Długi firmowe i oddłużanie w Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Tak proszę Państwa każdy, kto ma kłopoty z wypłacalnością, może śmiało szukać u nas pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie nasza Kancelaria to miejsce, w którym już wielu Polaków wróciło do finansowej równowagi. Bezsprzecznie wykonujemy swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i co najważniejsze skutecznie. Istotnie długi firmowe i oddłużanie, które prowadzimy, pozwala osobom prowadzącym działalność gospodarczą na uratowanie firmy. Oczywiście czasami niestety zdarza się, że koniecznością będzie ogłoszenie upadłości, ale przeprowadzamy ja naprawdę w ostateczności. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że wypracowane przez nas metody działania, pozwalają wielu tego uniknąć. Bez wątpienia także nasza Klientka, której sprawę dzisiaj prezentujemy nie straci całego swojego majątku. Istotnie działamy na jej rzecz i cieszymy się z każdej zamkniętej sprawy. Z pewnością także reprezentację w procesie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, możemy zaliczyć do sukcesów. W wyniku podjętych czynności prawnych, pełnomocnik pozwanej wykazał niezasadność roszczenie powoda. Sąd wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo Ultimo.     

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
13.738,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długi firmowe i oddłużanie z pomocą specjalistów

Długi firmowe i oddłużanie

Nie licz na to, że Twoje kłopoty finansowe same się rozwiążą. Niewątpliwie, gdy puścisz wszystko w samopas, czekają Cię jeszcze większe problemy. Istotnie możesz naprawdę dużo stracić, kiedy do akcji wkroczy komornik i rozpocznie egzekucję. Z pewnością długi firmowe i oddłużanie w Kancelarii taka jak nasza, pozwoli nad wszystkim zapanować. Godnym uwagi jest fakt, że zadłużeni, którzy korzystają z naszej pomocy prawnej, naprawdę redukują swoje zadłużenia. Bezsprzecznie w każdym przypadku dążymy do tego, aby powstałe zaległości finansowe zostały całkowicie zredukowane. Istotnie My właśnie tak rozumiemy oddłużanie, które kończy się wyzerowaniem wszystkich długów. Bezsprzecznie tylko wówczas możemy mówić o pełnym sukcesie tak Klienta jak i naszym. Oczywiście często wiąże się to z długim procesem, który jednak wart jest wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy.

Każda osoba, która podjęła decyzję o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej miała opracowany swój indywidualny biznesplan. Bez wątpienia wszystko tam wyglądało optymistycznie i miało zapewnić dobrobyt. Niestety czasami czynniki od nas niezależne, wywracają wszystko do góry nogami. Z pewnością pojawiające się problemy z wypłacalnością, to największa zmora przedsiębiorców.  Niewątpliwie także w takiej sytuacji nie można się poddawać, ponieważ długi firmowe i oddłużanie, czyli czynności podejmowane przez profesjonalistów, mogą skutecznie je zredukować. Dlatego najlepiej, kiedy skorzystacie Państwo z naszego wsparcia już na początku, gdy pojawią się pierwsze problemy. Istotnie bardzo ważne jest to, aby szybko reagować i nie dopuścić do eskalacji problemów.

Nie mamy wątpliwości, że każdy z nas marzy o tym, aby jego dorosłe życie układało się pomyślnie. Bez wątpienia na starcie nikt z nas nawet nie bierze pod uwagę tego, że jego plany mogą zniweczyć jakieś nieprzewidziane okoliczności. Oczywiście, kiedy zaczynamy realizację nowego projektu patrzymy na wszystko przez różowe okulary. Niewątpliwie jest to błąd, ponieważ aby uniknąć nieprzyjemnego zaskoczenia, trzeba właśnie brać też pod uwagę cienie, które mogą przesłonić wymarzoną idylle. Bezsprzecznie największym kłopotem są pojawiające się problemy finansowe. Z pewnością i temu można zaradzić, ponieważ długi firmowe i oddłużanie z pomocą mecenasów z naszej Kancelarii, może uratować Twoją firmę. Przede wszystkim istotne znaczenie ma tutaj czas, aby nie dopuścić do całkowitej niewypłacalności. Naprawdę jesteśmy w stanie poradzić sobie z najróżniejszymi długami i skutecznie zamykać jedne po drugich. Być może boisz się tego wszystkiego, ale nasz zespół specjalistów przeprowadzi Cię przez cały proces oddłużania.

Długi firmowe i oddłużanie procesowe zakończone sukcesem

Proszę Państwa chwalimy się, ponieważ mamy ku temu powód. Istotnie znowu na naszej drodze stanęła spółka Ultimo Portfolio Investment, która pozwała o zapłatę naszą Klientkę. Niewątpliwie i w tej sprawie długi firmowe i oddłużanie procesowe, które poprowadziliśmy, zakończyło się pełnym sukcesem. Chociaż nie była to jeszcze ostatnie sprawa Pani Lidii, którą się zajmujemy, jednak już niedługo będziemy finiszowali. Z pewnością najważniejsze jest to, że wizja bankructwa zniknęła i Klientka niebawem otworzy nowy rozdział w swoim życiu wolnym od długów.


Nie wiesz ile kosztuje adwokat od długów?

Pamiętaj, że nie wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty w zdecydowanej większości przypadków, prowadzi do uruchomienia egzekucji komorniczej. Z pewnością chcesz tego uniknąć, ale nie wiesz ile kosztuje adwokat i czy możesz sobie…

Najskuteczniejsza pomoc prawna w oddłużaniu

Pozwanemu przez Invest Incaso bardzo zależało na tym, aby jego sprawę poprowadziła kancelaria, która zna się na sprawach związanych z długami. Bez wątpienia najskuteczniejsza pomoc prawna w oddłużaniu była tą, na której…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmowe i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget