Długi firmy nie muszą rujnować

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Długi firmy to nie koniec świata. Stawać się dłużnikiem - to sytuacja, z którą żaden przedsiębiorca nie chce się zmierzyć. Jednakże, w obliczu gospodarczych turbulencji, niewłaściwych decyzji inwestycyjnych czy nieprzewidzianych zdarzeń losowych, każda firma może znaleźć się w stanie zadłużenia. Istotnym jednak jest, aby mieć świadomość, że długi firmy, choć mogą wydawać się przytłaczające, nie oznaczają końca działalności.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.200,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Alektum- firma specjalizująca się w ściąganiu długów

Długi firmy

Pozwany przez wierzyciela Alektum wie doskonale, że mając u boku najlepszą Kancelarię Oddłużeniową, może spać spokojnie. Ta pewność płynie z doświadczenia i profesjonalizmu specjalistów, którzy nie tylko znają się na przepisach prawa, ale i dysponują odpowiednimi narzędziami do ochrony interesów przedsiębiorców.

Dzieje się tak, ponieważ system prawny zapewnia różnorodne środki ochrony dla dłużników - zarówno osób fizycznych, jak i firm. Nie tak dawno pewna firma naszego klienta, pozostając anonimowa z oczywistych przyczyn, stanęła w obliczu poważnego problemu. Klient został pozwany przez wierzyciela Alektum za długi, których nie był w stanie uregulować. W obliczu groźby upadłości, a co ważniejsze, straty wieloletniej pracy i wysiłków włożonych w rozwój biznesu, skierował się po pomoc do renomowanej Kancelarii Oddłużeniowej.

Dzięki dokładnemu przeanalizowaniu sprawy, rozpoznaniu kluczowych punktów spornych oraz zastosowaniu odpowiedniej strategii prawnej, udało się osiągnąć sukces. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, otwierając drogę przedsiębiorstwu do stabilizacji finansowej i kontynuacji działalności. Ten przykład stanowi potwierdzenie, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach, istnieje nadzieja i możliwość pokonania kłopotów finansowych. Pozwany wiedział doskonale do kogo się powinien zwrócić po pomoc.

Długi firmy to dla wielu przedsiębiorców sytuacja wysoce stresująca

Istnieje jednak wiele sposobów na uporanie się z tym problemem, dzięki którym można odzyskać finansową stabilność swojej firmy. Kluczem do sukcesu często jest wsparcie profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej, która zapewnia nie tylko wsparcie prawne, ale i finansowe. Taka właśnie jest nasza kancelaria: profesjonalna, wyjątkowa.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksowe podejście do problemu długów firmowych. Kluczową rolę odgrywa tutaj zrozumienie unikalnej sytuacji finansowej danej firmy, co pozwala na dostosowanie indywidualnej strategii oddłużeniowej. Profesjonaliści z naszej kancelarii są przeszkoleni, aby skutecznie negocjować z wierzycielami, szukać najlepszego rozwiązania, które umożliwi dalsze funkcjonowanie przedsiębiorstwa i wiedzą również, jak skutecznie bronić w sądach.

Długi firmy mimo, że przytłaczają nie muszą oznaczać końca

Warto zatem pamiętać, że skorzystanie z pomocy doświadczonej Kancelarii Oddłużeniowej może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości firmy. Przedsiębiorcy, którzy znajdą się w sytuacji konfrontacji z wierzycielami, powinni zatem pamiętać, że nasza kancelaria jest zawsze gotowa pomóc. Odpowiednia strategia prawna staje się fundamentem skutecznej obrony. Nierzadko udaje się uwypuklić błędy proceduralne po stronie wierzyciela lub niezgodność ich żądań z obowiązującym prawem.

Znamy się na oddłużaniu. Zajmujemy się oddłużaniem od blisko 20 lat i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Z każdym długiem sobie poradzimy. Zaufaj naszej kancelarii i zapomnij o długach raz na zawsze. Długi firmy nie są ani koszmarem, ani dramatem ani końcem świata. Da się z nimi wygrać.


Długi firmowe i oddłużanie w Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi

Tak proszę Państwa każdy, kto ma kłopoty z wypłacalnością, może śmiało szukać u nas pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie nasza Kancelaria to miejsce, w którym już wielu Polaków wróciło do finansowej równowagi.…

Oddłużanie Prokura

Nie jest tajemnicą, że w naszej pracy oddłużeniowej kładziemy nacisk na to, co znajduje się w dokumentach prowadzonych przez nas spraw. Bez wątpienia to właśnie one są dla nas najważniejsze przy ustalaniu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget