Pomoc dla dłużników – jak możemy Ci pomóc?

16 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zadłużenie to problem, który dotyka coraz większej liczby osób. W dzisiejszych czasach, kiedy życie na kredyt stało się normą, bardzo łatwo jest stracić kontrolę nad swoimi finansami. Jeśli czujesz, że problem długów zaczyna przerastać Twoje możliwości, pamiętaj, że nie jesteś sam. Istnieją specjalistyczne instytucje, które oferują pomoc dla dłużników. Wśród nich wyróżnia się najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa, która jest w stanie wyciągnąć Cię ze spirali zadłużenia i przywrócić finansową stabilność. Pomoc dla zadłużonych istnieje.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
8.927,52 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w części.

Portal Dłużnika to pomoc dla dłużników

Pomoc dla dłużników

Zadłużenie może stać się problemem w różnych okolicznościach. Czasem jest to wynik nieprzewidzianych wydarzeń, takich jak utrata pracy, choroba czy inne nieszczęśliwe zdarzenia, które nagle zmieniają naszą zdolność do spłaty zobowiązań. Innym razem to efekt nierozważnych decyzji finansowych lub braku wiedzy o tym, jak zarządzać budżetem domowym. Niezależnie od przyczyny, ważne jest, aby jak najszybciej poszukać rozwiązania.

Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa to taka, która oferuje kompleksową pomoc dla dłużników, dostosowaną do indywidualnej sytuacji każdego klienta. Specjaliści z naszej kancelarii przeprowadzą dokładną analizę Twojej sytuacji finansowej, aby zrozumieć przyczyny zadłużenia i zaproponować skuteczne rozwiązania.

Współpraca z Kancelarią Oddłużeniową może obejmować:

- Negocjacje z wierzycielami.
- Reprezentowanie klienta w sądzie, jeśli istnieje taka potrzeba.
- Doradztwo prawne i finansowe, które pomoże uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

Historia klienta wyciągniętego ze spirali zadłużenia

Historie sukcesu są najlepszym dowodem na skuteczność działania Kancelarii Oddłużeniowej. Jedną z takich historii jest przypadek pana Andrzeja, który znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Z górującymi nad nim długami, niemożliwymi do spłaty z miesięcznych dochodów, pan Andrzej czuł się bezradny. Zwrócił się o pomoc do naszej kancelarii, która przeanalizowała jego sytuację i zaoferowała skuteczny plan działania.

Dzięki profesjonalnemu podejściu udało się. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części. Co więcej, doradcy pomogli mu w zaplanowaniu domowego budżetu tak, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Dziś pan Andrzej może cieszyć się życiem bez ciężaru długów, a jego historia stanowi inspirację dla innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji.

Dlaczego warto zaufać najlepszej kancelarii oddłużeniowej?

Pomoc dla dłużników

Wybierając pomoc Kancelarii Oddłużeniowej, warto postawić na tę, która cieszy się dobrą opinią i ma udokumentowane sukcesy w pomaganiu swoim klientom. Najlepsza kancelaria to taka, która:

- Posiada doświadczenie i wiedzę niezbędną do skutecznego radzenia sobie z problemem zadłużenia.
- Traktuje każdego klienta indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i empatią.
- Oferuje przejrzyste warunki współpracy, bez ukrytych kosztów.
- Jest dostępna dla swoich klientów, oferując wsparcie na każdym etapie procesu oddłużeniowego.

Pamiętaj, że zadłużenie to nie wyrok, a pomoc dla dłużników naszych specjalistów może okazać się kluczowa w powrocie do finansowej stabilności. Jeśli więc borykasz się z problemem długów, nie zwlekaj – skontaktuj się z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową i zacznij działać na rzecz swojej lepszej przyszłości już dziś.

Pamiętajcie, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Uważamy, że każdy jest w stanie poradzić sobie z długami, jeśli oczywiście tylko tego chce. Dlatego nasza kancelaria wyciąga rękę i oferuje skuteczną oraz profesjonalną pomoc w oddłużaniu. Pomoc dla dłużników istnieje i z nami można odzyskać wolność finansową oraz cieszyć się życiem. Nie czekaj!


Sprawdzona pomoc dla ludzi zadłużonych

Sprawdzona pomoc dla ludzi zadłużonych? Owszem! Zobacz, jak najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa może Cię wyciągnąć ze spirali zadłużenia. Zadłużenie to problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Przyczyny mogą być różne –…

Oddłużamy w sprawie z Alektum Capital

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Oczywiście może jest to prawda, ale jak żyć, kiedy ciągle ich brakuje. Bez wątpienia przekonała się o tym Pani Otylia, kiedy musiała liczyć każdą złotówkę,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc dla dłużników

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget