Nawet duże długi firmowe to nie koniec świata

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nawet duże długi firmowe to nie jest koniec świata. W obliczu problemów finansowych wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą czuje się przytłoczonych i bezradnych. Nawet duże długi firmowe  mogą wydawać się nie do pokonania, a perspektywa ciągłych monitów, windykacji czy nawet postępowania sądowego przyprawia o ból głowy. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nawet w najtrudniejszej sytuacji finansowej istnieją rozwiązania, które mogą pomóc odzyskać stabilność i dać drugą szansę dla Twojej firmy. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie wsparcie prawne i finansowe.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
16.551,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nawet duże długi firmowe to nie koniec świata

Nawet duże długi firmowe

Kancelaria nasza ma na swoim koncie wiele udanych przypadków, w których udało się wyciągnąć klientów z opresji finansowych. Jednym z takich sukcesów jest historia klientki, która stanęła przed realnym zagrożeniem upadłości swojej działalności z powodu narastających zobowiązań.

Klientka ta, pani Monika, prowadziła małą firmę rodzinną, która z powodu nieprzewidzianych okoliczności rynkowych i osobistych znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Zgromadzone długi i brak płynności finansowej doprowadziły do tego, że jej przedsiębiorstwo stało na skraju bankructwa. Pani Monika zdecydowała się zwrócić o pomoc do Kancelarii Oddłużeniowej, która przeanalizowała jej sytuację i zaproponowała strategię wyjścia z długów.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu prawników naszej kancelarii, udało się oddłużyć naszą klientkę. Kancelaria reprezentowała panią Monikę w postępowaniu sądowym, które zakończyło się wygraną sprawą w Sądzie Rejonowym. Wyrok ten był kluczowy, ponieważ umożliwił firmie kontynuację działalności i stopniowe wychodzenie z długów bez konieczności ogłaszania upadłości. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, zaś pani Monika wreszcie spojrzała na świat przez pryzmat różowych okularów.

Każde przedsiębiorstwo ma szanse na poprawę kondycji finansowej

Warto podkreślić, że Kancelaria Oddłużeniowa nie tylko reprezentuje klientów w sądzie, ale także świadczy kompleksowe usługi doradcze, pomagając w poszukiwaniu nowych rozwiązań finansowych.

Historia pani Moniki jest dowodem na to, że nawet duże długi firmowe to nie koniec świata, a odpowiednio dobrana strategia i profesjonalne doradztwo mogą odwrócić losy zagrożonej działalności. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje swoim klientom nie tylko wsparcie prawne, ale również poczucie bezpieczeństwa i zaufania, które są nieocenione w czasie finansowych zawirowań.

Jeśli więc znajdujesz się w podobnej sytuacji, pamiętaj, że nie jesteś sam. Istnieją specjaliści, którzy są przygotowani, aby pomóc Ci stawić czoła długom firmowym i znaleźć wyjście z finansowego dołka. Warto zatem rozważyć skorzystanie z pomocy Kancelarii Oddłużeniowej, która może być Twoim sprzymierzeńcem w walce o stabilność finansową Twojej firmy.

Ważne jest, aby nie zwlekać i działać szybko

Nie pozwól, aby nawet duże długi firmowe zdominowały Twoje życie i działalność. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i daj sobie szansę na nowy początek. Pamiętaj, że z odpowiednią pomocą, możesz pokonać nawet największe trudności finansowe i ponownie cieszyć się prowadzeniem swojej firmy. Zaufaj nam. Oddłużaniem zajmujemy się już 20 lat. Wiemy, jak trudno jest żyć z długami. Dlatego właśnie oferujemy Ci pomoc w skutecznym oddłużaniu.

Nawet duże długi firmowe z nami są do pokonania.


Pożyczka online dla zadłużonych i kłopoty gotowe

Pożyczka online dla zadłużonych – kuszące rozwiązanie czy droga donikąd? To bardzo dobre pytanie. Żyjemy w czasach, gdzie dostęp do środków finansowych wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Internet roi się od…

Portal Dłużnika broni pozwaną przez Prokura NSFIZ

Zapamiętaj, że wnoszenie sprzeciwu od nakazów zapłaty wydawanych przez sąd, powinno stać się Twoim obowiązkiem. Bez sprzecznie tylko w ten sposób, dasz sobie szansę na wyjście z długów. Z pewnością bierna postawa…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nawet duże długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget