Najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi i kolejny sukces

Wszyscy pozywani o zapłatę wiedzą, z jak ogromnym stresem wiążą się tego typu sprawy. Dlatego, aby sobie pomóc zwracają się po pomoc prawną do profesjonalistów. Sprawą Pana Wiktora zajęła się najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi. Oczywiście pozwany przez Kancelaria Medius o zapłatę 6. 741,82 zł,  mieszkał w zupełnie innym mieście. W związku z tym wykorzystaliśmy wszystkie dostępne kanały do porozumiewania się na odległość. Niewątpliwie można działać i w ten sposób, zapewniając Klientowi pomoc prawną na najwyższym poziomie. Przede wszystkim po analizie dokumentów, które otrzymaliśmy od pozwanego mailem, mecenas zajmujący się sprawą, ustalił plan oddłużania. Bez wątpienia wywiązał się zew swojego zadania perfekcyjnie, ponieważ sąd wydał wyrok oddalający. Powództwo Kancelaria Medius upadło w całości.  

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.741,82 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi? Portal Dłużnika zapewni pomoc w oddłużaniu na najwyższym poziomie

Mamy świadomość, że osoby, które wpadły w długi, coraz częściej szukają pomocy prawnej. Bez wątpienia wcale nie jest to takie proste jak by mogło się wydawać. Chociaż w Internecie znajdziemy wiele ofert takowej pomocy, jednak trzeba uważać, aby dobrze wybrać. Oczywiście łatwo wpakować się na minę, która niestety może bardzo zaszkodzić, a wyrządzonych szkód, nie da się naprawić. Dlatego zwracamy uwagę, że najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi, czyli nasz Portal Dłużnika zapewni Państwu pomoc na najwyższym poziomie. Godne uwagi jest to, że oddłużamy Klientów z całej Polski. W związku z tym, kiedy zależy Ci na naprawdę profesjonalnej i kompleksowej pomocy podczas wychodzenia z długów, skontaktuj się z nami. Z pewnością będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

Kancelaria Medius przegrywa proces o zapłatę

Kancelaria Medius wnosi do sądu pozew o zapłatę. Mecenas z Portalu Dłużnika reprezentuje pozwanego. Chociaż sąd na postawie twierdzeń powoda wydał nakaz zapłaty, jednak po wniesieniu sprzeciwu, zmienił stanowisko. Powództwo zostało oddalone.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Kancelarią Medius:

Najlepsza kancelaria oddłużeniowa z Łodzi