Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów przynosi efekty

27 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów ma sens z Kancelarią Oddłużeniową. W dzisiejszych czasach wielu konsumentów zmaga się z problemem zadłużenia, który może wynikać z różnych przyczyn, takich jak nieprzewidziane wydatki, utrata pracy czy po prostu brak odpowiedniego zarządzania finansami osobistymi. Niezależnie od powodu, długi mogą stać się ogromnym ciężarem, a droga do ich spłaty wydaje się być niekiedy nieprzebyta. Jednakże, z pomocą profesjonalnej Kancelarii Oddłużeniowej, możliwe jest skuteczne oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów i odzyskanie finansowej stabilności.

Powód: LC Asset II NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
15.200,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów przynosi efekty

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym, które poszukują skutecznych rozwiązań w celu wyjścia z długów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej wymagającym sprawom i negocjować z wierzycielami na korzystnych warunkach dla naszych klientów.

Przykładem naszej skuteczności jest niedawna sprawa, w której klient dzięki naszej pomocy wygrał sprawę z wierzycielem LC Asset w Sądzie Rejonowym. LC Asset, znany z nieustępliwości i agresywnych działań w egzekwowaniu należności, musiał uznać wyższość naszej strategii prawnej, co pozwoliło naszemu klientowi uwolnić się od długu i odzyskać spokój finansowy. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Takie oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów to my rozumiemy.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zastosowała kompleksową analizę sytuacji klienta, przygotowała odpowiednią linię obrony i doprowadziła do korzystnego rozstrzygnięcia sprawy. W procesie tym kluczowe było indywidualne podejście do każdej sprawy oraz zrozumienie unikalnych okoliczności, z jakimi boryka się każdy klient.

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów z naszą kancelarią to nie tylko ciężka praca prawników, ale również wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu. Zdajemy sobie sprawę, że każda osoba zadłużona to indywidualna historia i nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. Dlatego też nasze podejście jest zawsze dostosowane do konkretnego przypadku, co pozwala na osiągnięcie najlepszych możliwych wyników.

Oferujemy również pomoc w negocjacjach z wierzycielami oraz doradztwo w zakresie zarządzania finansami, aby zapobiec powstawaniu nowych długów w przyszłości. Nasze doświadczenie pokazuje, że oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów to proces, który wymaga nie tylko znajomości prawa, ale także empatii i zrozumienia dla trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się dłużnik. Właśnie dlatego nasza Kancelaria Oddłużeniowa stawia na transparentność, uczciwość i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Firma LC Asset bez szans w sądzie

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów

To nie tylko sukces naszej kancelarii, ale przede wszystkim naszego klienta, który dzięki profesjonalnemu wsparciu i zaangażowaniu naszego zespołu, mógł odetchnąć z ulgą i zacząć nowy rozdział w swoim życiu bez ciężaru długów.

Jeśli Ty również borykasz się z problemem zadłużenia, pamiętaj, że nie jesteś sam. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów to nasza specjalność i pasja – pozwól, że pokażemy Ci, jak możemy Ci pomóc.

Pamiętaj, że długi to nie jest koniec świata. Mając bardzo dobre wsparcie i pomoc w procesie oddłużania możesz osiągnąć wiele. Wystarczy się z nami skontaktować i zacząć działać. Kiedy uważasz, że nie dasz sobie rady, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Lepiej działać wcześniej niż później. W procesie oddłużania czas odgrywa bardzo ważną rolę.


Każda realna pomoc zadłużonym pozwala na redukcję długów

Zanim wyjdziesz z długów, musisz przejść przez proces oddłużania. Z pewnością, kiedy kierują nim specjaliści z naszej Kancelarii Oddłużeniowej, masz pewność, że żadna sprawa nie znajdzie się u komornika. Istotnie przed nami…

Oddłużanie i nakaz zapłaty od Centauris NSFIZ

Oddłużanie i nakaz zapłaty od Centauris. To tym, zajęliśmy się w prezentowanej dzisiaj sprawie. Istotnie spowodował on duże zamieszanie u pozwanej. Bez wątpienia to zaskoczenie wynikało między innymi z tego, że kobieta…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie bardzo zadłużonych konsumentów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget