Antywindykacja to inaczej oddłużanie. W tym się specjalizujemy

28 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie podlega dyskusji, że przed zawarciem umowy kredytowej czy pożyczkowej, powinniśmy bardzo dokładnie zapoznać się z jej treścią. Ponieważ wiemy, że zawarte tam sformułowania nie dla każdego są zrozumiałe, trzeba skonsultować się z dobrym doradcą finansowym. Z pewnością dzięki temu podejmiemy świadomą decyzję o skorzystaniu lub rezygnacji z danego finansowania. Niestety na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy w tak świadomy sposób podchodzą do pożyczania pieniędzy. Istotnie najczęściej konsumenci dosłownie spoglądają na umowę i akceptują zawarte w niej zapisy. Niewątpliwie konsekwencje takiego postępowania często okazują się brzemienne w skutkach. Przede wszystkim należy wiedzieć, że nie jesteście Państwo bezbronni. Antywindykacja to inaczej oddłużanie, które możemy zaproponować, aby pomóc w wyjściu z długów. Bez wątpienia właśnie takie podejście przyczyniło się do tego, że Pani Anna korzysta teraz z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. W związku z tym, reprezentowaliśmy Klientkę w sądzie i wygraliśmy sprawę z powództwa Centrum Rozwiązań Kredytowych.  

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.081,58 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja to inaczej oddłużanie

Antywindykacja to inaczej oddłużanie

Pamiętaj, aby przed złożeniem swoje podpisu na jakimkolwiek dokumencie, dokładnie zapoznaj się z jego treścią. Istotnie nie ma znaczenia czy jest to umowa o pracę, umowa z operatorem sieci komórkowej, bankiem czy firmą pożyczkową. Zapewne słyszałeś, że antywindykacja to inaczej oddłużanie i w sprawach finansowych możesz śmiało zwrócić się do nas po pomoc. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ nawet po podpisaniu umowy, w której znajdują się klauzule abuzywne, tak naprawdę nie stoisz do końca na przegranej pozycji. Przede wszystkim w sytuacji pozwania długu, tego typu zapisy zadziałają na Twoją korzyść. Bezsprzecznie w takiej sytuacji potrzebujesz profesjonalnego pełnomocnika, który specjalizuje się w oddłużaniu. Oczywiście takiego mecenasa znajdziesz w naszej Kancelarii i dzięki niemu, zyskasz wielką szansę na skuteczna obronę. W związku z tym nigdy się nie poddawaj i wspieraj się ekspertami od spraw związanych z długami.

Nie zadręczaj się tym, że zbyt lekko podchodziłeś do spraw finansowych i ściągnąłeś na siebie długi. Oczywiście koniecznie musisz zweryfikować swoje postępowanie, ale najważniejsze, abyś wyciągnął z tego wszystkiego właściwe wnioski. Istotnie dowiesz się, czego musisz unikać w przyszłości, aby nie powtarzać błędów. Także musisz widzieć, że antywindykacja to inaczej oddłużanie i w sytuacjach kryzysowych jest skierowane właśnie do Ciebie. W związku z tym, także sama świadomość tego, że w razie komplikacji nie jesteś bezbronny, powinna dawać Ci poczucie bezpieczeństwa. Z pewnością zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo uniknąć podjęcia błędnej decyzji tym bardziej, kiedy nie posiadamy dostatecznej wiedzy w danej dziedzinie. Dlatego zawsze korzystajcie z profesjonalnego doradztwa.

Cały proces wychodzenia z długów ma wiele odsłon. Oczywiście antywindykacja to inaczej oddłużanie, które obejmuje nie tylko działania, które sprowadzają się do napisania Klientowi sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty. Bez wątpienia wiemy jak wielkie znacznie ma właśnie to pismo procesowe, ale jest ono jednym z elementów, które wpływają na kompleksowe oddłużanie. Niewątpliwie nie można niczego umniejszać także negocjacjom, które prowadzone są wierzycielami. Przede wszystkim to dzięki zawieranym ugodom, dłużnicy mogą na spokojnie spłacać długi i unikają kosztownej egzekucji komorniczej. Istotnie nie można zapomnieć też o tym, że często sprawa nie kończy się na sądzie rejonowym i przenosi się do wyższej instancji. Oczywiście tutaj pozwany także potrzebuje specjalistycznej pomocy prawnej bez względu na to, które ze stron zaskarżyła wydany wcześniej wyrok.

Bronimy pozwanych o zapłatę

Jeżeli już wiesz, że antywindykacja to inaczej oddłużanie, to także rozumiesz, że w naszej Kancelarii znajdziesz pomoc, kiedy wpadniesz w długi. Istotnie każdy, kto ma tego typu problem powinien się z nami skontaktować i walczyć o to, aby odzyskać finansową równowagę. Oczywiście w przypadku prezentowanej sprawy z powództwa Centrum Rozwiązań Kredytowych, występowaliśmy w imieniu Klientki o oddalenie podniesionego roszczenia. W rezultacie osiągnęliśmy cel i sąd wydał wyrok, którym oddalił cale roszczenie powoda.


Dobry adwokat od antywindykacji – Twoja tarcza w walce z długami

W obliczu rosnących problemów finansowych, wielu Polaków szuka skutecznych rozwiązań, aby wyjść na prostą. Z pomocą przychodzi dobry adwokat od antywindykacji, który oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie oddłużania. Kancelaria nasza zyskała…

Portal Dłużnika- oddłużanie w Łodzi dla Klientów z całego kraju

Portal Dłużnika- oddłużanie w Łodzi, ale nie tylko dla Łodzian. Niewątpliwe pozwana o zapłatę przez Provident, wiedziała, że prowadzimy sprawy dla Klientów z całej Polski. Dlatego też, kiedy odebrała z sądu pozew…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja to inaczej oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget