Skuteczna pomoc prawna i oddłużanie długów

7 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Sprzedawanie przeterminowanych długów na rzecz innych podmiotów jest zgodne z prawem. Istotnie obrót wierzytelnościami to powszechne zjawisko i jest wiele firm, które się tym zajmują. Oczywiście także Efficenter, z którym ponownie spotkaliśmy się w sądzie, nabywa na drodze cesji długi. Z pewnością wielu zadłużonych nie zdaje sobie sprawy z tego, że coś takiego ma miejsce. Dlatego bardzo się denerwują, kiedy dostają informacje o zmianie wierzyciela. Niewątpliwie dla nas są to dobre wiadomości, ponieważ wiemy, że wzrasta szansa na skuteczną obronę. Przede wszystkim także tutaj należy zachować czujność, gdyż sam fakt cesji wcale nie musi oznaczać, że pozew będzie zawierał błędy. Chociaż nasze doświadczenie pokazuje, że tak może być, nie jest to regułą. Bez wątpienia wszystko wychodzi dopiero po analizie dokumentów i musimy podchodzić do każdej sprawy indywidualnie. Dlatego też mogliśmy cokolwiek powiedzieć Klientowi dopiero wówczas, kiedy poznaliśmy szczegóły sprawy. Reasumując, skuteczna pomoc prawna oddłużanie procesowe zakończyliśmy wygraną z Efficenter.     

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.052,98 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna pomoc prawna i oddłużanie

Skuteczna pomoc prawna i oddłużanie

Oddłużanie przekaż specjalistom, ponieważ tylko oni poprowadzą je tak jak należy. Ważnym aspektem całego procesu wychodzenia z długów jest to, aby je właściwie zacząć i umiejętnie zakończyć. Ze względu na fakt, że skuteczna pomoc prawna i oddłużanie to jedyne lekarstwo na Twoje problemy, zapraszamy do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Z pewnością znajdziesz u nas wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów, którzy doskonale orientują się we wszystkim, co ma związek z oddłużaniem. Przede wszystkim mamy opracowane i co jeszcze ważniejsze sprawdzone metody postępowania. Istotnie stosujemy je codziennie i dzięki temu nasi Klienci pozbywają się długów. Oczywiście, kiedy zajdzie taka potrzeba modyfikujemy ustalony wcześniej plan działania. Istotnie wszystko po to, aby podejmowane czynności okazały się jak najbardziej dostosowane do wymogów konkretnej sprawy. Tylko takie dopasowanie pozwala zadziałać na korzyść zadłużonej osoby.

Bywa, że zadłużone osoby same próbują działać i posiłkują się wiedzą zdobytą w Internecie. Oczywiście uważamy, że szukanie informacji o tym jak wyjść z długów jest bardzo dobre. Z pewnością jednak nic nie zastąpi mecenasa, który specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie tylko skuteczna pomoc prawna i oddłużanie to jedyne rozwiązanie, które rzeczywiście się sprawdza. Istotnie nie ma sensu markować i udawać czegokolwiek, ponieważ można tylko sobie zaszkodzić. Ponieważ zapewne chcesz właśnie tego uniknąć i w końcu uporać się z długami, zapraszamy do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Zapewnimy Ci profesjonalną, kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Niewątpliwie po przekazaniu do nas spraw, bardzo szybko odczujesz ulgę i zyskasz tak potrzebne Ci poczucie bezpieczeństwa.

Nie umiemy czytać w myślach naszych Klientów, ale za to do perfekcji opanowaliśmy inne umiejętności. Między innymi to analiza dokumentów jest dla nas priorytetem, zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności prawne. Istotnie skuteczna pomoc prawna i oddłużanie zaczyna się właśnie od niej. Dlatego zawsze prosimy o dostarczenie do kancelarii wszystkiego, co ma związek z daną sprawą. Oczywiście wiemy, że Klienci od razu chcą usłyszeć jak widzimy ich problem, ale muszą chwilę poczekać. Jesteśmy profesjonalistami i zdajemy sobie sprawę z wagi słów, które wypowiadamy. W związku z tym, nie denerwuj się i poczekaj dzień lub dwa, a wówczas usłyszysz od nas konkrety. Z pewnością tak zwane lanie wody nie jest tym, co praktykujemy.

Oddłużanie w sprawie z powództwa Efficenter

Nie wierz słowom, które słyszysz od windykacji. Z pewnością to, że nie masz szansy na obronę w sądzie, nie jest prawdą. Bez wątpienia każdy nie tylko może, ale powinien zająć odpowiednie stanowisko w swojej sprawie. Dlatego skuteczna pomoc prawna i oddłużanie powinna leżeć po stronie profesjonalistów. Niewątpliwie pozwany przez Efficenter zdawał sobie z tego sprawę, ponieważ to nam przekazał swoje oddłużanie. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, zapadł wyrok na korzyść naszego Klienta. Sąd oddalił całe powództwo Efficenter.


Zakończenie postępowania windykacyjnego

W obliczu ciągłego naporu windykatorów, wielu z nas może czuć się bezsilnymi. Ale nie wszystko stracone! Istnieje światełko w tunelu, a jego źródłem jest kompetentna pomoc prawna. Zakończenie postępowania windykacyjnego to nie tylko…

Oddłużanie lub pomoc prawna

Oddłużanie lub pomoc prawna, tym razem została skierowana do pozwanej o zapłatę 3.078,90 zł przez Alektum Capital. Oczywiście Pani Daria nie spodziewała się, że jej sprawy związane z chwilówkami zajdą aż tak…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc prawna i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget