Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia

23 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wiemy, że życie z długami jest niezmiernie trudne. Istotnie każdego dnia poznajemy nowe osoby, które mają kłopoty finansowe i poznajemy ich historie. Oczywiście szukają w naszej Kancelarii pomocy prawnej i dobrych rad, które pozwolą na wyjście z impasu. Bez wątpienia oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności od tych, którzy je prowadzą. Dlatego też, tak wielu Polaków kontaktuje się z nami, ponieważ wiedzą, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Niewątpliwie cieszy wzrost świadomość konsumentów, że oddłużaniem nie powinny zajmować się przypadkowe osoby. Z pewnością dzięki temu, więcej osób może skutecznie wychodzić z długów. Przede wszystkim każdy, kto zostaje naszym Klientem, otrzymuje wsparcie na najwyższym poziomie i może liczyć na wszechstronne działania, które podejmiemy na jego rzecz. Bez wątpienia i Pan Jerzy jest zadowolony z naszej pracy i z zamknięciem kolejnej sprawy, redukuje powstały dług. W wyniku podjęcia adekwatnych czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital IV AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.687,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia

Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności

Każdy z nas jest inny. W związku z tym posiadamy indywidualne predyspozycje do wykonywania określonych czynności. Dlatego ktoś jest wybitnym aktorem, a inny cenionym kardiochirurgiem. Istotnie ludzi, którzy posiadają tego typu wykształcenie są tysiące, ale właśnie predyspozycje i umiejętności sprawiają, że jedni są wybitni w tym, co robią, a inni nie wyróżniają się niczym szczególnym. Oczywiście wszyscy jesteśmy potrzebni, ponieważ się uzupełniamy. Podobnie rzeczy się mają także w naszej dziedzinie. Niewątpliwie oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności, które pozwalają w skuteczny sposób pomagać tym, którzy wpadli w długi. Bezsprzecznie muszą one zostać poparte wiedzą z zakresu prawa cywilnego, bankowego, finansowego oraz zasad działania windykacji i egzekucji komorniczej. Kiedy jeszcze to wszystko uzupełnimy doświadczeniem, otrzymujemy pełen obraz zespołu, który tworzy naszą Kancelarię Oddłużeniową.

Pamiętaj leczenie zęba zostaw dentyście, a projektowanie drapaczy chmur architektowi. Istotnie niech każdy robi to, w czym jest dobry i na czym się zna. Podobnie rzeczy mają się w świecie prawników, którzy także mają dziedziny im bliskie. Bezsprzecznie oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności, które nabyliśmy przez wiele lat prowadzenia działalności na rzecz dłużników. Oczywiście na samym początku musieliśmy się wiele nauczyć, aby dojść do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Godnym uwagi jest fakt, że nawet porażki nas nie demotywowały a wręcz przeciwnie. Dlatego, gdy takowa się zdarzała, jeszcze raz analizowaliśmy sprawę i wyłapywaliśmy ewentualne potknięcia. W związku z tym, teraz mamy zupełnie inną perspektywę, która przekłada się na naszą wysoką skuteczność. Z pewnością to, co teraz robimy, wygląda zupełnie inaczej niż dwadzieścia lat tremu.

Trochę zebrał się nam na wspomnienia, ale nie można zapominać, jak to wszystko się zaczęło. Niewątpliwie Pan Łukasz Białkowski założyciel naszej Kancelarii, zna najlepiej całą historię i wie najlepiej, że oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności. Jednak wróćmy do teraźniejszości i skupmy się na tym, co jest tu i teraz. Ponieważ jesteśmy jedną z najlepszych Kancelarii Oddłużeniowych w Polsce, także oczekiwania naszych Klientów są duże. Istotnie jesteśmy skupieni na pracy i dążymy do tego, aby jak najwięcej spraw zamykać na korzyść zadłużonych. Bez wątpienia ta sztuka nam się udaje, a Klienci mogą być spokojni, że unikną egzekucji komorniczej.

Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności, które wykorzystaliśmy w sprawie z Aklektum

Każda sprawa, którą przyjmujemy jest inna. Istotnie nawet fakt, że z danym pozywającym spotykamy się setny raz, nie może uśpić naszej czujności. My wiemy, że oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności, dlatego nieustannie się doskonalimy. Oczywiście to wszystko robimy po to, aby nasze kompetencje rosły, na czym korzystają nasi Klienci. Z pewnością sprawa z Powództwa Alektum Capital mogła wydawać się prosta, jednak po zagłębieniu się w dokumentach, okazało się, że wcale taka nie jest. Bez wątpienia tylko nasze doświadczenie w oddłużaniu pozwoliło ją wygrać.


Skuteczne rozwiązania dla ludzi zadłużonych

Skuteczne rozwiązania dla ludzi zadłużonych oferowane przez naszą Kancelarię Oddłużeniową są na wyciągnięcie ręki. Zadłużenie to problem, który dotyka coraz większej liczby osób. Przyczyny mogą być różne: niespodziewane wydatki, utrata pracy, błędne…

Pozew od Aforti Collections i skuteczna obrona procesowa

Wielu zadłużonych nie zdaje sobie sprawy, że ich długi mogą zostać sprzedane na rzecz innych podmiotów. Z pewnością wówczas jeszcze bardziej denerwują się, odbierając nakaz zapłaty, wydany na rzecz nieznanego wierzyciela.  Bezsprzecznie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie wymaga specjalnych umiejętności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget