• Home
  • Aktualności
  • Skuteczne oddłużenia są możliwe? Wszystko pójdzie jak należy

Skuteczne oddłużenia są możliwe? Wszystko pójdzie jak należy

Wiemy, że nadal wielu dłużników sceptycznie podchodzi do korzystania z pomocy prawnej. Niewątpliwie przez to odbierają sobie szansę na powrót do życia wolnego od długów. W związku z tym, z całą odpowiedzialnością stwierdzamy, że pod okiem naszych mecenasów, skuteczne oddłużenia są możliwe. Oczywiście nie tylko są możliwe, ale stają się faktem, co mogą potwierdzić tysiące osób, które oddłużyliśmy. Przede wszystkim trzeba zburzyć mit, że na mecenasa stać tylko kogoś, kto ma dużo pieniędzy. Istotnie najlepszym przykładem niech będą nasi Klienci, którzy przecież siedzą w długach po uszy, a jednak korzystają z naszych usług. Z pewnością pozwala im na to nasze indywidulane podejście do Klienta, które daje szansę na profesjonalną pomoc prawną. Istotnie także pozwana przez Polską Sieć Windykacji była reprezentowana przed sądem przez mecenasa z naszej Kancelarii. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty zapadł korzystny wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo i tym samym zadłużenie Klientki ponownie zmalało.     

Powód: Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
2.375,25 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużenia są możliwe i przynoszą wymierne rezultaty

Skuteczne oddłużenia są możliwe

Musisz wiedzieć, że jesteśmy Kancelarią Prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu, a nie pożyczaniu pieniędzy. Istotnie naszym celem jest redukcja długów Klientów, ani ich jeszcze większe zadłużanie. Niewątpliwie każdego dnia udowadniamy, że skuteczne oddłużenia są możliwe i pozwalają dłużnikom w odzyskiwaniu płynności finansowej. Oczywiście w zależności od ilości długów, cały tern proces może potrwać nawet kilka lat. Bezsprzecznie wart jest wszelkich poświeceń i zaciskania pasa, ponieważ potem zaczyna się nowe, lepsze życie. Jednocześnie należy zaznaczyć, że z każdym zamkniętym długiem, robi się coraz lżej nie tylko na sercu, ale przede wszystkim w naszym budżecie. Z pewnością jego odciążenie jest szybko odczuwalne i dodaje siły do dalszej walki.

Zapamiętaj, że zaufanie i szacunek jest kluczem do sukcesu, który chcesz osiągnąć. Bezsprzecznie nie wyobrażamy sobie, aby współpraca z Klientami wyglądała inaczej. Z pewnością, jeżeli ktoś nie darzy zaufaniem swojego pełnomocnika, nie powierzy mu swoich spraw. Bez wątpienia skuteczne oddłużenia są możliwe, kiedy między innym wymienione powyżej warunki zostaną spełnione. Istotnie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego umowy zawierane z naszymi Klientami są przejrzyste. Niewątpliwie nie ma w nich niczego, co budzi jakiekolwiek kontrowersje. Ponieważ chcemy, aby każdy rozumiał, co podpisuje, używamy zrozumiałego dla wszystkich języka. Oczywiście w razie wątpliwości zawsze można je rozwiać, zadając nam pytania. Jesteśmy otwarci na rozmowy.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci pozbyć się długów. Jeszcze bardziej skupisz się na tym, co rzeczywiście okaże się dobre i pomoże naprawić to, co spowodowało kłopoty. Istotnie skuteczne oddłużenia są możliwe, jeżeli poprowadzą je mecenasi, którzy specjalizują się w tym temacie. Niewątpliwie robimy bardzo dużo dla naszych Klientów, którzy trafiają do nas w tragicznej sytuacji. Bezsprzecznie jesteśmy dla nich przysłowiową ostatnią deską ratunku. I nie ma ty ani grama przesady, ponieważ dosłownie ratujemy tonących w długach.

Wygrywamy w sądzie sprawę z powództwa Polskiej Sieci Windykacji

Każdego dnia nawiązują z nami współpracę dłużnicy z całej Polski. Istotnie wierzą, że z nami skuteczne oddłużenia są możliwe, a my robimy wszystko, aby tak właśnie się działo. Z pewnością także nie zawiedliśmy oczekiwań naszej Klientki, którą reprezentowaliśmy w sądzie i broniliśmy przed pozwem o zapłatę. W związku z tym przed wniesieniem sprzeciwu od nakazu zapłaty bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dokumenty, związane z pozwanym długiem. W rezultacie zadziałaliśmy skutecznie, o czym świadczy zamieszczony poniżej wyrok. Sąd oddalił całe roszczenie pozywającego.


Czy spłacanie każdego długu jest konieczne?

Spłacanie każdego długu jest konieczne. Dlaczego? Przeczytajcie i sami się przekonajcie. Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o. Wartość przedmiotu sporu: 1.556,00 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości,…

Wygrywamy proces z Ultimo Portfolio Investment

Czy jest sposób, aby powstrzymać wierzyciela wtórnego przed żądaniem zapłaty nienależnych mu pieniędzy? Oczywiście, że tak, a jest to aktywna obrona w sądzie przed pozwem o zapłatę. Bez wątpienia pozwany przez Ultimo…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużenia są możliwe