Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

20 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów to nasza specjalność. To hasło, które dla wielu naszych klientów stało się synonimem nadziei i początkiem nowego, wolnego od zobowiązań finansowych życia. Jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, dając naszym klientom wsparcie i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu oddłużania.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.200,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasze doświadczenie i skuteczność potwierdza historia jednej z klientek, która dzięki naszej pomocy wygrała sprawę z wierzycielem Alektum. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, co dla naszej klientki było nie tylko ogromnym sukcesem, ale i ulgą, która pozwoliła jej odzyskać spokój ducha i finansową stabilność.

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

To stwierdzenie, które może wydawać się nierealne, ale w naszym wykonaniu jest jak najbardziej możliwe. Rozumiemy, że zadłużenie to ogromny ciężar, który wpływa na wszystkie sfery życia. Dlatego naszym celem jest nie tylko pomoc prawna, ale również wsparcie emocjonalne naszych klientów. Staramy się, aby każdy, kto do nas trafia, czuł się zrozumiany i bezpieczny, mając świadomość, że oddał swoje problemy w ręce ekspertów.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Zdajemy sobie sprawę, że każda historia jest inna i wymaga szczegółowej analizy oraz dostosowania strategii oddłużeniowej do konkretnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą skuteczność naszych działań.

Proces oddłużania rozpoczynamy od dokładnego zrozumienia sytuacji finansowej każdego klienta, a następnie przystępujemy do przygotowania planu oddłużania. Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszych warunków spłaty zobowiązań, co często oznacza umorzenie części długu lub rozłożenie spłaty na wygodne raty. W przypadku spraw sądowych, tak jak to miało miejsce w sprawie z Alektum, reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania, dbając o to, aby ich prawa były w pełni respektowane.

Nasze działania to zapewnienie długofalowej stabilizacji finansowej

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

Edukujemy naszych klientów w zakresie zarządzania finansami, aby w przyszłości mogli unikać podobnych problemów i cieszyć się życiem bez długów. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów to proces. To proces, który może wydawać się skomplikowany i stresujący, ale z naszą pomocą staje się znacznie prostszy i bardziej przystępny. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół wykwalifikowanych prawników i doradców finansowych. To właśnie nasi profesjonaliści każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom wyjść na prostą.

Jeśli zmagasz się z problemem zadłużenia, pamiętaj, że nie jesteś w tym sam. Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów to nasza specjalność, a nasza kancelaria jest gotowa zapewnić Ci niezbędne wsparcie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc. Razem możemy przejść przez ten trudny czas i otworzyć nowy rozdział w Twoim życiu, wolny od długów i pełen nowych możliwości.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zajmuje się oddłużaniem już dobre 20 lat. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nie boimy się żadnych spraw i podejmujemy się nawet tych najbardziej skomplikowanych. Wszystko po to aby nasi klienci mieli spokojną głowę i mogli spać również spokojnie. Kiedy my zajmujemy się oddłużaniem, nasi klienci mogą korzystać ze swojego życia i zająć się sprawami codziennymi.

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów to nasza pasja oraz codzienność!


Pozabankowe chwilówki dla zadłużonych to droga donikąd

Osoby, które zwracają się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej po pomoc, chcą podjąć prawdziwą walkę ze swoimi długami. Istotni zdają sobie sprawę, że tylko tacy specjaliści jak My, są w stanie wyprowadzić ich…

Pozew od funduszu sekurytyzacyjnego. Sprawa z Prokura

Nie możemy napisać, że pozew od funduszu sekurytyzacyjnego był zaskoczeniem. Oczywiście można był spodziewać się takiego przebiegu sprawy po tym, jak najpierw Kruk windykował zapłatę długu. Ponieważ Kruk i Prokura są ze…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne i profesjonalne oddłużanie długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget