Kredyt z komornikiem pomoc specjalistów od oddłużania

4 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Spółka Ultimo Portfolio Investment pozwała Pana Miłosza o zapłatę 24.233,00 zł. Bez wątpienia kwota roszczenia budzi respekt, dlatego mężczyzna potrzebował wsparcia na najwyższym poziomie. Istotnie kredyt z komornikiem pomoc specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii, zaskoczyła nawet pozwanego. Chociaż liczył, że urwiemy coś z dochodzonej kwoty, jednak ostateczne rozstrzygnięcie wprawiło go w zdumienie. Oczywiście nie jest on jedynym naszym Klientem, którego zaskoczyliśmy w tak miły sposób. Z pewnością podchodząc do tej sprawy, poszliśmy na całość, czyli podnieśliśmy argumenty wskazujące na niezasadność całego roszczenia Ultimo. W związku z tym, skupiliśmy się na najmniejszych nieścisłościach, które znaleźliśmy we wniesionym pozwie. Bez wątpienia właśnie analiza dokumentów jest naszą super mocną stroną, co daje nam przewagę nad innymi. Podczas gdy inni działają schematycznie, My każdą sprawę traktujemy indywidualnie. A dokładając do tego naszą wiedzę i umiejętności w oddłużaniu, otrzymujemy rewelacyjny miks, który działa na korzyść naszych Klientów.   

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
24.233,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt z komornikiem pomoc specjalistów

Kredyt z komornikiem pomoc specjalistów

Czy osoby, wobec których komornik podjął czynności egzekucyjne mogą otrzymać finansowanie zewnętrzne? Niewątpliwie w Internecie znajdą się tego typu oferty, ale czy są one korzystne? Bezsprzecznie w naszej ocenie nie należy iść w stronę dalszego pożyczania, tylko trzeba skupić się na redukcji już istniejących długów. Z pewnością kredyt z komornikiem pomoc specjalistów w tym przypadku okaże się najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście sprawy na etapie egzekucyjnym wymagają od mecenasa szczególnej wiedzy, dlatego najlepiej postawić tutaj na tego najlepszego. W związku z tym, kiedy już podejmiesz decyzję o skorzystaniu z pomocy prawne, rób to rozważnie. Istotnie śmiało możesz skorzystać z naszej konsultacji prawnej, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić. W rezultacie dalej już wszystko zależy od Ciebie, czyli sam zdecydujesz czy zechcesz, abyś my zajęli się Twoim oddłużaniem.

Musimy przyznać, że zdecydowana większość zadłużonych po rozmowie z jednym z naszych mecenasów, podejmuje decyzję o współpracy. Z pewnością wynika to z tego, że przekonują się o tym, że rozmawiają z kimś, kto naprawdę ma pojęcie o tym, co robi. Kłopotliwy kredyt z komornikiem pomoc specjalistów to przeciwwaga dla zafundowania sobie kolejnego długu. Bezsprzecznie tylko profesjonalne działania podjęte przez ekspertów od oddłużania z naszej Kancelarii, pozwolą na zatrzymanie egzekucji. Zapamiętaj, że żadne nowe finansowanie nie pozwoli zmniejszyć już istniejącego zadłużenia. Istotnie zatrzymaj się i nie powielaj błędów, które doprowadziły do katastrofy finansowej. Godnym uwagi jest fakt, że dzięki nam już wielu Polaków wyszło na finansową prostą, pozbywając się długów. Niewątpliwie zapewniamy sukces w oddłużaniu tym, którzy ściśle z nami współpracują.

Do całkowitego pozbycia się długów, prowadzi wiele dróg. Istotnie wiemy o tym doskonale, ponieważ w naszej codziennej pracy wykorzystujemy najróżniejsze metody, aby pomagać Klientom. Bez wątpienia kredyt z komornikiem pomoc specjalistów z naszej Kancelarii i w tej sytuacji może okazać się skuteczna. Przede wszystkim, aby w końcu zrobić porządek z długami, nie można w nieskończoność odkładać decyzji o skorzystaniu z pomocy prawnej. Istotnie takie odwlekanie w czasie może spowodować sytuację, że jedynym rozwiązaniem okaże się ogłoszenie upadłości. Oczywiście dzięki niej także z czasem wychodzimy z długów, ale w naszej ocenie lepiej działać zawczasu i oddłużać się stosując mniej radykalne metody.

Bronimy i wygrywamy proces

Kolejny raz pokazujemy, że to, co miało pomóc Panu Miłoszowi, przysporzyło mu jeszcze większych kłopotów. Oczywiście kredyt z komornikiem pomoc specjalistów sprawiła, że to nierozważnie zaciągnięte zobowiązanie w końcu przestało zagrażać Klientowi. Chociaż w tej sprawie ryzyko procesowe było spore, podjęliśmy je uznając, ze gra jest warta świeczki. Istotnie nasz profesjonalizm i znajomość tematu oddłużania, przełożyły się na sukces procesowy. Walczyliśmy o oddalenie aż 24.233,00 zł i spisaliśmy się na medal. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił całe podniesione roszczenie Ultimo Portfolio Investment.


Skuteczne oddłużenia i pętla długów

Zanim zdamy sobie sprawę, że mamy problem z wypłacalnością, możemy zabrnąć za daleko. Istotnie, ktoś może zapytać, jak to jest możliwe? Niewątpliwie osoba, która jest w ciągu pożyczania, nieustanie zdobywa pieniądze, którymi…

Dużo chwilówek i oddłużanie

W prezentowanej dzisiaj sprawie, reprezentowaliśmy pozwaną o zapłatę 5.849,10 zł przez Alektum Capital. Bez wątpienia dużo chwilówek i oddłużanie, którym zajęli się specjaliści z Portalu Dłużnika, zajmie trochę czasu. Z pewnością Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt z komornikiem pomoc specjalistów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget