Uciążliwa windykacja może być koszmarem

15 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Uciążliwa windykacja może popsuć człowiekowi nerwy. 

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
8.927,52 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w części.

W obecnym świecie długi są czymś normalnym. Coraz więcej osób się zadłuża. Życie jest coraz droższe i bardziej wymagające.

Uciążliwa windykacja może być koszmarem

uciążliwa windykacja

Windykacja to koszmar. Codzienne telefony, smsy i e-maile mogą zrujnować życie niejednej osobie. To nie są dwa telefony dziennie. Takie nękanie potrafi przybrać postać 15 telefonów na godzinę. Uciążliwa windykacja naprawdę może mocno popsuć nerwy.

Zacznijmy od rozprawienia się więc z mitami. Uciążliwa windykacja kojarzy się zwykle z niekończącymi się telefonami, groźnymi listami i pukaniem listonosza lub windykatora do drzwi w najmniej odpowiednim momencie. Ale co jeśli powiemy Wam, że wystarczy odrobina chęci i kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową? Czy zdajecie sobie Państwo sprawę, że kontakt z nami potrafi odmienić życie dłużnika? Naprawdę potrafimy odczarować mity na temat windykacji i przetłumaczyć, jakimi mechanizmami rządzi się ten świat.

Oto nasza Kancelaria Oddłużeniowa – grupa ekspertów z prawdziwego zdarzenia, którzy wiedzą, że długi nie są wcale łatwym tematem. Wiemy, że za każdym zadłużeniem stoi historia, a za każdą historią – człowiek. Oddłużanie to sztuka dla wybranych. Nasi prawnicy i eksperci, za sprawą swojej wiedzy prawniczej, doświadczenia przemieniają góry długów w łagodne pagórki. A dłużnicy? Oni patrzą na to oszołomieni, zastanawiając się, jak to w ogóle jest możliwe, że z dnia na dzień uciążliwa windykacja przestała być uciążliwa?

Przedstawimy Wam perypetie prawdziwych dłużników, którzy znaleźli wyjście z labiryntu długów dzięki naszej wiedzy i odpowiednim działaniom. Oto człowiek, który zamiast zamartwiać się zaczął cieszyć się życiem. Poczuł się, jak dziecko. Czyż to nie doskonały sposób na rozładowanie napiętej atmosfery? Pozwany przez Alektum Capital II AG może z pewnością skakać z radości. Powództwo zostało w bardzo dużej cześci oddalone, a co ważne, nie trzeba płacić też kosztów procesu.

Windykacja nie musi być synonimem nocnych koszmarów

uciążliwa windykacja

Z właściwym podejściem i odrobiną dystansu, nawet najcięższe kwestie można rozwiązać z uśmiechem. Kancelaria Oddłużeniowa jest właśnie po to, aby udowodnić, że każda sytuacja ma rozwiązanie, a nawet uciążliwa windykacja to nie jest koniec świata.

Pamiętajcie, że każda historia może być dla Was ważną lekcją, albo przynajmniej inspiracją, żeby odmienić swoje życie. Nie uciekajcie przed długami, lecz stwórzcie z nami własną historię oddłużania. Uciążliwa windykacja, to przecież tylko kolejny krok w procesie odzyskiwania należności, a liczy się efekt końcowy i to kto ten proces przejdzie obronną ręką.

Zatem kochani czytelnicy, na koniec naszej wyprawy przez dział windykacji i oddłużania, pamiętajmy o jednym: niezależnie od tego, czy jesteś windykowanym, czy windykującym, przetrwanie w finansowym świecie wymaga nie tylko mocnych nerwów, ale też, a może przede wszystkim, rozmowy i zrozumienia. Bo kiedy wierzyciel zostaje pokonany w sądzie, a dłużnik odzyskuje wolność finansową, to właśnie wtedy można powiedzieć, że prawdziwi bohaterowie naszych czasów, dokonali czegoś spektakularnego. Oby takich spektakularnych finałów było jak najwięcej! Działaj i się nie poddawaj! Z nami pokonasz długi.


Definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego

Każdy dłużnik marzy o tym, aby sprawy, które spędzają mu sen z powiek w końcu się zakończyły. Istotnie tylko definitywne umorzenie postępowania windykacyjnego przyczynia się do tego, że sprawa ulega zamknięciu. Oczywiście…

Udzielanie pomocy prawnej zadłużonym

Udzielanie pomocy prawnej zadłużonym, jest tym, na czym skupiają się mecenasi z Portalu Dłużnika. Dlatego pozwana o zapłatę przez Recoverso zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej wiedząc, że zostanie otoczona profesjonalną opieką. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

uciążliwa windykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget