Każda realna pomoc zadłużonym pozwala na redukcję długów

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zanim wyjdziesz z długów, musisz przejść przez proces oddłużania. Z pewnością, kiedy kierują nim specjaliści z naszej Kancelarii Oddłużeniowej, masz pewność, że żadna sprawa nie znajdzie się u komornika. Istotnie przed nami wiele kroków do wykonania, ale każda realna pomoc zadłużonym przybliża ich do życia bez długów. Niewątpliwie naszej pracy przyświeca właśnie ten cel i staramy się ze wszystkich sił, aby każdy Klient doszedł do mety. Oczywiście musimy szczerze przyznać, że nie wszyscy do niej docierają, ponieważ zdarza się, że znowu wracają do pożyczania. Bez wątpienia oddłużanie wymaga silnej woli, determinacji i samodyscypliny ze strony zadłużonej osoby, W żadnym wypadku nie można rezygnować w połowie drogi myśląc, że to już wystarczy i dalej poradzimy sobie sami. Ponieważ mamy Klientów „recydywistów”, doskonale wiemy, czym kończy się przerwania oddłużania. Z pewnością nie odmawiamy i udzielenia ponownej pomocy i wierzymy, że tym razem dotrwają do końca.

Powód: EOS 1 NFIZW
Wartość przedmiotu sporu:
12.027,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda realna pomoc zadłużonym to duży krok w kierunku oddłużenia

Każda realna pomoc zadłużonym

Każdy z nas jest inny i rożnie reaguje na nowe sytuacje. Bez wątpienia także korzystnie ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużanie jest czymś nowym i nie każdy wie, że dłużnik też jest zaangażowany w cały proces. Przede wszystkim powinien współpracować z naszymi mecenasami. Oczywiście koniecznie musi wdrażać w życie otrzymane zalecenia i pomimo trudności, które mogą się pojawić, nie może poddawać się. Z pewnością każda realna pomoc zadłużonym sprawia, że zamykamy jeden dług za drugi, Istotnie nie da się zrobić tak, aby od razu zlikwidować za jednym zamachem wszystkie zadłużenia. Niewątpliwie to wszystko musi biec w swoim tempie. Godnym uwagi jest fakt, że nie mamy wpływu na to, jak szybko sędzia rozstrzygnie w dennej sprawie. My tutaj tez czekamy niecierpliwie, żeby wiedzieć, cyz trzeba będzie podejmować dalsze czynności prawne.

Pamiętaj, że wychodzenie z długów nie jest wycieczką, podczas której spotkają Cię same przyjemności. Bez wątpienia decydując się na ten proces, musisz przygotować się na ciężko pracę. Oczywiście, kiedy zostaniesz Klientem naszej Kancelarii Oddłużeniowej, nie zostaniesz z tym wszystkim sam. Istotnie będziemy przy Tobie na każdym etapie wychodzenia z długów i tak nim pokierujemy, aby nie dopuścić do egzekucji. Bezsprzecznie każda realna pomoc zadłużonym, ma na celu niwelowanie istniejących długów. Dlatego tak dokładnie wszystko analizujemy i planujemy, ponieważ chcemy mieć pewność, że nic nam nie umknęło. Z pewnością w naszej pracy mają znaczenie nawet najdrobniejsze nieścisłości, które znajdujemy w pozwach o zapłatę. Już wielokrotnie wygrywaliśmy sprawy w sądach, opierając wnoszone zarzuty właśnie na drobnych uchybieniach ze strony pozywających. Bezsprzecznie jeszcze ważne jest to, aby umieć te niuanse wychwycić i właściwie wykorzystać. A prawda jest taka, że nie wszyscy to potrafią.

Kiedy wchodzisz w oddłużanie w naszej Kancelarii, musisz skończyć z pożyczaniem pieniędzy. Ze względu na fakt, że skupiamy się na redukcji istniejących długów, w żadnym wypadku nie możesz fundować sobie kolejnych. Jeżeli jednak będziesz dalej się zapożyczał nie masz najmniejszych szans, aby wyjść na finansową prostą. Bezsprzecznie każda realna pomoc zadłużonym, której udzielamy okaże się skuteczna, gdy Klient nie złamie się i wytrwa do końca. Istotnie najgorsze, co może się stać, to oszukiwanie nas, że wszystko jest tak jak ustalaliśmy, a w rzeczywistości sprawy przybierają inny obrót. Dlatego w naszej pracy tak ważna jest dobra komunikacja, szczerość i wzajemne zaufanie.

Każda realna pomoc zadłużonym to szansa na skuteczną obronę

Pozwany o zapłatę przez fundusz sekurytyzacyjny EOS wiedział, że damy z siebie wszystko, aby mu pomóc. Bez wątpienia każda realna pomoc zadłużonym, kończy się sukcesem i pozwala uniknąć egzekucji komorniczej. Istotnie my nie udajemy, że coś robimy, tylko rzeczywiście intensywnie działamy. W rezultacie reprezentując Klienta przed sądem, skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Finalnie sędzia wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo EOS.


Pętla chwilówek to kłopot, który pomożemy rozwiązać

Każdy, kto posiada wiele przeterminowanych długów wie, z czym to się wiąże. Niewątpliwie windykacja licznych długów to prawdziwy koszmar dla dłużnika, których wielu nie jest w stanie udźwignąć. W związku z tym,…

Kancelaria zajmująca się oddłużaniem

Działania adwokatów skupiają się na różnych aspektach prawnych Bez wątpienia nasz Portal Dłużnika to kancelaria zajmująca się oddłużaniem, która pomaga osobom mającym problemy z długami. Dlatego też pozwany o zapłatę 10.485,00 zł…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda realna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget