Profesjonalne oddłużanie konsumentów – jak odzyskać finansową wolność?

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

W obliczu rosnących długów wielu konsumentów czuje się bezradnych. Nękające telefony od wierzycieli, groźby egzekucji komorniczej, a nawet licytacja majątku – to scenariusze, które mogą przyprawić o bezsenność. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie, które pozwala wyjść z finansowej pułapki – profesjonalne oddłużanie konsumentów. Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w tej dziedzinie, ale to Kancelaria Oddłużeniowa zyskała ostatnio szczególną sławę, wygrywając głośną sprawę w Sądzie Rejonowym.

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
8.598,04 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Kancelaria Oddłużeniowa wygrywa w Sądzie Rejonowym

Profesjonalne oddłużanie konsumentów

Profesjonalne oddłużanie konsumentów to proces, który wymaga nie tylko wiedzy z zakresu prawa, ale również negocjacyjnych umiejętności oraz dogłębnego zrozumienia mechanizmów rynkowych. Kancelarie Oddłużeniowe oferują pomoc w oddłużaniu. Pracują nad tym, by znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zadłużonego. Często oznacza to renegocjację warunków spłaty z wierzycielami, a nawet reprezentowanie klienta przed sądem.

Sukces, jaki odniosła niedawno nasza Kancelaria Oddłużeniowa, stał się symbolem nadziei dla wielu zadłużonych konsumentów. Sprawa, którą prowadzili, dotyczyła klientki zmagającej się z ogromnym ciężarem finansowym. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dogłębnej analizie sprawy, udało się osiągnąć coś, co wydawało się niemożliwe – wierzyciel, który uparcie domagał się swoich praw, został postawiony w sytuacji bez wyjścia. Jak to możliwe? Kancelaria Oddłużeniowa wykorzystała swoje bogate doświadczenie, by wykazać przed sądem, kto ma rację. Sąd Rejonowy przychylił się do argumentacji prawników i wydał wyrok korzystny dla klientki kancelarii.

W przypadku wspomnianej sprawy, wierzyciel znalazł się w sytuacji, w której nie miał już żadnych szans na wygraną. Decyzja sądu była jednoznaczna i stanowiła precedens dla innych podobnych przypadków. To wydarzenie pokazało, że nawet najbardziej zdesperowana sytuacja finansowa nie jest przeszkodą. Jeśli ma się po swojej stronie profesjonalistów z zakresu oddłużania wszystko jest możliwe i realne, ponieważ nasza wiedza i doświadczenie są na wagę złota.

Profesjonalne oddłużanie konsumentów

Przyczyny mogą być różne – od nieprzewidzianych wydatków, przez utratę pracy, aż po niewłaściwe decyzje inwestycyjne. Niezależnie od przyczyny, ważne jest, by nie pozostawać samemu sobie w walce z długami. Profesjonalne oddłużanie konsumentów daje szansę na nowy start bez ciężaru finansowych zobowiązań.

Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksową pomoc, która obejmuje:

- Analizę sytuacji finansowej klienta i możliwych rozwiązań,
- Reprezentowanie klienta w negocjacjach z wierzycielami,
- Przygotowanie i realizację planu oddłużenia,
- Ochronę przed nieuczciwymi praktykami wierzycieli,
- Wsparcie prawne w trakcie postępowań sądowych,
- Pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej kancelarii

Warto zwrócić uwagę na historię wygranych spraw i opinie innych klientów. Profesjonalne oddłużanie konsumentów to realna szansa na wyjście z długów i odzyskanie finansowej niezależności. Sukces Kancelarii Oddłużeniowej w Sądzie Rejonowym pokazuje, że nawet w sytuacji, gdy wydaje się, że wierzyciel ma przewagę, odpowiednie podejście i doświadczenie mogą odwrócić losy sprawy. Jeśli zmagasz się z problemem zadłużenia, nie czekaj. Zwróć się o pomoc do profesjonalistów, którzy pomogą Ci odzyskać spokój i stabilność finansową.

Nie poddawaj się! Podczas oddłużania nie możesz na to pozwolić. Musisz walczyć do końca. Po to masz naszą Kancelarię Oddłużeniową aby móc spać spokojnie i nie stresować się żadnymi sprawami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Długi to nie koniec świata a profesjonalne oddłużanie konsumentów z nami to czysta przyjemność.


Nawet duże długi firmowe to nie koniec świata

Nawet duże długi firmowe to nie jest koniec świata. W obliczu problemów finansowych wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą czuje się przytłoczonych i bezradnych. Nawet duże długi firmowe  mogą wydawać się nie…

Kancelaria oddłużeniowa kontra bank

Za nami kolejne starcie z Alior Bankiem. Niewątpliwie i tym razem proces nasza kancelaria oddłużeniowa kontra bank, zakończyliśmy pełnym sukcesem. Bezsprzecznie dochodzone 21,579,11 zł, okazało się nienależne powodowi. Oczywiście umiejętnie wykazaliśmy to…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie konsumentów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget