Zakończenie postępowania windykacyjnego

7 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

W obliczu ciągłego naporu windykatorów, wielu z nas może czuć się bezsilnymi. Ale nie wszystko stracone! Istnieje światełko w tunelu, a jego źródłem jest kompetentna pomoc prawna. Zakończenie postępowania windykacyjnego to nie tylko puste słowa – to realna szansa na odzyskanie spokoju i wolności finansowej. Kancelaria Oddłużeniowa, z którą miałem przyjemność współpracować, to zespół prawdziwych ekspertów, którzy nie boją się stawić czoła gigantom finansowym. I właśnie dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, możemy mówić o kolejnym sukcesie. To właśnie słowa jednego z naszych klientów.

Powód: Prokura NSFIZWartość przedmiotu sporu: 1.509,88 złZadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowaUzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasza kancelaria wygrała sprawę z Prokura

Zakończenie postępowania windykacyjnego

Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, a to oznacza jedno. To oznacza, że sprawiedliwość wciąż istnieje i jest dostępna dla każdego, kto ma odwagę walczyć o swoje prawa. Kiedy mówimy o umorzeniu postępowania windykacyjnego, nie mówimy o jakimś chwilowym zwycięstwie. Mówimy o odzyskaniu kontroli nad własnym życiem, o uldze, która pozwala odetchnąć pełną piersią i spojrzeć w przyszłość z optymizmem.

Wierzę, że każdy z nas zasługuje na drugą szansę. Nikt nie powinien być skazany na wieczne zniewolenie przez długi, które często są wynikiem nieprzewidzianych zdarzeń życiowych. Kancelaria Oddłużeniowa to nie tylko grupa prawników – to ludzie z pasją, którzy każdego dnia wstają z łóżka z jednym celem: pomóc innym wyjść z finansowej opresji. Ich determinacja i zaangażowanie w każdą sprawę to coś, co wzbudza podziw i szacunek, powiedział klient.

Nie ma mowy o żadnych sztuczkach – wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa, co daje klientom pewność, że ich sprawa jest w dobrych rękach. Kiedy Sąd Rejonowy oddala powództwo w całości, to potwierdzenie, że prawo stoi po stronie tych, którzy postępują uczciwie i mają odwagę walczyć o swoje.

Zakończenie postępowania windykacyjnego i koniec długu

Zakończenie postępowania windykacyjnego

To przesłanie dla wszystkich zadłużonych: nie jesteście sami. Jest miejsce, do którego możecie się zwrócić i ludzie, którzy zrozumieją waszą sytuację i zrobią wszystko, aby pomóc. Taka właśnie jest nasza kancelaria.

Zakończenie postępowania windykacyjnego możliwe jest z Kancelarią Oddłużeniową. To nie tylko obietnica, to fakt potwierdzony licznymi wygranymi sprawami i wdzięcznością klientów. Pamiętajcie, że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, ale z profesjonalnym zespołem po waszej stronie, szanse na pozytywne rozwiązanie rosną nieproporcjonalnie.

Nie pozwólcie, by strach i niepewność paraliżowały wasze działania. Odzyskajcie kontrolę nad swoim życiem i finansami. Wierzcie w to, że z Kancelarią Oddłużeniową u boku, możecie pokonać każdego wierzyciela, nawet takiego giganta jak Prokura. Zakończenie postępowania windykacyjnego to wasze prawo i szansa na nowy początek. Nie bójcie się o nią walczyć!

Pamiętajcie, że w życiu nie chodzi o to, by nigdy nie upaść, ale o to, by zawsze znaleźć siłę, by wstać. Kancelaria Oddłużeniowa jest właśnie tą dłonią, która pomoże wam się podnieść i stanąć na nogi. Z pasją i zaangażowaniem, z prawem po waszej stronie, możecie odwrócić losy waszej finansowej przyszłości. Nie czekajcie – działajcie już dziś i zacznijcie nowy rozdział bez długów i niepokoju. Bo przecież każdy zasługuje na spokojną i godną przyszłość.


Oddłużanie z nami jest proste i efektywne

Oddłużanie z nami ma sens. W obliczu problemów finansowych, które mogą przytłoczyć każdego z nas, kluczowe staje się znalezienie skutecznego rozwiązania. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, udowadnia, że oddłużanie…

Pomoc przy oddłużaniu w sprawie z Profi Credit

Sprawy o zapłatę zasługują na szczególną uwagę. Bez wątpienia skuteczna obrona procesowa ma ogromne znaczenie dla pozwanej osoby. W prezentowanej dzisiaj sprawie, pomoc przy oddłużaniu w sprawie z powództwa Profi Credit, została…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64Email: pomoc@portal-dluznika.plNasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zakończenie postępowania windykacyjnego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget