Skuteczne oddłużenia i pętla długów

4 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zanim zdamy sobie sprawę, że mamy problem z wypłacalnością, możemy zabrnąć za daleko. Istotnie, ktoś może zapytać, jak to jest możliwe? Niewątpliwie osoba, która jest w ciągu pożyczania, nieustanie zdobywa pieniądze, którymi obraca. Z pewnością wówczas wydaje się jej, że ma wszystko pod kontrolą. Bezsprzecznie wszystko zaczyna się zmieniać, gdy i tych pieniędzy zaczyna brakować i zaczynają się kłopoty ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Z pewnością oddłużenia i pętla długów, która dotyka wielu dłużników, wymaga natychmiastowej interwencji ze strony profesjonalistów. Oczywiście nasza Kancelaria specjalizuje się w tego typu sprawach i jeżeli tylko zechcesz, jesteśmy gotowi, aby udzielić Ci pomocy prawnej. Ponieważ właśnie tego typu sprawy, są tymi, którymi się zajmujemy, możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Ze względu na fakt, że Pani Maria odebrała sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz Svea Ekonomi Cyprus, musiała podjąć zdecydowane kroki. W rezultacie sprawa trafiła do naszej obsługi i wygraliśmy spór w sądzie.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
1.453,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużenia i pętla długów? Tu znajdziesz specjalistyczną pomoc prawną

oddłużenia i pętla długów

Pamiętaj, że sprawami, które dotyczą Twojego zadłużenia, powinien zająć się mecenas, który specjalizuje się w tym zakresie. Niewątpliwie każda obrona procesowa czy negocjacje muszą przebiegać z zastosowanie konkretnych reguł, które mają odniesienie w prawodawstwie. W związku z tym, oddłużenia i pętla długów wymaga naprawdę odpowiedniego podejścia, aby wszystko zakończyło się sukcesem. Bez wątpienia wszystkim właśnie o to chodzi, żeby zadłużenie nie rosło, ani nie stało w miejscu. Istotnie tylko jego redukcja satysfakcjonuje zarówno naszych mecenasów jak i Klientów. Dlatego potrzebujesz oddłużeniowca z prawdziwego zdarzenia, aby nie kręcić się w miejscu tylko iść do przodu. Istotnie szczególnie przy sporej ilości długów, kompetencje mecenasa decydują o całym procesie oddłużania. Oczywiście w naszej Kancelarii Oddłużeniowej znajdziesz prawdziwych ekspertów od spraw związanych z długami, którzy podejmują trafne decyzje, pozwalające wychodzić z długów.

Ktoś, kto nie siedzi w temacie oddłużania tak jak My, naprawdę nie ma pojęcia jak czasochłonne jest przygotowanie obrony procesowej. Istotnie nie sztuką jest napisać sprzeciw na kolanie i zamknąć temat. Niewątpliwie zdecydowanie odcinamy się od tego typu podejścia. Z pewnością skuteczne oddłużenia i pętla długów wymaga od nas wiele pracy, ale wiemy, że to, co zrobimy, ma pomóc Klientowi. Przecież po to przekazał do Kancelarii swoją sprawę, aby otrzymać wsparcie na odpowiednim poziomie. A, że zawsze celujemy jak najwyżej, stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i dzięki temu podejmowane czynności prawne są tak skuteczne. W związku z tym, wszyscy nasi Klienci mają pewność, że podejmowane przez mecenasów czynności prawne, nie są przypadkowe, ale dostosowane do każdego przypadku, nad którym się pochylamy.

Oddłużanie przekaż specjalistom. Bezsprzecznie tylko oni będą widzieli jak zająć się każdą sprawą i zrobią to najlepiej. Z pewnością każdy, kto decyduje się na profesjonalną pomoc prawną, pokłada w niej duże nadzieje. Jednocześnie sami dłużnicy też rozumieją, że stawiają przed nami wyzwanie i wierzą, że mu podołamy. Istotnie wykorzystujemy cały nasz potencjał, ponieważ wiemy, że oddłużenia i pętla długów to twarda kość do zgryzienia. Niewątpliwie jest to zadanie dla prawdziwych speców od oddłużania. Podczas gdy inni rezygnują, My nie poddajemy się i walczymy o swoich Klientów.

Efektywne oddłużenia i pętla długów naszej Klientki topnieje w oczach

Tak proszę Państwa, także w sprawach Pani Marii dajemy z siebie wszystko. W rezultacie uruchomiliśmy efektywne oddłużenia i pętla długów staje się coraz mniejsza. Chociaż po analizie dokumentów czuliśmy, że wygraną mamy w ręku, należało jednak poczekać na stanowisko sędziego. Z pewnością w pełni spełniło ono oczekiwania Klientki i nasze. W wyniku podjętej obrony, sąd wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo Svea Ekonomi Cyprus. Bez wątpienia kolejna wygrana sprawa ucieszyła wszystkich i już szykujemy się do poprowadzenia następnej. Istotnie oddłużanie to nasza pasja, którą dzielimy się z innymi, pomagając w ten sposób w wychodzeniu z długów.


Antywindykacja to realna pomoc zadłużonym

Naprawdę nie ma znaczenia czy jesteś zadłużonym przedsiębiorcom czy osobą prywatną. Bezsprzecznie każdy przeterminowany dług, najczęściej prowadzi do poważnych konsekwencji. Dlatego, kiedy takowy się pojawi, w żadnym wypadku nie należy myśleć o…

Kancelaria oddłużeniowa broni

W prezentowanej dzisiaj sprawie nasza kancelaria oddłużeniowa broni pozwaną przez Kancelarię Medius. Oczywiście jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, wygraliśmy ten spór. Sąd wydał orzeczenie oddalające w całości powództwo wierzyciela wtórnego. Chociaż…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużenia i pętla długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget