Czy spłacanie każdego długu jest konieczne?

6 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Spłacanie każdego długu jest konieczne. Dlaczego? Przeczytajcie i sami się przekonajcie.

Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.556,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy spłacanie każdego długu jest konieczne?

Spłacanie każdego długu

W dzisiejszych czasach wielu Polaków zmaga się z problemem zadłużenia, który może wynikać z różnorodnych przyczyn. Jednak, jak pokazuje praktyka, spłacanie każdego długu nie zawsze jest konieczne, o czym świadczy niedawna sprawa rozpatrywana przez Sąd Rejonowy, w której Kancelaria Oddłużeniowa obroniła klienta pozwanego przez Feniko Finanse.

Wierzyciel wnosił o pełne wyegzekwowanie należności, argumentując swoje żądania dostarczonymi do sądu dowodami. W odpowiedzi na pozew, nasza kancelaria podniosła szereg zarzutów oraz dowodów, które rzuciły nowe światło na sprawę. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra prawników podjęła wszelkie możliwe kroki, aby udowodnić brak zasadności tych roszczeń. W ramach obrony kancelaria zaznaczyła, że spłacanie każdego długu nie zawsze jest konieczne, szczególnie gdy w grę wchodzą okoliczności, które mogą unieważnić lub osłabić roszczenia wierzyciela. Wśród argumentów przedstawiono, między innymi nieścisłości w dokumentacji, czy też możliwe naruszenie praw konsumenta.

Sąd Rejonowy, po gruntownej analizie zebranych materiałów dowodowych postanowił oddalić powództwo w całości. Decyzja ta była zaskoczeniem dla wielu, ale także potwierdzeniem, że system prawny daje narzędzia do obrony przed niezasadnymi roszczeniami. Wyrok ten pokazuje, że z pomocą specjalistycznej wiedzy prawniczej i determinacji, można osiągnąć pozytywny wynik, nawet w trudnych sprawach oddłużeniowych.

Wygrana z Feniko Finanse

Spłacanie każdego długu

Skuteczna obrona w sądzie często wymaga dogłębnej wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego przygotowania proceduralnego, co w tej sprawie zostało udowodnione z naddatkiem. Ten przełomowy wyrok wskazuje na możliwość przeciwdziałania negatywnym skutkom zadłużenia.

Podkreśla on również rolę naszej kancelarii jako obrońcy interesów dłużników, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Niejednokrotnie, odpowiednia strategia i profesjonalna pomoc prawna mogą prowadzić do uniknięcia ciężaru długu, a nawet całkowitego uwolnienia się od niego. Spłacanie każdego długu nie zawsze jest koniecznością.

Podsumowując, profesjonalna Kancelaria Oddłużeniowa oferuje alternatywne ścieżki do uregulowania sytuacji finansowej osób zadłużonych. Nie zawsze konieczna jest pełna spłata długów, ważne jest jednak, by korzystać z usług instytucji, które przestrzegają prawa oraz działają w pełni profesjonalnie i w interesie klienta. Wsparcie najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej może stać się kluczowe dla odzyskania kontroli nad własnymi finansami i uniknięcia nadmiernego obciążenia długami.

Wybierając Kancelarię Oddłużeniową, należy kierować się nie tylko jej renomą, ale również specjalizacją oraz doświadczeniem w konkretnych przypadkach zadłużenia. Dobra reputacja, transparentne warunki współpracy oraz pozytywne opinie dotychczasowych klientów są ważnymi wskaźnikami wiarygodności danej firmy.

Skuteczne oddłużanie

Decyzje podejmowane przez dłużnika we współpracy z kancelarią oddłużeniową powinny bazować na gruntownej analizie sytuacji oraz realistycznych prognozach. Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa powinna cechować się wysokim poziomem skuteczności działań, transparentnością procesu oraz pełnym profesjonalizmem. Powinna także dbać o dobro klienta, kierując się zasadami etyki zawodowej. Taka właśnie jest nasza Kancelaria Oddłużeniowa.

Skontaktujcie się z nami już dzisiaj i pomyślcie, że spłacanie każdego długu nie zawsze jest konieczne. Warto wiedzieć, kiedy nie jest ono konieczne i jak możemy pomóc Ci w wygraniu spraw sądowych.


Nie pozwól by windykacja długów zakłóciła Twój spokoj

Windykacja długów nie musi być groźna. Zmagania z problemem zadłużenia są często źródłem znacznego stresu dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Niepewność i obawa przed konsekwencjami niespłaconych na czas zobowiązań finansowych mogą paraliżować…

Chcesz zacząć oddłużanie? Zespół Portal Dłużnika pomoże

Chcesz zacząć oddłużanie i nie wiesz jak się za to zabrać? Oczywiście Klient Portalu Dłużnika pozwany przez fundusz sekurytyzacyjny Prokura, nie musi się już martwić, co powinien zrobić. Przede wszystkim nasi specjaliści…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spłacanie każdego długu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget