Najlepszy adwokat Łódź

5 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Najlepszy adwokat Łódź? Zmagasz się z problemami finansowymi? Długi stały się nie do udźwignięcia? W takich sytuacjach nieocenioną pomocą może okazać się wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Najlepszy adwokat Łódź, którego znajdziesz w Kancelarii Oddłużeniowej, to nie tylko ekspert w swojej dziedzinie, ale również Twój sojusznik w walce o stabilność finansową.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.251,28 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Najlepszy adwokat Łódź

Najlepszy adwokat Łódź

Wiele osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zastanawia się, czy istnieje skuteczne wyjście z długów. Odpowiedź brzmi: tak, pod warunkiem, że ma się obok siebie najlepszego adwokata, który specjalizuje się w oddłużaniu. W Łodzi, w Kancelarii Oddłużeniowej, pracują prawnicy, którzy z pasją podchodzą do każdego przypadku, dając swoim klientom nadzieję na nowy początek.

Historia jednej z naszych klientek, pani Moniki, jest tego najlepszym przykładem. Zmagając się z długami, które przez lata narastały, poczuła się całkowicie bezradna. Wierzyciel Dobra Kasa, znany z nieustępliwości, wydawał się niepokonany. Jednak dzięki wsparciu naszego zespołu, pani Monika uwolniła się od ciężaru finansowych zobowiązań. Nasz najlepszy adwokat Łódź reprezentował ją w Sądzie Rejonowym, gdzie wierzyciel Dobra Kasa nie miał żadnych szans.

To wynik wnikliwej analizy sytuacji prawnej klienta, profesjonalnego przygotowania strategii obrony oraz doświadczenia, które nasi adwokaci zdobywali przez lata. W Kancelarii Oddłużeniowej wiemy, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też nasi prawnicy poświęcają czas, aby dokładnie zrozumieć okoliczności każdego klienta i zaplanować najlepszą drogę do oddłużenia.

Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z najlepszym adwokatem z naszej kancelarii, możesz być pewien, że jesteś traktowany z najwyższą troską i zaangażowaniem. Od pierwszego spotkania, poprzez proces negocjacji z wierzycielami, aż po reprezentację w sądzie – jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Naszym celem jest nie tylko wygrana w sądzie, ale przede wszystkim pomoc w odzyskaniu kontroli nad Twoją sytuacją finansową.

Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi to miejsce, gdzie zrozumienie i zaufanie łączą się z profesjonalizmem i efektywnością. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i jesteśmy tutaj, aby Ci ją zapewnić. Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak najlepszy adwokat Łódź może pomóc Ci odzyskać finansową niezależność.

Nie czekajcie aż długi Was zdominują. Działajcie i nie poddawajcie się. Skoro wierzyciele mogą walczyć o swoje to Wy tym bardziej. Z naszą pomocą pokonacie długi i wierzycieli.

Od 20 lat oddłużamy ludzi

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się każdego tematu. Wszystko po to abyście mogli spać spokojnie i cieszyć się wolnością finansową.

Pragniemy tylko zwrócić uwagę na to, że oddłużanie to proces długi, skomplikowany i wymagać będzie od Was sporo cierpliwości ale również determinacji w dążeniu do założonego celu.

Dlatego, zanim poddacie się pomyślcie jakie macie plany na przyszłość i cele w życiu. Zróbcie wszystko aby osiągnąć cele i zrealiozwać swoje marzenia. Życie ma się jedno i nie warto tracić energii na zamartwianie się. Zostawcie temat oddłużania najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej.


Kredyt z komornikiem pomoc specjalistów od oddłużania

Spółka Ultimo Portfolio Investment pozwała Pana Miłosza o zapłatę 24.233,00 zł. Bez wątpienia kwota roszczenia budzi respekt, dlatego mężczyzna potrzebował wsparcia na najwyższym poziomie. Istotnie kredyt z komornikiem pomoc specjalistów od oddłużania…

Zarzuty od sądowego nakazu zapłaty

W prezentowanej dzisiaj sprawie, mecenas z Portalu Dłużnika reprezentował w sądzie pozwaną o zapłatę przez Profi Credit. Ponieważ wnieśliśmy zarzuty od sądowego nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu nakazowym z weksla, Pani Helena…


To Wasz czas! Nie prześpijcie go!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepszy adwokat Łódź

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget