Oddłużanie z nami jest proste i efektywne

7 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie z nami ma sens. W obliczu problemów finansowych, które mogą przytłoczyć każdego z nas, kluczowe staje się znalezienie skutecznego rozwiązania. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, udowadnia, że oddłużanie z nami nie jest tylko pustym hasłem, ale realną szansą na nowe życie bez długów.

Powód: RK Recovery S.A.Wartość przedmiotu sporu: 818,16 złZadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowaUzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wygraliśmy sprawę z RK Recovery

Oddłużanie z nami

Dzięki profesjonalnemu podejściu i gruntownej analizie sprawy, udało się doprowadzić do wygranej w Sądzie Rejonowym. Powództwo zostało oddalone w całości, co oznacza, że nasza klientka może odetchnąć z ulgą i spojrzeć w przyszłość z nowymi perspektywami.

Oddłużanie z nami to proces, który podejmujemy z pełnym zaangażowaniem. Nasz zespół specjalistów z każdego dnia pracuje na rzecz naszych klientów. Rozumiemy, jak wiele stresu i niepewności niesie ze sobą ciężar długów. Pomoc niesiona przez naszą kancelarię jest kompleksowa i skrojona na miarę indywidualnych potrzeb.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do reprezentacji w sądzie. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu oddłużania. Od pierwszej konsultacji, poprzez przygotowanie niezbędnych dokumentów, aż po negocjacje z wierzycielami i skuteczną pomoc w sądzie. Dzięki naszej pomocy dłużnicy mogą stać się wolnymi ludźmi, powrócić do finansowej stabilności i zapomnieć o ciągłym strachu przed komornikiem.

Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest unikalna, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne. Niezależnie od tego, czy borykasz się z długami konsumenckimi, czy też Twoja firma przeżywa trudności finansowe, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa zaproponować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oddłużanie z nami przynosi wymierne korzyści

Oddłużanie z nami

To zwycięstwo jest także sygnałem dla wszystkich, którzy zmagają się z długami. Nie jesteście sami, a oddłużanie z nami jest możliwe. Zapewniamy, że każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą Kancelarią Oddłużeniową, otrzyma nie tylko fachową pomoc prawną. Otrzyma również wsparcie emocjonalne. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, dlatego budujemy relacje oparte na otwartości i szacunku. Oddłużanie z nami to nie tylko zamknięcie przeszłych rozdziałów, ale także szansa na nowy początek. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc pozwoli wielu osobom odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym i cieszyć się wolnością od długów. Jeśli więc szukasz skutecznego sposobu na wyjście z trudnej sytuacji finansowej, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest do Twojej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na konsultację, podczas której będziemy mogli omówić Twoją sytuację i zaproponować optymalne ścieżki oddłużania. Pamiętaj, że z naszą pomocą możesz stać się wolnym człowiekiem, a Twoje problemy finansowe mogą stać się przeszłością.

Nie czekaj aż długi wejdą Ci na głowę. Zacznij działać teraz. Czas w oddłużaniu odgrywa bardzo dużą rolę. Wiemy, że oddłużanie z nami to proces skomplikowany i długi. Dlatego możecie śmiało skorzystać z usług naszej kancelarii. Jesteśmy stworzeni do pomagania innym. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Do każdego odnosimy się z szacunkiem i dla każdego jesteśmy mili. Wiemy, że długi są stresujące i potrafią wyprowadzić z równowagi.


Nie każde uprawomocnienie wyroku musi skończyć się egzekucją

Długi w naszym życiu powodują wiele zawirowań, o których nigdy nawet nie myśleliśmy. Oczywiście w tym miejscy piszemy o tych przeterminowanych, ponieważ regularnie spłacane nie sprawią nam dodatkowych kłopotów. Istotnie, kiedy nie…

Oddłużamy osoby prywatne

Jeżeli wpadłeś w długi, zrób to, co pozwany o zapłatę przez Heimondo. Przede wszystkim nie dopuść do tego, aby spirala zadłużenia coraz bardziej się rozkręcała. Oczywiście oddłużamy osoby prywatne już od kilkunastu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64Email: pomoc@portal-dluznika.plNasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z nami

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget