Nie każde uprawomocnienie wyroku musi skończyć się egzekucją

6 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Długi w naszym życiu powodują wiele zawirowań, o których nigdy nawet nie myśleliśmy. Oczywiście w tym miejscy piszemy o tych przeterminowanych, ponieważ regularnie spłacane nie sprawią nam dodatkowych kłopotów. Istotnie, kiedy nie wywiązujemy się z zawartej umowy, wierzyciel podejmuje różne czynności, aby odzyskać pożyczone pieniądze. Z pewnością postępowanie procesowe jest jednym z narzędzi, które może skutecznie zmusić dłużnika do spłaty długu. Jednak należy też widzieć, że nie każde uprawomocnienie wyroku wydanego przez sąd, musi z góry oznaczać, że wszystko skończy się spotkaniem z komornikiem. Wiemy, że właśnie tego chcą uniknąć osoby zadłużone, więc robimy wszystko, aby do tego nie dopuścić. Dlatego też pozwana o zapłatę 10.099,61 zł przez Svea Ekonomi Cyprus, przekazała nam swoją sprawę. Z pewnością wiedziała, że jesteśmy skuteczni, ponieważ podczas konsultacji prawnej powiedziała, że poleciła nas jej koleżanka, którą oddłużyliśmy. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.     

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
10.099,61 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie każde uprawomocnienie wyroku sądu oznacza egzekucję

Nie każde uprawomocnienie wyroku

Wśród wielu zadłużonych krąży przekonanie, że wydanie przez sąd stosowanego orzeczenia kończy sprawę i teraz mogą już tylko czekać na komornika. Oczywiście nie ma, co dyskutować z faktem, że rzeczywiście sentencja wyroku jest wiążąca dla stron sporu. Godnym uwagi jest fakt, że jednak nie każde uprawomocnienie wyroku oznacza, że dłużnika musi czekać egzekucja komornicza. Niewątpliwie doskonale wiemy, o czym piszemy, ponieważ sami podejmujemy czynności oddłużeniowe na tym etapie sprawy. Być może, gdy nie podejmie on negocjacji z wierzycielem, tak to właśnie się skończy. W związku z tym, trzeba robić to, o czym tak często piszemy. Mianowicie nie można się poddawać i należy walczyć do końca, tak jak to robią mecenasi z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Bezsprzecznie ważne jest, aby wszystko prowadził profesjonalny pełno mocnik, który specjalizuje się w tego typu sprawach.

Często podkreślamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, tylko należy znaleźć właściwe drzwi. Podczas gdy inni błądzą jak we mgle, naszych Klientów prowadzimy przejrzystą drogą. Ponieważ doskonale wiemy, że nie każde uprawomocnienie wyroku musi wiązać się z późniejszą egzekucja długu przez komornika, nie załamujemy rąk nawet wówczas, kiedy sprawa kończy się zasadzeniem. Istotnie nie zostawiamy naszych Klientów samych. Przede wszystkim zgodnie z ich wolą, podejmujemy rozmowy z wierzycielami i negocjujemy ugody na ratalną spłatę zadłużeń. Z pewnością także w tym zakresie mamy ogromne doświadczenie i najczęściej prowadzony dialog, kończy się podpisaniem porozumienia. Oczywiście potem wszystko zależy już od samego dłużnika. Jeżeli będzie wywiązywał się z zawartej ugody, sprawa nigdy nie trafi do komornika.

Każdy nasz Klient niesie na barkach swoją historię i swoje lęki. Chociaż może wydawać się, że nic nie jest w stanie nas wzruszyć po tylu latach pracy w oddłużaniu jest zgoła inaczej.  Przecież nie jesteśmy z kamienia i na niektóre sytuacje po prostu nie można się uodpornić. Dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na empatię z naszej strony i pełne zrozumienie sytuacji, w jakiej się znaleźli. Oczywiście dowiadują się od naszym mecenasów, że nie każde uprawomocnienie wyroku jest tożsame ze spotkaniem z komornikiem. Bezsprzecznie bardzo ich to uspokaja i wiedzą, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Z pewnością nawet wówczas, gdy zapada niekorzystny dla mnich wyrok, mają pewność, że nie zostaną zostawieni sami sobie.

Svea Ekonomi Cyprus pozywa o zapłatę

Pani Katarzyna od ponad roku jest Klientką naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Oczywiście doskonale wie, że nie każde uprawomocnienie wyroku, wiąże się z poważnymi konsekwencjami. W związku z tym, dzięki temu, że jest pod naszą opieką, może spokojnie przechodzić proces oddłużania. Z pewnością ostatnio wygrana przez nas sprawa, tylko utwierdziła Klientkę, że jest we właściwym miejscu. Istotnie oddalone przez sąd powództwo Svea Ekonomi Cyprus zmniejszyło zadłużeni e o ponad 10.099,61 zł.


Oddłużanie na czym to polega?

Zanim uznasz, że nie masz szans na to, aby wyjść z długów, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Z pewnością zdziwi Cię to, co od nas usłyszysz. Oczywiście piszemy w tym miejscu…

Dużo długów czyli pętla chwilówek

Wiemy, że wiele osób nie umie znaleźć wyjścia z kłopotów finansowych Bez wątpienia dużo długów czyli pętla chwilówek, stanowią wyzwanie nie tylko dla zadłużonych. Z pewnością i my musimy włożyć bardzo dużo…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nie każde uprawomocnienie wyroku

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget