Oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom

Jeżeli tak jak Pan Antoni zostałeś pozwany przez Ultimo Portfolio Investment, w żadnym wypadku nie rezygnuj z obrony. Z pewnością zawsze jest szansa na to, aby nie płacić dochodzonej przez powoda kwoty w całości lub części. Dlatego oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom z naszej Kancelarii, a zobaczysz, że można skutecznie walczyć w sądzie. Bez wątpienia u nas większość spraw, które prowadzimy, znajduje szczęśliwe zakończenie. Oczywiście są i takie, gdzie niestety zapadają wyroki zasądzające, ale i w takiej sytuacji nie zostawiamy swoich Klientów. Bezsprzecznie podejmowane wówczas negocjacje z wierzycielami, pozwalają na zawieranie ugód, dzięki którym Ci na spokojnie spłacają swoje długi. Istotnie najważniejsze jest zawarcie porozumienia, w którego warunki usatysfakcjonują tak wierzyciela jak i dłużnika. A w prezentowanej dzisiaj sprawie prowadziliśmy oddłużanie procesowe. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok ograniczający powództwo Ultimo Portfolio Investment. Należy nadmienić, że także koszty procesowe, których dochodził pozywający, uległy znaczącemu zmniejszeniu.      

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
3.307,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 1.211,33 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, koszty procesu w wysokości 63,00 zł

Oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom z naszej  Kancelarii

Oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom

Ci z Państwa, których sprawy związane z długami są już na etapie sądowym powinni, czym prędzej poszukać odpowiedniej pomocy prawnej. Bezsprzecznie na tym etapie nie ma już miejsca na amatorskie działanie, które przyniesie więcej szkody niż pożytku. W związku z tym, oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom, których znajdziesz w naszej Kancelarii w Łodzi. Ze względu na fakt, że jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową, która posiada wysoko wyspecjalizowaną kadrę, oferujemy naprawdę solidne i profesjonalne wsparcie. Bez wątpienia zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zadziałać na Twoją korzyść. Przede wszystkim zyskasz pewność, że żaden dług nie trafi do egzekucji komorniczej nawet wówczas, gdy zapadnie niekorzystny dla Ciebie wyrok.

Tak proszę Państwa, możemy poszczycić się tym, że zaufało nam wiele osób, które wpadły w długi. Istotnie ten fakt świadczy o tym, że to, co robimy, rzeczywiście pomogło im uporać się z długami. Z pewnością to, że zaufali profesjonalistom, przełożyło się na ich sukces. Dlatego oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom od długów, których oczywiście znajdziesz w naszej Kancelarii. Godnym uwagi jest fakt, że nasze przygotowanie do oddłużania opiera się nie tylko na wykształceniu. Bez wątpienia ogromną rolę odgrywa tutaj doświadczenie zdobyte podczas licznych sądowych sporów o zapłatę, negocjacji i prowadzeniu procesów upadłościowych. Z pewnością także oddłużania na etapie komorniczym nie jest nam obce.

Czy mogę zapobiec egzekucji komorniczej? Oczywiście, że tak, ale musisz działać rozsądnie. Bezsprzecznie oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom z Portalu Dłużnika, a zobaczysz, jak działamy. Do wyjaśnienia będzie wiele kwestii, ale nie musisz się niczym martwić. Oczywiście po podpisaniu z nami umowy i udzieleniu pełnomocnictwa, zajmiemy się wszystkim jak należy. Istotnie Twoja rola sprowadzi się do przesyłania mailem dokumentów, które My poddamy analizie. Następnie ułożymy plan oddłużania i będziemy działali w Twoim imieniu. W przeciwieństwie do wielu innych Kancelarii pozostaniem z Tobą, aż do końca sprawy.

Wygrywamy kolejną sprawę w sądzie

Tak proszę Państwa, nie rozmieniamy się na drobne i przemy do przodu. Istotnie oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom, a tak jak nasz Klient zredukujesz swoje zadłużenie. Istotnie działamy w przemyślany sposób i w pismach procesowych podnosimy merytorycznie uzasadnione argumenty. Przede wszystkim kierujemy się interesami naszych Klientów, aby Ci mogli wychodzić z długów. Oczywiście także w sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment, zadziałaliśmy na korzyść Pana Antoniego. Chociaż nie udało się oddalić powództwa w całości, jednak jego większa część została uchylona. Korzystny wyrok wydany przez sąd, znacząco ograniczył roszczenie powoda.


Skuteczne oddłużenia są możliwe? Wszystko pójdzie jak należy

Wiemy, że nadal wielu dłużników sceptycznie podchodzi do korzystania z pomocy prawnej. Niewątpliwie przez to odbierają sobie szansę na powrót do życia wolnego od długów. W związku z tym, z całą odpowiedzialnością…

Pozew Nest Banku o zapłatę 124.190,94 zł oddalony w całości

Zamieszczony poniżej wyrok, jednoznacznie pokazuje, że także bank może wnieść niezasadny pozew. Bez wątpienia ponownie udowodniliśmy, że tylko obrona ze specjalistyczną pomocą prawna w oddłużaniu, zagwarantuje pozwanemu sukces. Ponieważ nie tylko parabanki…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie zostaw najlepszym specjalistom