Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia

17 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia z Kancelarią Oddłużeniową i Klientka uwolniona od ciężaru długów. W obliczu rosnących długów i nieustającej presji ze strony firm windykacyjnych, wiele osób czuje się przytłoczonych i pozbawionych możliwości obrony. Jednak sytuacja nie jest bez wyjścia – istnieją specjalistyczne kancelarie, które oferują profesjonalną pomoc w procesie antywindykacji. Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, w którym dłużnicy mogą uzyskać skuteczną ochronę prawną i wsparcie w walce z niesprawiedliwymi praktykami windykacyjnymi. Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia jest możliwa i skuteczna.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.903,40 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Jednym z sukcesów, który potwierdza skuteczność działań antywindykacyjnych, jest niedawna sprawa klientki Kancelarii Oddłużeniowej. Ta odważna kobieta stanęła w obliczu ogromnego ciężaru długów, z którym nie mogła sobie poradzić. Dzięki wsparciu specjalistów z kancelarii, udało się uwolnić ją od tego brzemienia, a sprawę rozstrzygnięto pozytywnie na korzyść klientki.

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia

Kluczowym momentem w procesie antywindykacyjnym była wygrana sprawy w Sądzie I Instancji. Profesjonalna reprezentacja prawna i dogłębna analiza dokumentacji pozwoliły na skuteczne obalenie roszczeń wierzyciela. Kancelaria Oddłużeniowa wykazała, że działania podjęte przez wierzyciela – firmę Alektum – nie były zgodne z obowiązującym prawem, co skutkowało oddaleniem ich żądań.

Firma Alektum, znana z intensywnych działań windykacyjnych, ponownie nie zdołała przeforsować swoich roszczeń. To nie pierwszy przypadek, kiedy Kancelaria Oddłużeniowa skutecznie staje w obronie swoich klientów w starciu z tym wierzycielem. Wiedza i doświadczenie prawników specjalizujących się w antywindykacji pozwoliły na zneutralizowanie działań Alektum i ochronę praw dłużnika.

Proces antywindykacji to złożona procedura, która wymaga nie tylko znajomości prawa, ale także umiejętności negocjacyjnych i strategicznego planowania. Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje analizę sytuacji dłużnika, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji oraz reprezentację w sądzie. Specjaliści z kancelarii podejmują wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić klientom optymalne rozwiązania i wyjście z długów.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej?

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia

1. Profesjonalizm i Doświadczenie bo Kancelaria Oddłużeniowa zatrudnia wykwalifikowanych prawników. Nasze doświadczenie i wiedza są kluczowe w skutecznym prowadzeniu spraw antywindykacyjnych.

2. Indywidualne Podejście bo każdy przypadek jest inny, dlatego kancelaria zapewnia indywidualne podejście do sytuacji każdego klienta. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie strategii prawnej do konkretnych potrzeb i okoliczności.

3. Ochrona Prawna bo dłużnicy często nie są świadomi swoich praw i możliwości obrony przed agresywnymi praktykami windykacyjnymi. Kancelaria Oddłużeniowa zapewnia ochronę prawną i pomaga w odzyskaniu spokoju finansowego.

4. Efektywność bo liczne wygrane sprawy i pozytywne opinie klientów świadczą o efektywności działań kancelarii. Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia to realna szansa na uwolnienie się od długów i uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji prawnych.

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia z Kancelarią Oddłużeniową to sprawdzona metoda na wyjście z długów i obronę przed nieuczciwymi działaniami windykacyjnymi. Dzięki profesjonalnej pomocy prawnej, klientka wspomniana na początku artykułu została uwolniona od ciężaru długów, a firma Alektum nie zdołała przeforsować swoich roszczeń. To kolejny przykład, że z odpowiednim wsparciem i ekspertyzą, dłużnicy mogą skutecznie chronić swoje prawa i odzyskać kontrolę nad swoją sytuacją finansową.

Oddaj nam swoje sprawy i problemy a my zrobimy wszystko abyś był wolny od długów i mógł cieszyć się życiem oraz z niego korzystać. Życie masz jedno. Nie pozwól go zniszczyć. Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia z nami to coś pięknego.


Przemyślane i skuteczne oddłużenia

Ultimo NSFIZ to jeden z największych graczy na rynku obrotu wierzytelnościami. Istotnie, jeżeli posiadasz przeterminowane długi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden, a nawet kilka z nich zostanie sprzedanych do tego funduszu sekurytyzacyjnego.…

Obrona przed pozwem Profi Credit i korzystny wyrok w sprawie

Ciągle zajmujemy się sprawami, w których nasi Klienci są pozywani o zapłatę niezasadnie naliczanych kosztów pozaodsetkowych. Bez wątpienia tam, gdzie rzeczywiście dług istnieje, należy go zapłacić, Jednak w przypadku firm pożyczkowych kwoty,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja z prawdziwego zdarzenia

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget