Antywindykacja to realna pomoc zadłużonym

4 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Naprawdę nie ma znaczenia czy jesteś zadłużonym przedsiębiorcom czy osobą prywatną. Bezsprzecznie każdy przeterminowany dług, najczęściej prowadzi do poważnych konsekwencji. Dlatego, kiedy takowy się pojawi, w żadnym wypadku nie należy myśleć o kolejnym finansowaniu zewnętrznym. Niewątpliwie są miejsca, w których znajdziecie Państwo skuteczną pomoc prawną. Z pewnością prowadzona w naszej Kancelarii Oddłużeniowej antywindykacja to realna pomoc zadłużonym. Ponieważ mamy naprawdę ogromne doświadczenie w temacie związanym z długami, skutecznie działamy na rzecz tych, którzy mają kłopoty z wypłacalnością. W związku z tym, także pozwany przez Recoverso znalazł u nas profesjonalne wsparcie. Oczywiście reprezentowaliśmy Klienta nie tylko w tej sprawie, ale także w kilku innych. Jednak dziś przedstawiamy to rozstrzygnięcie, ponieważ właśnie dotarł do nas wyrok. Istotnie także tutaj podniesione przez mecenasa argumenty, przyczyniły się do korzystnego rozstrzygnięcia. Sąd oddalił całe powództwo Recoverso RMC OU. Godnym uwagi jest fakt, że każdy z tychże argumentów został merytorycznie uzasadnionym, co potwierdzało jego zasadność.    

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
748,70 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Przemyślana i zaplanowana antywindykacja to realna pomoc

Antywindykacja to realna pomoc

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ma swoją siedzibę w Łodzi, która praktycznie znajduje się w centrum Polski.  Z pewnością nie bez powodu wybraliśmy właśnie to miejsce, sugerując się tym, aby wszyscy mieli równe szanse i mogli skorzystać z naszych usług. Oczywiście już od dłuższego prowadzona przez nas antywindykacja to realna pomoc zadłużonym, która nie wymaga osobistej wizyty w Kancelarii. Istotnie prowadzimy oddłużanie online, które nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów, związanych z dojazdami do Łodzi. Dlatego nie ma żadnych przeszkód, abyś także i Ty mógł zostać naszym Klientem. Godnym uwagi jest fakt, że już od wielu lat działamy na rzecz zadłużonych z całego kraju i robimy to nader skutecznie. Niewątpliwie w naszej prawny najbardziej cieszą nas sukcesy tych, których oddłużamy. Przecież to Wy jesteście dla nas najważniejsi i dla Was każdego dnia rano wstajemy i idziemy do pracy.

Każdy, kto wpadł w długi może z nich wyjść. Oczywiście związane z nimi kłopoty nie znikną same i trzeba mądrze podejść do tego problemu. Przede wszystkim należy zatrzymać dalsze zapożyczanie i zwrócić się w stronę tych, którzy znają się na oddłużaniu. Bezsprzecznie antywindykacja to realna pomoc zadłużonym, dzięki, której odzyskują oni płynność finansową. Z pewnością tutaj nic nie dziej się samo i wymaga wielu starań, aby cały proces przebiegał z korzyścią dla Klienta. W związku z tym, sami opracowaliśmy nasz wewnętrzny plan postępowania, który od lat doskonale się sprawdza. Niewątpliwie w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o mechaniczne działanie, ale o uporządkowanie czynności, pozwalających na najlepszą obronę. Przede wszystkim najważniejsza jest skuteczność, ponieważ to właśnie dzięki niej nasi Klienci pozbywają się długów.

Każda sprawa, którą przyjmujemy, wymaga od naszego zespołu dużego zaangażowania. Istotnie pomimo niezaprzeczalnych podobieństw, jednak są to zupełnie inne kwestie. Bezsprzecznie wiemy, że antywindykacja to realna pomoc zadłużonym, dlatego działamy tak, aby Klienci odczuwali jej skutki. Oczywiście piszemy o tych pozytywnych skutkach, które sprawią, że zmniejszają swoje zadłużenia. Niewątpliwie tylko taki cel przyświeca prowadzonej przez nas działalności. Chociaż nie zawsze udaje się zamknąć proces korzystnym wyrokiem, robimy wszystko żeby dłużnik nie musiał zmagać się z egzekucją komornicza.

Antywindykacja to realna pomoc zadłużonym

Pozwany o zapłatę przez Recoverso, wiedział, że może na nas liczyć. Istotnie już wcześniej przekonał się, że w naszym wydaniu antywindykacja to realna pomoc zadłużonym. Dlatego po odebraniu kolejnego nakazu zapłaty, nie miał wątpliwości, która Kancelaria Oddłużeniowa zasługuje na zaufanie. Oczywiście i tym razem skorzystał z naszej pomocy prawnej i jak widać, nie zawiedliśmy oczekiwań Klientka. W wyniku skutecznego wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.  W rezultacie zadłużenia Pana Jerzego ponownie uległo zmniejszeniu. Bez wątpienia każdy oddalony dług, przybliża go do życia bez długów.


Powiemy jak zmniejszyć ratę kredytu

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej szukają pomoc osoby, które mają najróżniejsze kłopoty finansowe. Istotnie oferujemy wszechstronną pomoc zadłużonym, spełniając oczekiwania Klientów. Niewątpliwie także w sytuacji, gdy zaczynasz mieć kłopoty ze spłatą na rzecz…

Pozew banku i pomoc w oddłużaniu na 95.009,57 zł

Obserwujemy, że pozywani przez banki czują większy strach, czekając na rozstrzygnięcie sporu w sądzie. Oczywiście wcale się temu nie dziwimy, ponieważ wiemy z doświadczenia, że te procesy są bardzo trudne nawet dla…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja to realna pomoc

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget