe

Oczywiście znaleźliśmy sposób, aby wykazać w sądzie, że fundusz sekurytyzacyjny nie miał podstaw, aby domagać się zapłaty. Istotnie i tym razem kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna udzielona Klientce, okazała się skuteczna w stu procentach. Przede wszystkim przyjmując wszystkie sprawy Pani Jagody zaplanowaliśmy, jakie działanie należy podjąć. Niewątpliwie ta, którą prezentujemy, nie kwalifikowała się do negocjacji, tylko do oddłużania procesowego. I jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, trafnie ustaliliśmy strategię działania.


Pożyczka dla zadłużonych Łódź to zły pomysł

Czy pożyczka dla zadłużonych Łódź różni się od tej w innych miastach? Oczywiście, że nie. Miejsce nie ma znaczenia. W obliczu finansowych trudności wiele osób poszukuje rozwiązań, które pozwolą im na szybkie…

Apelacja i oddłużanie chwilówek

Oddłużanie chwilówek często kończy się wówczas, kiedy pożyczka zostaje sprzedana, a wierzyciel wtórny wnosi do sądu pozew. Oczywiście, obowiązkowo musi zaistnieć to, co najważniejsze, czyli skuteczna obrona. Bez wątpienia bez niej nie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompleksowe oddłużanie i pomoc prawna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget