Skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych tylko w naszej Kancelarii

18 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Najwyższy czas zerwać z twierdzeniem, że z długami trzeba żyć. Istotnie tak może twierdzić ktoś, kto nigdy się z nimi nie zmagał i nie ma pojęcia, jakie to wszystko wygląda. Przede wszystkim należy mieć świadomość, że można się z nimi uporać. Bezsprzecznie tylko skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych, której udzielamy jest ratunkiem dla tych, którzy wpadli w długi. Istotnie nie wierzcie w to, co słyszycie, a mianowicie, że nic nie da się zrobić i wierzyciele maja prawo dochodzić zapłaty. Oczywiście w żadnym wypadku nie zaprzeczamy, że mogą wnosić do sądów pozwy o zapłatę. Bez wątpienia każdy wierzyciel ma prawo to robić, ale nasze zastrzeżenia budzą zupełnie inne kwestie. Przede wszystkim z długów można wyjść, jak i można podważyć zasadność dochodzonego procesowo roszczenia. Ponieważ doskonale wiemy, że często kwoty, których zapłaty żądają różne podmioty są nienależne w części, a nawet w całości. Nasze stanowisko potwierdza wyrok wydany w sprawie z Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
10.523,26 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych jest możliwa

Skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych

Zapamiętaj raz na zawsze, że nie jesteś skazany na życie z długami! Bez wątpienia nasi mecenasi każdego dnia zadają kłam temu twierdzeniu. Istotnie codziennie spływają do Kancelarii wyroki, gdzie sądy oddalają niezasadne powództwa wierzycieli. Z pewnością także wynegocjowane korzystne ugody sprawiają, że dłużnicy mogą bez większych obciążeń spłacać istniejące długi. Oczywiście to nie dzieje się samo z siebie a dlatego, że skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych u nas staje się rzeczywistością. Ze względu na fakt, ze jesteśmy kancelarią prawną, nasz zespół tworzą mecenasi, którzy posiadają odpowiednią wiedzę. Niewątpliwie oddłużanie to wymagająca dziedzina, w związku z tym mamy ekspertów z najróżniejszych dziedzin. A wszystko po to, aby podejmowane przez nas czynności, przynosiły wymierne korzyści naszym Klientom.

Zaufaj naszej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu spraw związanych z długami. Bez wątpienia nie jesteśmy nowicjuszami na rynku oddłużeniowym i posiadamy ugruntowaną pozycję. Oczywiście skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych jest naszym priorytetem, dlatego też nieustannie doskonalimy swoje umiejętności. Istotnie bez tego nawet nie stalibyśmy w miejscu, ale po prostu cofalibyśmy się. Z pewnością nie o to chodzi w naszej pracy. Przede wszystkim musimy pozostać ze wszystkim na bieżąco, a nawet wyprzedzać o krok wierzycieli naszych Klientów. Jeszcze bardziej kłaść nacisk na permanentne doskonalenie, żeby nic nam nie umknęło. Na szczęście utrzymujemy się na szczycie i służymy pomocą tysiącom zadłużonych.

Pamiętaj, że dobrą Kancelarię Oddłużeniową poznasz po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. Bezsprzecznie skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych jest naszym celem, dlatego wszystkie podejmowane przez nas kroki, sprowadzają się do redukcji długów. Istotnie brzmi to dość prosto, ale w praktyce wymaga to ogromnej elastyczności, koordynacji pracy specjalistów z różnych dziedzin, żeby wszystko w sumie doprowadziło do oddłużenie Klienta.  Z pewnością nie każdą sprawę o zapłatę można wygrać w sądzie, pomimo największych starań. Oczywiście nie wstydzimy się napisać, że nam też czasami zdarzy się przegrać proces w sądzie, ale nie zostawiamy dłużnika z kłopotem. Podejmujemy się wówczas negocjacji z wierzycielem, w celu zawarcie korzystnej ugody na ratalną spłatę zadłużenia.

Wyrok oddalający powództwo Ultimo Portfolio Investment

Jeżeli tak jak nasz Klient masz kłopoty ze spłatą posiadanych zobowiązań, udzielna przez nas skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych jest właśnie dla Ciebie. Istotnie nasza kancelaria jest po to, żeby pomagać tym, którzy wpadli w długi. Tak jak w prezentowanej sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, analiza dokumentów i wdrożenia ustalonego planu oddłużania, może przynieść tak wspaniałe rezultaty. Reasumując, w imieniu Klienta wdaliśmy się w spór przed sądem i wykazaliśmy, że dochodzone roszczenie jest nienależne. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia oddalił całe powództwo.


Oddłużanie przekaż specjalistom z Kancelarii Oddłużeniowej

Wiemy, że wielu Polakom nie jest łatwo. Istotnie rosnące ceny nie ułatwiają zarządzaniem domowym budżetem. Niewątpliwie liczni mają kłopoty, aby domknąć go na koniec miesiąca bez zamartwiania się, że zbraknie pieniędzy. Z…

Nakaz zapłaty od Eques Debitum i skuteczna obrona w sądzie

Wielu Klientów instytucji pozabankowych myśli, że częściowa spłata zadłużenia, uchroni ich przed sprawą w sądzie. Oczywiście nie ma nic mylnego. Bez wątpienia pożyczkodawca będzie dochodził zapłaty, zgodnie z zapisami w umowie. W…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget