Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych stało się w ostatnich latach coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla tych, którzy z różnych przyczyn wpadli w spiralę zadłużenia. Problemy finansowe mogą przytłoczyć każdego, a konsekwencje niewypłacalności są często bardzo poważne, zarówno dla życia osobistego, jak i zawodowego. Na szczęście, z pomocą odpowiedniej Kancelarii Oddłużeniowej, możliwe jest wyjście z długów i odzyskanie pełnej kontroli nad swoją sytuacją finansową.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
16.410,62 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych

Jedną z najbardziej znaczących historii sukcesu w dziedzinie oddłużania jest przypadek klientki, która dzięki współpracy z renomowaną Kancelarią Oddłużeniową, zdołała pokonać swojego wierzyciela – Profi Credit. Historia ta jest dowodem na to, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach, z odpowiednim wsparciem, można odnaleźć wyjście i uwolnić się od długów a oddłużanie zadłużonych osób prywatnych stanie się realne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, kancelaria ta skutecznie pomaga swoim klientom w negocjacjach z wierzycielami, restrukturyzacji zadłużenia oraz w podejmowaniu odpowiednich kroków prawnych, które mogą doprowadzić do umorzenia lub znacznego zmniejszenia długu.

Specjaliści z kancelarii dokładnie badają wszystkie zobowiązania, dochody oraz możliwości prawne, które mogą zostać wykorzystane na korzyść dłużnika. Następnie, opracowują strategię, która ma na celu maksymalną redukcję zadłużenia. Pewnie zastanawiacie się, jak możliwe jest oddłużanie zadłużonych osób prywatnych. Brzmi pewnie jak magia ale zupełnie niepotrzebnie.

W przypadku klientki, która zmagała się z długami wobec Profi Credit, kluczowe okazało się zastosowanie odpowiednich instrumentów prawnych. To właśnie te instrumenty prawne pozwoliły na skuteczną obronę jej interesów. Kancelaria Oddłużeniowa nie dała za wygraną. Dzięki determinacji i profesjonalizmowi naszej kancelarii, udało się. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości.

Z naszą Kancelarią oddłużanie kończy się dobrze

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych

Oddłużamy również przedsiębiorstwa. Dla naszej kancelarii nie ma tematów niemożliwych.

Warto zaznaczyć, że oddłużanie zadłużonych osób prywatnych to nie tylko negocjacje z wierzycielami, ale również wsparcie psychologiczne i motywacyjne dla dłużników. Znalezienie się w trudnej sytuacji finansowej może być ogromnym obciążeniem emocjonalnym, dlatego dobry specjalista od oddłużania to nie tylko ekspert od finansów, ale również osoba, która potrafi wsłuchać się w potrzeby swoich klientów i pomóc im odzyskać wiarę w lepsze jutro.

Podsumowując, oddłużanie zadłużonych osób prywatnych z pomocą najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej to realna szansa na uwolnienie się od długów i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu bez ciężaru finansowych zobowiązań. Historia klientki, która dzięki profesjonalnej pomocy pokonała Profi Credit, jest inspirującym przykładem dla wszystkich, którzy borykają się z podobnymi problemami. Pamiętajmy, że nawet najtrudniejsza sytuacja finansowa nie jest sytuacją bez wyjścia. Opowiednia pomoc prawna może okazać się kluczem do odzyskania finansowej niezależności.

Pamiętajcie, że długi dzisiaj są ale jutro może już ich nie być. Osoby zadłużone bardzo często zastanawiają się nad tym, jak wyjść z zadłużenia i często kombinują na własną rękę. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ takie kombinowanie może pogorszyć sytuację.

Oddłużanie lepiej zostawić profesjonalistom, takim jak nasza kancelaria. Dzięki temu będziecie spokojniejsi oraz pewniejsi. Klienci, którzy nam zaufali mogą spać spokojnie, korzystać ze swojego życia i nie myśleć o długach. Nasza kancelaria zajmuje się wszystkim od początku do końca.

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych tylko z nami. Pamiętajcie.


Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów przynosi efekty

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów ma sens z Kancelarią Oddłużeniową. W dzisiejszych czasach wielu konsumentów zmaga się z problemem zadłużenia, który może wynikać z różnych przyczyn, takich jak nieprzewidziane wydatki, utrata pracy czy…

Strona Portal Dłużnika

Pozwany o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment, skorzystał z pomocy prawnej w oddłużaniu w naszej kancelarii. Bez wątpienia do współpracy z nami, zachęciła go strona Portal Dłużnika, która jest naszą wizytówką. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie zadłużonych osób prywatnych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget