Efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwie

23 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Bardzo często w naszych artykułach piszemy o tym, że można uniknąć spotkania z komornikiem. Ze względu na fakt, że jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w oddłużaniu, skutecznie pomagamy w tego typu sprawach. Niestety nadal wielu pozywanych o zapłatę nie podejmuje obrony. Oczywiście można się domyślić, jakie są tego konsekwencje. Jednak, nawet wówczas, gdy postępowanie egzekucyjne zostało otwarte, można podjąć odpowiednie kroki. Bez wątpienia efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwe i my prowadzimy tego typu sprawy. Godnym uwagi jest fakt, że na tym etapie trzeba przygotować się na to, że wierzyciel może nie chcieć podjąć dialogu. Dlatego należy robić wszystko, aby, temu zapobiec. Zawsze mówimy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. W związku z tym, pozwana przez Svea Ekonomii Cyprus chcąc zapobiec dalszym komplikacjom, postanowiła zwrócić się do nas po pomoc prawną. Niewątpliwie podjęte przez mecenasa czynności prawne, zadowoliły Klientkę. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.    

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.714,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwe

Efektywne oddłużanie z komornikiem

Gdy pojawiają się nieprzewidziane wydatki lub chcemy spełnić jakieś swoje marzenie, często sięgamy po pożyczki online. Istotnie tego rodzaju pożyczanie jest proste i szybkie. Przede wszystkim nie musimy nikomu się tłumaczyć, z jakiego powodu potrzebujemy pieniędzy. Niewątpliwie właśnie to zachęca wielu konsumentów do korzystanie z tego typu ofert. Jednocześnie na początku nie zdają sobie sprawy, jakie kłopoty na siebie ściągają. Z pewnością spotkanie z komornikiem nie należy do przyjemności i każdy z nas chce tego uniknąć. W związku z tym, kiedy już to się przydarzy, czy efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwe? Z pewnością tak, jeżeli Twoją sprawą zajmą się mecenasi z naszej Kancelarii Oddłużeniowej, masz duże szanse na zamknięcie egzekucji. Jednak i tutaj nic do końca nie jest jednoznaczne i trzeba też przygotować się na porażkę.

Kiedy Twój dług wylądował u komornika, nie ma sensu wyrzucać sobie tego, że nie broniłeś się z profesjonalną pomocą prawną. Oczywiście gdybyś to zrobił, zapewne nie doszłoby to tego, ale i teraz możesz też podjąć działania, których celem będzie jej zawieszenie. Zatem, czy efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwe? Istotnie reprezentujemy Klientów także w sprawach na etapie trwającej egzekucji. Z pewnością robimy wszystko, aby przekonać wierzyciela, żeby zawiesił postępowanie i zawarł ugodę z dłużnikiem. Nie ukrywamy, że tego typu rozmowy są bardzo trudne, ponieważ to wierzyciel trzyma wszystkie karty w rękach. Prawdopodobnie wyrazi zgodę na ratalna spłatę zadłużenia, ale niestety nie zawsze tak się dzieje. Dlatego lepiej zwrócić się do nas po pomoc dużo wcześniej, czyli wówczas, gdy zostanie odebrany sądowy nakaz zapłaty.

Praktycznie każdy pozew o zapłatę wniesiony przez powoda do sądu sprawia, że sąd na posiedzeniu niejawnym wydaje nakaz zapłaty. Oczywiście to orzeczenie wraz z pozwem i załącznikami, jeżeli takowe są, przesyłane jest listem poleconym na adres pozwanego. Z chwilą odebrania przesyłki mamy 14 dni na wniesienie sprzeciwu. Istotnie jeżeli tego nie zrobimy, nakaz uzyska prawomocność i po nadaniu klauzuli wykonalności otworzy wierzycielowi drogę do wszczęcia egzekucji. I tutaj wielu pyta, czy efektywne oddłużanie z komornikiem jest możliwe. Bez wątpienia tak, ale tym bardziej w takiej sytuacji, należy skorzystać z pomocy specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii

Broń się z Kancelarią Oddłużeniową

Kiedy Twoje sprawy wkraczają na etap sądowy, nie rezygnuj z profesjonalnej pomocy prawnej. Niewątpliwie prowadzimy także efektywne oddłużanie z komornikiem, jednak niesie ono za sobą zdecydowanie większy ryzyko niż procesowe. W związku z tym, nie utrudniaj sobie jeszcze bardziej życia i działaj zanim sprawy znajdą się na etapie egzekucyjnym. Bezsprzecznie lepiej działać szybciej i nie dopuścić do spotkania z komornikiem.


Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia

Wiemy, że życie z długami jest niezmiernie trudne. Istotnie każdego dnia poznajemy nowe osoby, które mają kłopoty finansowe i poznajemy ich historie. Oczywiście szukają w naszej Kancelarii pomocy prawnej i dobrych rad,…

Odebrałeś nakaz zapłaty od Eques Creditum? Pomożemy!

Jeżeli właśnie odebrałeś nakaz zapłaty od Eques Creditum, który wydał i doręczył Ci sąd, nie trać czasu, tylko działaj. Bez wątpienia 14 dni, które masz na wniesienie sprzeciwu, zleci szybciej niż Ci…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Efektywne oddłużanie z komornikiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget