Oddłużanie nawet z komornikiem ma sens

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie nawet z komornikiem – czy to ma sens? Borykasz się z długami i nie wiesz, jak wyjść z finansowych tarapatów? Czy słyszałeś o możliwości oddłużania z komornikiem i zastanawiasz się, czy to skuteczny sposób na rozwiązanie Twoich problemów? Wiele osób w podobnej sytuacji zadaje sobie to pytanie. Odpowiedź brzmi: tak, oddłużanie nawet z komornikiem ma sens, szczególnie jeśli współpracujesz z doświadczoną Kancelarią Oddłużeniową, taką jak Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego.

Powód: Heimondo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.755,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie nawet z komornikiem ma sens

Oddłużanie nawet z komornikiem

Kiedy dług zostaje skierowany do egzekucji komorniczej, wielu dłużników czuje się bezsilnych i nie wie, jak postępować. To właśnie w takich momentach pomocna okazuje się Kancelaria Oddłużeniowa, która dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości przepisów prawnych jest w stanie skutecznie pomóc w wyjściu z długów. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem codziennie i nawet najbardziej skomplikowane sprawy nie są w stanie nas zniechęcić. One nas bardziej motywują do działania.

Współpraca z Kancelarią Oddłużeniową to szereg korzyści:

- profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta,

- analiza sytuacji finansowej i prawnej dłużnika,

- opracowanie strategii oddłużeniowej,

- negocjacje z wierzycielami,

- reprezentacja klienta przed sądem i innymi instytucjami.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Z dumą możemy powiedzieć, że wielu naszych klientów wygrało sprawy w Sądzie Rejonowym, co świadczy o skuteczności naszych działań. Przykładem może być historia pana Jana, który zmagając się z długiem nie widział już żadnego wyjścia. Po skontaktowaniu się z naszą kancelarią i przeprowadzeniu szczegółowej analizy jego przypadku, udało się wypracować plan oddłużeniowy, który zaakceptowały obie strony. W rezultacie, po kilku miesiącach intensywnych działań, pan Jan mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Sprawę udało się zakończyć pozytywnie.

Kancelaria Oddłużeniowa pomoże Ci wyjść z długów

  1. Doświadczenie i wiedza – nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami, co pozwala na skuteczne oddłużanie nawet w najtrudniejszych przypadkach.
  2. Indywidualne podejście – każdy przypadek jest inny, dlatego nasza kancelaria zawsze dostosowuje strategię oddłużeniową do indywidualnych potrzeb klienta.
  3. Transparentność działań – klienci są na bieżąco informowani o wszystkich etapach procesu oddłużeniowego, co buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
  4. Wysoka skuteczność – liczne wygrane sprawy w Sądzie Rejonowym i Okręgowym są najlepszym dowodem na to, że nasze metody oddłużania są skuteczne.
  5. Pełna obsługa prawna – nasza kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną na każdym etapie procesu oddłużeniowego.

Oddłużanie nawet z komornikiem

Oddłużanie z komornikiem może wydawać się trudnym i skomplikowanym procesem, ale dzięki współpracy z Kancelarią Oddłużeniową staje się to znacznie prostsze i bardziej przystępne. Nasz zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych jest gotowy, aby pomóc Ci w wyjściu z długów i odzyskaniu finansowej stabilności.

Jeśli zmagasz się z problemami finansowymi i chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach oddłużania z komornikiem, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to gwarancja profesjonalizmu, zaangażowania i skuteczności. Nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem – działaj razem z nami i odzyskaj swoją finansową niezależność.


Błyskawiczna chwilówka na dowód online to zły pomysł

Wiemy, że czasami zdarzają się sytuacje, które wymagają większych nakładów gotówki. Z pewnością nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy na przykład zepsuje się lodówka i będzie potrzebna nowa. Istotnie wiemy także,…

Czy refinansowanie pożyczek jest korzystne dla pożyczkobiorcy?

Gdyby pozwana o zapłatę przez Innovatio Risk Solutions wcześnie zadała sobie to pytanie, może nie wpadłaby w pętlę długów. Istotnie posiadanie wiedzy w tym zakresie, zapewne uchroniłoby wielu przed poważnymi kłopotami. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie nawet z komornikiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget