Profesjonalne oddłużanie firmy z Kancelarią Oddłużeniową

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Interesuje Cię profesjonalne oddłużanie firmy? Czy w ogóle ma to sens i jest możliwe? Jeśli tak, to jak? W obliczu problemów finansowych, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa, niezwykle istotnym aspektem staje się profesjonalne oddłużanie firmy. Dzięki kompleksowemu wsparciu ze strony doświadczonych specjalistów, możliwe jest wypracowanie skutecznych rozwiązań, które pozwolą na wyjście z trudnej sytuacji i dalszy rozwój działalności. Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białowskiego stanowi przykład instytucji, która swoim klientom oferuje nie tylko fachową pomoc, ale i realne szanse na odzyskanie stabilności finansowej.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.005,11 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czy profesjonalne oddłużanie firmy jest skomplikowane?

Profesjonalne oddłużanie firmy

Jednym z sukcesów, który doskonale obrazuje efektywność działań podjętych przez naszą kancelarię, jest sprawa naszej klientki. Dzięki naszej pomocy i zaangażowaniu oraz wsparciu, wygrała sprawę w Sądzie Rejonowym. Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości, co jest wyraźnym sygnałem, że profesjonalne podejście do problemu zadłużenia może przynieść oczekiwane rezultaty. Profesjonalne oddłużanie firmy stało się możliwe.

Na samym początku konieczna jest szczegółowa analiza stanu finansowego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dokonują audytu zobowiązań, oceniając ich strukturę oraz możliwości oddłużeniowe. Następnie, w oparciu o zebrane informacje, opracowywana jest strategia postępowania, która ma na celu nie tylko uregulowanie zobowiązań, ale również ochronę majątku firmy i zapewnienie jej płynności finansowej. Generalnie sam proces oddłużania jest długi i wymaga cierpliwości.

Negocjacje z wierzycielami i obrona w sądach

Profesjonalni doradcy z Kancelarii Oddłużeniowej wykorzystują swoje doświadczenie i umiejętności negocjacyjne, aby osiągnąć jak najlepsze warunki dla swoich klientów. Często udaje się uzyskać korzystne porozumienia, które pozwalają na rozłożenie długu na raty. Bardzo często bronimy swoich klientów w sądach i wygrywamy większość spraw. Jak widać, nasi specjaliści, ich wiedza i doświadczenie są na wagę złota. Ciężko znaleźć taką drugą kancelarię, jak nasza. Raczej byśmy mogli powiedzieć, że nie jest to możliwe.

Co w przypadku, gdy sprawa trafia do sądu, jak to miało miejsce w przytoczonej sytuacji naszej klientki? Wtedy Kancelaria Oddłużeniowa aktywnie wspiera przedsiębiorcę na każdym etapie postępowania sądowego. Reprezentacja prawna na wysokim poziomie jest nieoceniona, zwłaszcza gdy stawką jest przyszłość firmy. Wygrana w Sądzie Rejonowym, gdzie powództwo zostało oddalone w całości, stanowi potwierdzenie, że odpowiednio przygotowana obrona prawna może skutecznie ochronić interesy przedsiębiorcy. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Musimy bronić interesów swoich klientów na każdym etapie postępowania sądowego.

Kancelaria Oddłużeniowa nie pozostawia swoich klientów samym sobie

Profesjonalne oddłużanie firmy

Oferuje dalsze wsparcie w zakresie zarządzania finansami firmy, aby zapobiec powtórnemu popadnięciu w problemy finansowe. Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów, planowania budżetu czy inwestycji, to tylko niektóre z działań, które pomagają firmie utrzymać zdrową kondycję finansową i umacniać jej pozycję na rynku.

Profesjonalne oddłużanie firmy z pomocą Kancelarii Oddłużeniowej to szansa na nowe otwarcie dla przedsiębiorstw znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu specjalistów, możliwe jest nie tylko wyjście z długów, ale i zapewnienie stabilnej przyszłości dla firmy. Warto pamiętać, że w obliczu problemów finansowych, kluczowe jest szybkie działanie. Dodaktowo korzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy są w stanie efektywnie zarządzać kryzysową sytuacją i obronić interesy przedsiębiorcy na każdym etapie procesu oddłużania. Pamiętajcie, że wierzyciele nie śpią. Wy również nie możecie spać. Musicie działać!


Oddłużanie nawet z komornikiem ma sens

Oddłużanie nawet z komornikiem – czy to ma sens? Borykasz się z długami i nie wiesz, jak wyjść z finansowych tarapatów? Czy słyszałeś o możliwości oddłużania z komornikiem i zastanawiasz się, czy…

Profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu

Wiemy, że w Internecie można trafić na wiele najróżniejszych porad o tym, jak wyjść z długów. Niewątpliwie wiele z nich jest cennych dla zadłużonych, jednak są i takie, które wprowadzają w błąd.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget