Nie wiesz ile kosztuje adwokat od długów?

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że niewniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty w zdecydowanej większości przypadków, prowadzi do uruchomienia egzekucji komorniczej. Z pewnością chcesz tego uniknąć, ale nie wiesz ile kosztuje adwokat i czy możesz sobie pozwolić na pomoc profesjonalisty. Oczywiście spieszymy z odpowiedzią i chcemy zapewnić, że proponowana przez nas pomoc prawna, jeżeli chodzi o ceny, jest naprawdę konkurencyjna w porównaniu z innymi Kancelariami. Istotnie mamy pełną świadomość, że szukają u nas wsparcia osoby, które mają kłopoty finansowe, dlatego nasze stawki są naprawdę rozsądne. A o tym, że tak jest najlepiej świadczy fakt, że mamy tak wielu Klientów, a przecież wszyscy walczą z długami. Przede wszystkim, jeżeli chcesz otrzymać informacje w tej sprawie, zadzwoń. Niewątpliwie i w tej kwestii podchodzimy indywidualnie do Klienta i dopiero po zapoznaniu się ze sprawą, możemy przedstawić konkrety. Godne uwagi jest to, że także zadłużona Pani Lena korzysta z naszych usług. Wygraliśmy dla niej kolejny proces o zapłatę. 

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.252,82 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie wiesz ile kosztuje adwokat od długów?

wiesz ile kosztuje adwokat

Proszę Państwa nie obawiajcie się zadawania pytań, szczególnie w sprawach, kiedy potrzebujecie pomocy prawnej. Niewątpliwie obawa przed wykonaniem jednego telefonu, odbiera Wam szansę na oddłużenie. Istotnie to, że nie wiesz ile kosztuje adwokat, który może poprowadzić sprawę nie powinno Cię deprymować. Bez wątpienia wykonanie telefonu czy napisanie maila do naszej Kancelarii Oddłużeniowej nic nie kosztuje, a może dużo zmienić. Przede wszystkim nie możesz zrezygnować zanim cokolwiek zaczniesz. W związku z tym, nie sugeruj się opiniami innych osób, tylko zasięgnij informacji u źródła. Bezsprzecznie właśnie to jest najwłaściwsze rozwiązanie, które pomoże podjąć decyzję, w jakim kierunku pójdziesz. Ważnym aspektem jest też to, że tak naprawdę tylko pomoc specjalistów od oddłużania daje Ci realną szansę na wyjście z długów.

Zatem, kiedy już wiesz ile kosztuje adwokat, który może zająć się Twoim oddłużaniem, zastanów się, ile możesz skorzystać na tego typu pomocy prawnej. Być może masz jeszcze wątpliwości, ale pomyśl o tym, co się stanie, kiedy nie będziesz się bronił przed pozwami o zapłatę. Przede wszystkim czy znajdziesz naprawdę duże pieniądze, aby pospłacać wierzycieli po zasądzeniach?  Z pewnością Twoja sytuacja finansowa, w żadnym wypadku nie pozwoli, żeby to zrobić. W związku z tym, musisz przygotować się na jeszcze większe wydatki. Ponieważ sprawy trafią do komornika, ten zajmie Twoje konto, a do dyspozycji pozostanie niewiele pieniędzy. Oczywiście dług wzrośnie także o koszty związane z egzekucją. Dlatego, jeżeli jeszcze masz wątpliwości, przeanalizuj wszystkie za i przeciw i podejmij właściwą decyzję.

Nie ma sensu siedzieć w domu i zastanawiać się, czy stać mnie na profesjonalną pomoc prawną. Z pewnością nie wiesz ile kosztuje adwokat, dlatego zamiast szukać informacji w Internecie lub wśród znajomych, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Istotnie stoimy na stanowisku, że tylko bezpośrednia rozmowa pozwoli uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Bezsprzecznie nie podlega dyskusji fakt, że kiedy sprawy wkraczają na etap sądowy, bezwzględnie potrzebujesz mecenasa, który zna się na oddłużaniu. Dlatego też zachęcamy wszystkich zadłużonych, aby nie rezygnowali z profesjonalnej pomocy prawnej, ponieważ jest ona niezbędna. Niewątpliwie tylko dzięki niej możesz skutecznie bronić się przed roszczeniami wierzycieli, którzy często dochodzą zapłaty nienależnych im pieniędzy. W związku z tym, tylko specjalista od spraw związanych z długami, będzie wiedział jak przygotować linię obrony.

Reprezentujemy w sądzie pozwana przez Efficenter i wygrywamy

Wiemy, że Pani Lena zastanawiała się czy będzie mogła skorzystać z naszej pomocy prawnej. Istotnie, jeżeli nie wiesz ile kosztuje adwokat, zrób to, co nasza Klientka. Po prostu zadzwoń i zapytaj nas. Z pewnością to, co usłyszała, jak widać nie przestraszyło jej, ponieważ zleciła nam już kilka swoich spraw. A w tej z Efficenter, też skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Sędzia wydał wyrok oddalający całe powództwo wierzyciela wtórnego.


Profesjonalne oddłużanie firmy z Kancelarią Oddłużeniową

Interesuje Cię profesjonalne oddłużanie firmy? Czy w ogóle ma to sens i jest możliwe? Jeśli tak, to jak? W obliczu problemów finansowych, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa, niezwykle istotnym aspektem staje się…

Oddłużanie to proces

Oddalenie przez sąd w całości powództwa Prokura NSFIZ specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika uważają za wielki sukces. Istotnie nie mamy na myśli tylko wysokości roszczenia, które też nie było małe. Bez…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wiesz ile kosztuje adwokat

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget