Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego

15 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Każdy dłużnik marzy o tym, aby sprawy, które spędzają mu sen z powiek w końcu się zakończyły. Istotnie tylko definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego przyczynia się do tego, że sprawa ulega zamknięciu. Oczywiście najprościej jest, kiedy spłacimy cały dług i wówczas jest po sprawie. Jednak, co robić, gdy nie mamy na to pieniędzy, a wierzyciel uzyskał już nakaz zapłaty? Z pewnością nie można bezradnie rozkładać rąk, tylko należy zachować się tak jak pozwany przez DDM Invest. Niewątpliwie nawiązanie współpracy z naszą Kancelarią Oddłużeniową, okazało się najlepszą decyzją, jaką podjął od dłuższego czasu. Ponieważ jako nasz Klient może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów, sukcesywnie zmniejsza powstałe zadłużenie. Bez wątpienia także sprawa, którą dzisiaj prezentujemy, przybliżyła Pana Romana do finansowej wolności. W rezultacie skutecznie poważyliśmy zasadność powództwa DDM Invest i sąd wydał wyrok, którym oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego.  

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.306,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego

Pamiętaj to, że upadłeś, nie musi oznaczać, że całe życie spędzisz z długami i w asyście komornika. Bez wątpienia definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego jest możliwe, ale musisz właściwe się za to zabrać. Z pewnością nie możesz popełniać kolejnych błędów i zaciągać pożyczek, aby zamknąć egzekucję. Istotnie to, że spłacisz jeden dług u komornika, wcale nie oznacza, że już jesteś wolny. Ponieważ zafundowałeś sobie następne drogie finansowania, prawdopodobnie sytuacja się powtórzy. Przede wszystkim musisz pójść w stronę profesjonalnej pomocy prawnej. Oczywiście należy wybrać Kancelarię taką ja nasza, która specjalizuje się w oddłużaniu i ma w tym zakresie wiele sukcesów. Godnym uwagi jest fakt, że tylko eksperci od spraw związanych z długami, właściwie zajmą się Twoimi sprawami.

Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego

Kładziemy duży nacisk na to, aby edukować Polaków i pokazywać im, że można wyjść z długów. Istotnie wiemy od naszych Klientów, że to, o czym czytają na naszej stronie, dosłownie otwiera im oczy. Oczywiście dowiadują się też, że definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego jest jak najbardziej możliwe. Przede wszystkim muszą zwrócić się po pomoc prawną do właściwej kancelarii prawnej, która działa na rzecz zadłużonych. Z pewnością my jesteśmy takim miejscem, w którym wielu Polaków pozbywa się długów i wraca do spokojnego życia. W przeciwieństwie do innych, działamy na rzecz zadłużonych kompleksowo, wykorzystując wiedzę, umiejętności i doświadczenie naszych mecenasów.

Pamiętaj, że na oddłużaniu trzeba się znać. Istotnie nawet nie każdy mecenas jest gwarancją na to, że Twoje sprawy zostaną poprowadzone właściwie. Z pewnością definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego będzie miało miejsce, gdy dług przestanie istnieć. Jednak, aby tak się stało, należy podjąć odpowiednie czynności prawne. Podczas gdy inni dopiero uczą się, nasz zespół wie jak podejść do najróżniejszych długów. Dlatego też nie boimy się podejmować prowadzenia nawet bardzo skomplikowanych spraw, a wszystko po to, aby każdy miał szansę na pozbycie się długów. W rezultacie nasi Klienci wracają do normalnego życia wolnego od windykacji, sądów i komornika.

Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego stało się faktem

W prezentowanej sprawie, walczyliśmy o to, aby sąd oddalił całe powództwo DDM Invest. Oczywiście definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego było naszym nadrzędnym celem. Przede wszystkim skupiliśmy się, aby we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty wykazać, że dochodzona procesowo kwota jest niezasadna. Istotnie stanęliśmy na wysokości zadania, co potwierdza wyrok, który prezentujemy Państwu poniżej. Ponieważ przedstawione przez naszego mecenasa argumenty nie podlegały dyskusji, jak widać, mogło zapaść tylko jedno orzeczenie i to na korzyść naszego Klienta.


Umowa pożyczki lub kredytu może sprawić problem

Umowa pożyczki lub kredytu – jak w ogóle ją zrozumieć? Czy ktokolwiek czytał umowę w całości? Powód: Skyline Associates Inc. z/s w Mission Viejo (USA) Wartość przedmiotu sporu: 3.385,19 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu…

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi i kolejny sukces

Wszyscy pozywani o zapłatę wiedzą, z jak ogromnym stresem wiążą się tego typu sprawy. Dlatego, aby sobie pomóc zwracają się po pomoc prawną do profesjonalistów. Sprawą Pana Wiktora zajęła się najlepsza kancelaria…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget