Pętla chwilówek to kłopot, który pomożemy rozwiązać

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Każdy, kto posiada wiele przeterminowanych długów wie, z czym to się wiąże. Niewątpliwie windykacja licznych długów to prawdziwy koszmar dla dłużnika, których wielu nie jest w stanie udźwignąć. W związku z tym, wielu załamuje się i wpada w depresje, Z pewnością pętla chwilówek to kłopot, z którym niełatwo się uporać, szczególnie, gdy chcemy to zrobić sami. Godnym uwagi jest fakt, że nie mając świadomości, na czym polega oddłużanie, konsumenci fundują sobie kolejne pożyczki. Istotnie w ten sposób zadłużeni jeszcze bardziej zaciskają spiralę zadłużenia, która finalnie nie pozwala im normalnie funkcjonować. Zatem pozostaje jedyne właściwe rozwiązanie, którym jest zwrócenie się do naszej Kancelarii po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Bez wątpienia pozwana o zapłatę przez Alektum Capital zrozumiała, że tak dalej nie można żyć i postanowiła zrobić porządek w swoich finansach. W związku z tym została naszą Klientką, a nasi mecenasi aktywnie działają na jej rzecz i wygrywają w sądzie.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.129,90 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla chwilówek to kłopot, z którym sam sobie nie poradzisz

Pętla chwilówek to kłopot

Samodzielność to wspaniała cecha, dzięki której możemy realizować się w wielu dziedzinach. Z pewnością jednak są sytuacje, kiedy właśnie wcześniej wspomniana samodzielność może ściągnąć na nas poważne problemy. Oczywiście w tym miejscu mamy na myśli finanse, a szczególnie to, co wiąże się z pożyczaniem pieniędzy. Niewątpliwie brak konsultacji tego typu decyzji z profesjonalnymi doradcami, może skończyć się długami. Bezsprzecznie konsekwencją takich samodzielnych decyzji mogą być duże długi. Bez wątpienia pętla chwilówek to kłopot, który wymaga interwencji specjalistów od oddłużania. Istotnie bez niech szansa na powrót do finansowej równowagi jest równa zeru. Dlatego, gdy chcesz uporządkować to, co zrujnowało Twój budżet powinieneś, czym prędzej skontaktować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Tylko skuteczne wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty, pozwoli na przedstawieni pozwanemu swojego stanowiska w danej sprawie. Oczywiście wówczas także wydany nakaz straci swoją moc sprawczą, a sędzia zapozna się z argumentami pozwanego. Istotnie takie merytoryczne rozpatrzenie sprawy, bardzo często kończy się wydaniem korzystnego wyroku, którym sąd oddali lub ograniczy roszczenie wierzyciela. Niewątpliwie osoby, które posiadają liczne długi, muszą przygotować się na wiele procesów. Z pewnością pętla chwilówek to kłopot, nad którym mecenasi z naszej kancelarii pochylają się każdego dnia. Chociaż w naszych artykułach nieustannie przestrzegamy przed zaciąganiem pożyczek przez Internet, niestety liczba dłużników nie maleje. W rezultacie przybywa nam Klientów, który pilnie potrzebują specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Robimy wszystko, aby każdy ją otrzymał, ponieważ wiemy, że bez zadłużeni sobie nie poradzą.

Niech Cię nie zmyli fakt, że siedziba naszej Kancelarii Oddłużeniowej znajduje się w Łodzi. Istotnie naszym Klientem może zostać każdy, kto potrzebuje specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Ponieważ wiemy, że pętla chwilówek to kłopot, z którym konsumenci nie są w stanie sobie poradzić, podejmujemy się prowadzenia tego typu spraw. Niewątpliwe nie jest to dla naszego zespołu żadne nowe wyzwanie, gdyż działamy w tym zakresie już bardzo długo. Przede wszystkim nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają na udzielanie skutecznego wsparcia nawet tym, którzy mają kilkadziesiąt niezamkniętych zobowiązań. Oczywiście wymaga to ogromnego nakładu pracy i zaangażowania wielu osób. Ogarnięcie tak dużej pętli długów nie jest łatwe, ale wiemy jak sobie z tym radzić i robimy do wyśmienicie.

Oddłużanie procesowe pomaga uporać się z długami

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich tych, którzy wpadli w tarapaty finansowe i potrzebują specjalistycznej pomocy prawne w oddłużaniu.  Bez wątpienia pętla chwilówek to kłopot, z którym także Pani Katarzyna nie mogła sobie poradzić. Istotnie była załamana, gdy zadzwoniła do naszej Kancelarii. Z pewnością po tym jak zamknęliśmy już kilka jej spraw, odzyskuje pewność siebie. Niewątpliwie bardzo nas cieszy fakt, że i tym razem mieliśmy dla Klientki wspaniałe informacje. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił całe powództwo Alektum Capital.


Skuteczne oddłużenia z Kancelarią Oddłużeniową

Skuteczne oddłużenia z Kancelarią Oddłużeniową? Czy ma to rzeczywiście sens? W obliczu problemów finansowych wiele osób czuje się bezradnych i nie wie, gdzie szukać pomocy. W takich chwilach wsparcie profesjonalistów, którzy znają…

Obrona w sprawach o zapłatę. Proces z ING Bank Śląski

Zostałeś pozwany? A może sąd doręczył Ci już nakaz zapłaty? Bez wątpienia obrona w sprawach o zapłatę, będzie tym, czego teraz potrzebujesz.  Ponieważ Pan Mikołaj znalazł się właśnie w takiej sytuacji, skorzystał…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla chwilówek to kłopot

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget