Kredyt oddłużeniowy dla firmy – czy to skuteczne rozwiązanie?

20 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Kredyt oddłużeniowy dla firmy – czy to naprawdę skuteczne rozwiązanie? Według nas nie. W obliczu problemów finansowych, wiele firm decyduje się na wzięcie kredytu w celu oddłużenia swojego biznesu. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to szybki i łatwy sposób na wyjście z długów, ale czy na pewno? Kancelaria Oddłużeniowa podkreśla, że kredyt oddłużeniowy dla firmy wcale nie musi jej oddłużyć i ostrzega przed pochopnymi decyzjami. Kluczem do sukcesu jest świadome zarządzanie finansami i poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
15.000,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
 Zasądzono 3.529,96 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Bądźcie czujni! Decyzja o zaciągnięciu kredytu na oddłużenie firmy powinna być poprzedzona głęboką analizą sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz możliwych konsekwencji takiego działania. Zanim właściciel firmy zdecyduje się na takie posunięcie, powinien rozważyć inne dostępne opcje, takie jak negocjacje z wierzycielami czy korzystanie z pomocy prawnej oferowanej przez specjalistyczne kancelarie.

Kredyt oddłużeniowy dla firmy

Eksperci z Kancelarii Oddłużeniowej podkreślają, że zaciągnięcie kredytu na spłatę istniejących zobowiązań może prowadzić do pogłębienia problemu zadłużenia, a nie jego rozwiązania. Zamiast tego, kancelaria proponuje skorzystanie z profesjonalnego doradztwa, które może pomóc w wypracowaniu strategii oddłużenia dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości firmy.

Kredyt oddłużeniowy dla firmy

Praktyka pokazuje, że odpowiednio zastosowane metody oddłużeniowe mogą przynieść znaczące rezultaty. Przykładem może być historia klientki Kancelarii Oddłużeniowej, która borykając się z poważnymi problemami finansowymi swojej firmy, skorzystała z profesjonalnego wsparcia prawnego. Dzięki kompleksowej analizie sytuacji i zaproponowaniu skutecznej strategii oddłużeniowej udało się jej uratować firmę przed upadłością.

Wspomniana klientka, dzięki zaangażowaniu kancelarii, doświadczyła również sukcesu na płaszczyźnie sądowej. Sąd Rejonowy, biorąc pod uwagę przedstawione argumenty i dowody, oddalił powództwo wobec firmy klientki w części. To potwierdzenie, że profesjonalne podejście do problemu zadłużenia może skutkować realnymi korzyściami dla przedsiębiorstwa.

Kredyt oddłużeniowy dla firmy może wydawać się atrakcyjnym rozwiązaniem, jednak nie zawsze jest to skuteczna metoda na wyjście z długów. Warto być czujnym i nie podejmować pochopnych decyzji, które mogłyby jeszcze bardziej pogorszyć sytuację finansową przedsiębiorstwa. Kluczowym aspektem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy pomogą w znalezieniu najlepszego rozwiązania dostosowanego do konkretnego przypadku. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje swoje doświadczenie i wiedzę, aby wspierać firmy w skutecznym oddłużaniu i odbudowie stabilności finansowej.

Zaciąganie kredytu na oddłużenie firmy może nieść ze sobą ryzyko. Należy pamiętać, że jest to nadal zobowiązanie, które trzeba będzie spłacić, często z dodatkowymi odsetkami. Decydując się na taki krok, przedsiębiorca powinien dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową oraz realne możliwości generowania dochodu, aby nie wpędzić firmy w jeszcze większe tarapaty.

Wygrana sprawa z Ultimo

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie profesjonaliści podejmą się trudnego zadania doprowadzenia Twoich finansów do stanu stabilności. Kancelaria nasza zyskuje zaufanie klientów dzięki indywidualnemu podejściu, skuteczności działania oraz pełnemu profesjonalizmowi. Jeśli więc borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, pamiętaj, że najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa jest do Twojej dyspozycji. Profesjonalna pomoc jest w zasięgu ręki, a rozwiązanie Twoich problemów finansowych może być bliżej, niż myślisz. Nie czekaj - zadbaj o swoją finansową przyszłość już dziś.

Kredyt oddłużeniowy dla firmy to ogromne ryzyko.


Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego

Szybkie umorzenie postępowania windykacyjnego z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego – sukces, który odmienia życie! W obliczu windykacyjnej przeciwności, kiedy groźba utraty stabilności finansowej wisi nad głową, pojawia się pytanie: jak wyjść…

Oddłużanie w sprawie z Prokura

Każdy Klient naszej kancelarii oddłużeniowej chciałby, aby w jego sprawach zapadały wyroki oddalające powództwa w całości. Oczywiście takie też byłoby nasze życzenie, jednak nie zawsze jest to możliwe. Z pewnością na rozstrzygniecie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt oddłużeniowy dla firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget