Dobry adwokat od antywindykacji – Twoja tarcza w walce z długami

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

W obliczu rosnących problemów finansowych, wielu Polaków szuka skutecznych rozwiązań, aby wyjść na prostą. Z pomocą przychodzi dobry adwokat od antywindykacji, który oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie oddłużania. Kancelaria nasza zyskała miano najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej, dzięki swojemu doświadczeniu, skuteczności i indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.936,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Dobry adwokat od antywindykacji

Dobry adwokat od antywindykacji

Historie sukcesów są najlepszym dowodem na skuteczność działań naszej kancelarii. Jedną z nich jest przypadek klientki, która wygrała sprawę w Sądzie Rejonowym. Sąd oddalił powództwo w całości, co oznaczało dla niej nie tylko ulgę, ale i potwierdzenie, że z pomocą odpowiedniego adwokata można stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym problemom finansowym.

To czysta prawda. Z naszą kancelarią oddłużysz się raz na zawsze. Kluczem do sukcesu jest tutaj kompleksowa analiza sytuacji prawno-finansowej klienta, a następnie opracowanie strategii, która pozwoli na trwałe wyjście z długów. Dobry adwokat od antywindykacji to połączenie, które daje klientom nadzieję i realne narzędzia do walki z wierzycielami.

Dobry adwokat od antywindykacji specjalizuje się w różnorodnych aspektach prawa, które mogą być wykorzystane do obrony przed nieuczciwymi praktykami windykacyjnymi. Dzięki gruntownej wiedzy i doświadczeniu, adwokaci z naszej kancelarii są w stanie skutecznie negocjować z wierzycielami, a także reprezentować klientów przed sądami wszystkich instancji.

Kancelaria Oddłużeniowa stawia na transparentność i budowanie zaufania

Dobry adwokat od antywindykacji

Każdy klient jest traktowany z należytą uwagą, a strategie oddłużeniowe są dostosowane do jego indywidualnej sytuacji. Dzięki temu, osoby korzystające z usług kancelarii mają pewność, że ich sprawa jest w dobrych rękach.

Podkreślić należy, że adwokat antywindykacja to nie tylko pomoc prawna, ale również wsparcie emocjonalne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Kancelaria rozumie ciężar, jaki dług może nałożyć na osobę i jej rodzinę, dlatego każdy przypadek traktowany jest z empatią i zaangażowaniem.

Na koniec warto wspomnieć, że skuteczna antywindykacja to nie tylko obrona przed wierzycielami, ale również pomoc w negocjacjach z bankami czy nawet wsparcie w postępowaniu upadłościowym. Najlepszy adwokat to taki, który jest w stanie znaleźć najlepsze wyjście z każdej sytuacji, a Kancelaria Oddłużeniowa udowadnia to na co dzień, pomagając swoim klientom odzyskać finansową stabilność.

Zaufaj profesjonalistom i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej Kancelarii Oddłużeniowej mogą cieszyć się życiem bez długów. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z konsultacji, która może być pierwszym krokiem do Twojej finansowej wolności.

Wygrywamy w sądach

Podejmujemy się każdej sprawy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi eksperci są godni zaufania i znają się na prawie oraz na oddłużaniu. Dodatkowo są to bardzo empatyczni ludzie, którzy potrafią słuchać i zawsze doradzić. Sporo klientów mających długi popada w paranoję ale zupełnie niepotrzebnie. Jeśli masz problemy finansowe i nie wiesz, jak wyjść z tego finansowego dołka, skontaktuj się z nami, jak najszybciej.

Dla nas oddłużanie to pasja, misja oraz codzienność. Każdego dnia opiekujemy się klientami i ich sprawami. Dzięki nam większość osób, która kiedyś walczyła z długami dzisiaj cieszy się wolnością i korzysta ze swojego życia. Każdy przecież zasługuje na drugą szansę.


Profesjonalne oddłużanie konsumentów – jak odzyskać finansową wolność?

W obliczu rosnących długów wielu konsumentów czuje się bezradnych. Nękające telefony od wierzycieli, groźby egzekucji komorniczej, a nawet licytacja majątku – to scenariusze, które mogą przyprawić o bezsenność. Na szczęście istnieje skuteczne…

Specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu

Zanim pozwanemu przez E-Kancelarię Grupa Prawno Finansowa została udzielona specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu, zadłużenie przeszło długą drogę. Oczywiście na początku trwała windykacja, prowadzona przez pożyczkodawcę, a potem przez inne firmy działające…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry adwokat od antywindykacji

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget