Przemyślane i skuteczne oddłużenia

17 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Ultimo NSFIZ to jeden z największych graczy na rynku obrotu wierzytelnościami. Istotnie, jeżeli posiadasz przeterminowane długi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden, a nawet kilka z nich zostanie sprzedanych do tego funduszu sekurytyzacyjnego. Z pewnością nie musisz się nadto martwić, kiedy odbierzesz sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz tego podmiotu. Oczywiście przemyślane i skuteczne oddłużenia w naszej Kancelarii może sprawić, że podniesione roszczenie upadnie w całości lub części w sądzie. Istotnie pomoc prawna udzielana przez naszych mecenasów najczęściej sprawia, że zapadają korzystne wyroki. Niewątpliwie także rozstrzygniecie w sprawie, którą prezentujemy, uznajemy na sukces. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Ultimo, obniżając dochodzoną kwotę z 4.566,48 zł do 1.933,57 zł. Także koszty procesu minimalnie przekroczyły 20 zł. Dlatego Klientka w sumie zaoszczędziła na tej sprawie prawie 3.500,00 zł. Jak widać, każdy wyrok, gdzie sąd oddala część powództwa, jest korzystny dla pozwanej osoby.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
4.566,48 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 1.933,57 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, koszty procesu w wysokości 21,28 zł

Przemyślane i skuteczne oddłużenia z naszą Kancelarią

Czasami brak właściwej informacji przyczynia się do tego, że dłużnik tak naprawdę nie wie, kto i za co go pozywa. Z pewnością z chwilą odebrania sądowego nakazu zapłaty, odczuwa jeszcze większy niepokój. Istotnie jest zdezorientowany i koniecznie powinien skorzystać z pomocy profesjonalistów w oddłużaniu. Bezsprzecznie przemyślane i skuteczne oddłużenia, które prowadzimy, pozwalają uporać się z kłopotami i uspokoić Klienta. Oczywiście dla nas nie jest niczym dziwnym fakt, że to nie pożyczkodawca wnosi do sądu pozew o zapłatę. Niewątpliwie wiemy, że sprzedaż przeterminowanych długów nie jest niczym niezwykłym i bardzo często ma miejsce. Bez wątpienia cesja, czyli sprzedaż wierzytelności może pomóc dłużnikowi, kiedy ta znajdzie się w sądzie.

Przemyślane i skuteczne oddłużenia

Prawdopodobnie wielu zadłużonych nie ma pojęcia, że wierzyciel nie pytając o zgodę, może sprzedać dług. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to działania zgodne z prawem i informowanie o tym Klienta nie jest obowiązkowe. Istotnie inaczej sprawa wygląda już po drugiej stronie, kiedy inny podmiot nabędzie wierzytelność. Oczywiście na wierzycielu wtórnym spoczywa obowiązek przekazania tej informacji, ale wiemy, że czasami nie ma to miejsca. Dlatego bywa, że pozywani dowiadują się o zmianie wierzyciela w chwili, kiedy odbierają nakaz zapłaty wydany przez sąd. Jednak przemyślane i skuteczne oddłużenia prowadzone w naszej Kancelarii, w zdecydowanej większości kończą się na korzyść Klientów. W związku z tym nie wpadaj w panikę, gdy odbierzesz przesyłkę z sądu i zobaczysz w dokumentach powoda, o którym nigdy nie słyszałeś. Skontaktuj się z nami, a my wszystkim się zajmiemy.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że kiedy chcesz pomagać zadłużonym, jednocześnie bierzesz na siebie ogromną odpowiedzialność. Z pewnością nie można traktować tego tematu lekko, ponieważ można naprawdę skrzywdzić osoby, które już są w tragicznej sytuacji. W związku z tym, tylko przemyślane i skuteczne oddłużenia mogą pozwolić wielu na otworzenie nowego rozdziału w swoim życiu. Dlatego nie proponuj komuś pomocy, jeżeli nie wiesz, co się z nią wiąże. Przede wszystkim rozsądek, rzetelność, rozwaga i uczciwość, powinny przyświecać wszystkim, podejmowanym decyzjom. Oczywiście o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym nie trzeba nikomu tutaj przypominać, gdyż jest to dla nas oczywiste.

Za nami kolejne przemyślane i skuteczne oddłużenia procesowe

Tak proszę Państwa, mamy za sobą liczne przemyślane i skuteczne oddłużenia, dzięki którym Klienci naszej Kancelarii Oddłużeniowej, odzyskują wolność finansową. Bez wątpienia także Klientka, którą reprezentowaliśmy w sprawie z powództwa Ultimo NSFIZ, może mówić o dobrym wyroku, jaki zapadł w sądzie. Bezsprzecznie znaczące ograniczenie całego roszczenia wierzyciela wtórnego jest dla Pani Agnieszki i także dla nas, dużym sukcesem. Istotnie cieszy najbardziej to, jak widzimy, kiedy długi naszych Klientów maleją.


Pomoc dla dłużników – jak możemy Ci pomóc?

Zadłużenie to problem, który dotyka coraz większej liczby osób. W dzisiejszych czasach, kiedy życie na kredyt stało się normą, bardzo łatwo jest stracić kontrolę nad swoimi finansami. Jeśli czujesz, że problem długów…

Profi Credit i postępowanie nakazowe

Profi Credit i postępowanie nakazowe to od lat ta sama historia. Pani Iwona, tak jak inni konsumenci, zawierając umowę pożyczki, podpisała weksel in blanco. W związku z tym, dała firmie pożyczkowej narzędzie,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Przemyślane i skuteczne oddłużenia

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget