Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

20 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego – sukces, który odmienia życie! W obliczu windykacyjnej przeciwności, kiedy groźba utraty stabilności finansowej wisi nad głową, pojawia się pytanie: jak wyjść z tego zmagania zwycięsko? Odpowiedź jest jedna – powierzyć swoją sprawę Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego, gdzie znamy się na oddłużaniu lepiej niż ktokolwiek inny. To właśnie tutaj, gdzie pasja przeplata się z wiedzą, a doświadczenie idzie w parze z determinacją, odnajdują nadzieję ci, którzy myśleli, że ich sytuacja jest bez wyjścia.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
2.712,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

Historia, którą chcę Wam opowiedzieć, jest dowodem na to, że żaden wierzyciel – nawet Ultimo, znany z nieustępliwości – nie jest w stanie stawić czoła skuteczności naszych działań. Nasza Kancelaria podjęła się obrony pozwanej, której przyszłość była zagrożona przez nieubłagane działania windykacyjne i niesamowite długi. Lecz dzięki wytrwałości i niezachwianej wierze w sukces, zmieniliśmy bieg historii.

Przypadek, który chcę przytoczyć potwierdza naszą skuteczność. Finałem było oddalenie powództwa w całości przez Sąd Rejonowy. To był pojedynek, w którym ciężar argumentów, precyzja w działaniu i niezłomność w obronie interesów naszej klientki przyniosły spektakularny triumf. Wierzyciel Ultimo, mimo swej renomy i zasobów, nie był w stanie przeciwstawić się naszej zdecydowanej postawie i dogłębnej znajomości prawa.

W tym punkcie pragnę zaznaczyć – wygrana w sądzie to nie tylko sukces prawny, to przede wszystkim odzyskanie przez pozwaną spokoju ducha i wiary w sprawiedliwość. To moment, w którym długa walka z długami przekształca się w olśniewające zwycięstwo, moment, w którym ciężar zmartwień odchodzi w niepamięć, a perspektywy na przyszłość stają się jaśniejsze.

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego dla naszej Kancelarii Oddłużeniowej to codzienność. Codziennie walczymy o dobro naszych klientów aby żyło się im lepiej i pewniej.

Jesteśmy skuteczni i znamy się na oddłużaniu

To pasja do pomagania, do zmieniania ludzkich losów, do walki o każdy szczegół, który może zaważyć na końcowym wyniku. Dzięki niej, nasza Kancelaria nie tylko skupia się na aspektach prawnych, ale także w pełni angażuje się w osobiste historie naszych klientów, rozumiejąc, jak wiele dla nich znaczy wygrana.

Nie ma rzeczy niemożliwych dla tych, którzy mają odwagę walczyć o swoje prawa. Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego to nie tylko zespół wybitnych prawników. To zespół ludzi z ogromnym sercem, dla których każda wygrana sprawy to powód do dumy i kolejny krok w misji oddłużania swoich klientów.

Zakres naszej działalności nie ogranicza się jedynie do sądu

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

To kompleksowa obsługa prawna, doradztwo, negocjacje z wierzycielami oraz indywidualnie dostosowane strategie oddłużeniowe. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom ją zapewnić. Historia, którą przedstawiłam, to tylko jedna z wielu. To historia, w której Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego przyczyniła się do oddalenia powództwa w całości przez Sąd I Instancji. To dowód na to, że z nami, nawet gdy przeciwności wydają się nie do pokonania, można odnaleźć drogę do finansowej wolności.

Pamiętajcie, w obliczu windykacji, nie jesteście sami – jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc, z pasją, którą wkładamy w każdą sprawę. Bo dla nas nie ma większej satysfakcji, niż widzieć uśmiech na twarzy klienta, który właśnie dowiedział się, że wygrał.

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego z naszą Kancelarią Oddłużeniową jest jak najbardziej możliwe.


Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów to nasza specjalność. To hasło, które dla wielu naszych klientów stało się synonimem nadziei i początkiem nowego, wolnego od zobowiązań finansowych życia. Jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową, która z…

Profesjonalnie pomagamy w oddłużaniu i sprawie z Profi Credit

Sprawa z Profi Credit zmusiła Pana Eryka na zmianę spojrzenia na posiadane długi. Bez wątpienia sam fakt pozwania przez firmę pożyczkową sprawił, że mężczyzna poważnie zastanowił się nad problemem. Oczywiście z rozumiał,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget